Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kawęczyn

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Dzierzbotki i Marianów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Tomczak

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

47 (27,65%)

Paulina Małgorzata Stelmaszak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

31 (18,24%)

Paweł Artur Urbanek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI

92 (54,12%)

Okręg 2

Sołectwa Kawęczyn-numery od 1 do 54 i od 73 do ostatniego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwester Kasprzak

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

158 (58,09%)

Krzysztof Dytwiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

114 (41,91%)

Okręg 3

Sołectwo Kawęczyn-numery od 55 do 72, Nowy Świat i Wojciechów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwester Przyłęcki

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

109 (58,60%)

Mariusz Mikołaj Bekalarek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

77 (41,40%)

Okręg 4

Sołectwo Chocim

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Iwaniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 5

Sołectwo Głuchów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Wacław Jeżykowski

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

60 (28,71%)

Adrian Krzysztof Kwinciak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

149 (71,29%)

Okręg 6

Sołectwo Milejów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Urbaniak

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

71 (41,52%)

Tomasz Jan Tyrakowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

100 (58,48%)

Okręg 7

Sołectwo Tokary Pierwsze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Goślińska

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

106 (55,79%)

Kazimierz Władysław Michalak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

84 (44,21%)

Okręg 8

Sołectwo Żdżary

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Jaśkiewicz

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

105 (60,69%)

Sebastian Oskar Janiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

68 (39,31%)

Okręg 9

Sołectwa: Będziechów i Stanisława

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Dzikowski

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

106 (63,86%)

Marek Jan Jaworski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

60 (36,14%)

Okręg 10

Sołectwa: Marcjanów i Skarżyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Janina Górska

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

72 (42,11%)

Karol Bogumił Rygas

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

99 (57,89%)

Okręg 11

Sołectwo Ciemień

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edmund Jacek

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

57 (36,54%)

Łukasz Mila

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

99 (63,46%)

Okręg 12

Sołectwa: Dziewiątka , Młodzianów i Siedliska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Teresa Brzychcy

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

102 (56,04%)

Marcin Bugała

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

80 (43,96%)

Okręg 13

Sołectwa: Kowale Pańskie i Marcinów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Waldemar Gebler

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

0 (0,00%)

Okręg 14

Sołectwo Kowale Pańskie-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Jaworski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JAWORSKIEGO

160 (56,94%)

Tomasz Sobczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SOBCZAKA

121 (43,06%)

Okręg 15

Sołectwa: Leśnictwo i Marianów-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Kolenda

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

81 (51,59%)

Sebastian Laskowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

76 (48,41%)