Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Ostrów Mazowiecka

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Dybki, Przyjmy k. Poręby, Wiśniewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwester Rozumek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA

153 (49,84%)

Andrzej Antoni Zawadzki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”

154 (50,16%)

Okręg 2

Sołectwa: Stara Osuchowa, Nowa Osuchowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Sitek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA

133 (53,63%)

Teresa Piórkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”

115 (46,37%)

Okręg 3

Sołectwa: Nagoszewka, Nagoszewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Roch Grabowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA

165 (42,53%)

Małgorzata Kimak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”

22 (5,67%)

Jan Tadeusz Kozioł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA KOZIOŁA

201 (51,80%)

Okręg 4

Sołectwa: Koziki, Fidury, Koziki-Majdan, Pólki, Lipniki, Popielarnia, Rogóźnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Skiba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA

202 (62,73%)

Artur Kopaniarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”

120 (37,27%)

Okręg 5

sołectwo Komorowo – ulice: Brzozowa, Chabrowa, Długa, Kolejowa, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Łąkowa, Majdan, Mazowiecka, Poprzeczna, Słoneczna, Szkolna, Świerkowa, Topolowa, Ułańska, Wodociąg, Zielona, Kortowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Pieńkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA

247 (50,31%)

Zdzisław Staniaszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”

244 (49,69%)

Okręg 6

sołectwa: Antoniewo, Stok, Sielc, Komorowo – ulice: Leśna, Piaski, Sarnia, Sosnowa, Wrzosowa, Jagodowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Pych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA

204 (45,33%)

Krystyna Chojnowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”

246 (54,67%)

Okręg 7

sołectwa: Zalesie, Jelonki, Jelenie, Przyjmy, Sulęcin-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Kaczmarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA

91 (23,64%)

Rafał Michał Leszczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”

120 (31,17%)

Barbara Biedrzycka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA KOZIOŁA

174 (45,19%)

Okręg 8

Sołectwa: Stare Lubiejewo, Nowe Lubiejewo, Zakrzewek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwia Marianna Michalik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA

188 (50,00%)

Daniel Trzaska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”

188 (50,00%)

Okręg 9

Sołectwa: Pałapus, Budy-Grudzie, Prosienica, Guty-Bujno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Gutowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA

158 (53,38%)

Bogdan Kołota

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”

138 (46,62%)

Okręg 10

Sołectwa: Podborze, Kalinowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Kacprzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA

202 (57,71%)

Andrzej Jaworowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

148 (42,29%)

Okręg 11

Sołectwa: Jasienica, Kalinowo–Parcele, Smolechy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Kacpura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA

153 (54,84%)

Marcin Płotczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”

126 (45,16%)

Okręg 12

Sołectwa: Nieskórz, Biel

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Jabłonka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA

141 (39,83%)

Adam Brzózka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”

134 (37,85%)

Krzysztof Staniaszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

79 (22,32%)

Okręg 13

Sołectwo Ugniewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Tyszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA

102 (25,63%)

Arkadiusz Duda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”

100 (25,13%)

Piotr Żach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNE UGNIEWO

196 (49,25%)

Okręg 14

Sołectwa: Kuskowizna, Nowa Grabownica, Stara Grabownica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Zdzisław Nadany

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA

0 (0,00%)

Okręg 15

Osiedle Wojskowe w Komorowie, Sołectwo Komorowo – ulice: Płk Dypl. Ludwika Bociańskiego, Cegielniana, Kościelna, Legionowa, Różańska, Poziomkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Kossowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA

0 (0,00%)