Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - kolski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto: Koło

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Polichnowska
    320 (3,56%)
  2. 3 Paweł Franciszek Frątczak
    245 (2,73%)
  3. 4 Urszula Zawadzka
    56 (0,62%)
  4. 1 Czesław Marek
    835 (9,29%)
  5. 7 Sebastian Szczesiak
    457 (5,09%)
  6. 6 Jolanta Anna Kalinowska
    60 (0,67%)
  7. 5 Zbigniew Brzozowski
    92 (1,02%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jan Stępiński
    614 (6,83%)
  2. 7 Zofia Grzybowska
    78 (0,87%)
  3. 5 Radomir Tomasz Piorun
    670 (7,46%)
  4. 1 Robert Kropidłowski
    1 079 (12,01%)
  5. 3 Robert Andrzej Siwiński
    295 (3,28%)
  6. 6 Anna Teresa Murawiec
    167 (1,86%)
  7. 2 Agnieszka Chojnacka
    417 (4,64%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Wojciech Bogdan Szczesiak
    48 (0,53%)
  2. 1 Dorota Wieczorek
    614 (6,83%)
  3. 2 Lech Bogusław Spliter
    735 (8,18%)
  4. 7 Grażyna Marianna Szymczak
    49 (0,55%)
  5. 6 Małgorzata Agnieszka Łukasik
    38 (0,42%)
  6. 3 Jacek Jan Król
    126 (1,40%)
  7. 4 Sławomir Cieślik
    97 (1,08%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Alicja Barbara Wapińska
    899 (10,00%)
  2. 6 Joanna Szymankiewicz
    168 (1,87%)
  3. 3 Tomasz Grzegorz Kaźmierczak
    113 (1,26%)
  4. 2 Marek Pinkowski
    393 (4,37%)
  5. 4 Joanna Kolasa
    143 (1,59%)
  6. 5 Robert Nowak
    179 (1,99%)

Okręg 2

Gmina: Babiak, Osiek Mały

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Stanisław Tomicki
    944 (17,66%)
  2. 2 Józef Rybicki
    389 (7,28%)
  3. 3 Krzysztof Jurkiewicz
    201 (3,76%)
  4. 4 Renata Teresa Kaźmierczak
    62 (1,16%)
  5. 5 Magdalena Paulina Chęcińska
    196 (3,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ryszard Kasiorek
    1 159 (21,69%)
  2. 4 Helena Józefa Kuśmirek
    45 (0,84%)
  3. 2 Zbigniew Józef Szarecki
    580 (10,85%)
  4. 3 Katarzyna Anna Michalak
    205 (3,84%)
  5. 5 Bogdan Górczewski
    393 (7,35%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mirosław Bolesław Frankowski
    38 (0,71%)
  2. 2 Wojciech Andrzejewski
    164 (3,07%)
  3. 1 Danuta Ewelina Jaroniewska
    112 (2,10%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bartosz Mikołajczyk
    672 (12,57%)
  2. 2 Dariusz Sawikowski
    94 (1,76%)
  3. 4 Monika Szymczak
    42 (0,79%)
  4. 3 Anna Barczykowska
    48 (0,90%)

Okręg 3

Gmina: Chodów, Olszówka, Przedecz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Henryk Józef Tomczak
    548 (13,13%)
  2. 5 Ewelina Katarzyna Miroszewska
    104 (2,49%)
  3. 2 Rafał Michał Ławniczak
    831 (19,90%)
  4. 3 Wojciech Jan Dalak
    321 (7,69%)
  5. 4 Luiza Maciejewska
    52 (1,25%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Agnieszka Janicka
    104 (2,49%)
  2. 1 Roman Kopczyński
    447 (10,71%)
  3. 3 Elżbieta Iwona Wróblewska
    213 (5,10%)
  4. 2 Jarosław Sobański
    582 (13,94%)
  5. 5 Karolina Lach
    113 (2,71%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sławomir Piotr Robaszewski
    92 (2,20%)
  2. 5 Piotr Tomasz Gicewicz
    60 (1,44%)
  3. 3 Mieczysława Prystupa
    23 (0,55%)
  4. 1 Albin Grzegorz Rudniak
    415 (9,94%)
  5. 4 Grażyna Urszula Kotlińska
    56 (1,34%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sylwia Szafrańska
    50 (1,20%)
  2. 3 Stanisław Zygmunt Kryściak
    84 (2,01%)
  3. 1 Grzegorz Wolski
    80 (1,92%)

Okręg 4

Gmina: Dąbie, Grzegorzew

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Urszula Kikosicka
    732 (13,68%)
  2. 5 Urszula Horna
    50 (0,93%)
  3. 3 Artur Wawrzyniec Mrzewa
    60 (1,12%)
  4. 1 Marek Janusz Banaszewski
    1 051 (19,64%)
  5. 4 Elżbieta Joanna Jankowska
    43 (0,80%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Grażyna Teresa Bugała
    168 (3,14%)
  2. 1 Waldemar Banasiak
    1 069 (19,98%)
  3. 2 Łukasz Królasik
    507 (9,48%)
  4. 5 Małgorzata Dzięciołowska
    372 (6,95%)
  5. 3 Tomasz Józef Nuszkiewicz
    277 (5,18%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Józef Jan Sochacki
    215 (4,02%)
  2. 3 Agnieszka Bożena Mejsner
    129 (2,41%)
  3. 4 Honorata Tomaszewska
    34 (0,64%)
  4. 1 Piotr Paweł Wąsowicz
    412 (7,70%)
  5. 5 Tomasz Paweł Pieczonka
    62 (1,16%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Leszek Jan Drążkiewicz
    11 (0,21%)
  2. 1 Grzegorz Ignaczewski
    114 (2,13%)
  3. 2 Agnieszka Czerwczak
    44 (0,82%)

Okręg 5

Gmina: Kłodawa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jadwiga Szydłowska
    172 (3,28%)
  2. 4 Jerzy Cichocki
    110 (2,10%)
  3. 1 Janina Roszkiewicz
    188 (3,58%)
  4. 5 Iwona Stolarska
    40 (0,76%)
  5. 2 Wiesław Bronisław Ratajczyk
    127 (2,42%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Hanna Balbina Kaftan
    435 (8,29%)
  2. 5 Iwona Skibińska
    277 (5,28%)
  3. 4 Jarosław Cieśliński
    167 (3,18%)
  4. 2 Marek Marciniak
    742 (14,13%)
  5. 3 Leszek Henryk Danielewicz
    98 (1,87%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jadwiga Elżbieta Jaroniewska
    177 (3,37%)
  2. 3 Krystian Paweł Sobierajski
    230 (4,38%)
  3. 2 Cecylia Leokadia Karoń
    78 (1,49%)
  4. 1 Tomasz Barański
    887 (16,90%)
  5. 5 Krzysztof Marek Rogaczewski
    63 (1,20%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Józef Chudy
    168 (3,20%)
  2. 1 Ewa Maria Ochędalska
    521 (9,92%)
  3. 4 Stanisław Waldemar Marciniak
    214 (4,08%)
  4. 2 Magdalena Joanna Fabiniak
    249 (4,74%)
  5. 5 Antoni Jan Sikorski
    158 (3,01%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 5 Stanisław Anielak
    7 (0,13%)
  2. 2 Jadwiga Bednarowicz
    27 (0,51%)
  3. 1 Andrzej Ruciński
    82 (1,56%)
  4. 3 Roman Kamiński
    30 (0,57%)
  5. 4 Małgorzata Firaza
    3 (0,06%)

Okręg 6

Gmina: Koło, Kościelec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Elżbieta Leokadia Ułanek
    124 (2,04%)
  2. 2 Sylwester Jerzy Chęciński
    702 (11,58%)
  3. 3 Dorota Gałdyn
    526 (8,67%)
  4. 1 Wieńczysław Jan Oblizajek
    768 (12,66%)
  5. 5 Andrzej Opas
    160 (2,64%)
  6. 6 Sabina Mrzewińska
    80 (1,32%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Dariusz Jacek
    189 (3,12%)
  2. 4 Mariusz Roman Kozajda
    336 (5,54%)
  3. 3 Arleta Marciniak
    269 (4,44%)
  4. 2 Czesława Makarowicz
    288 (4,75%)
  5. 1 Marek Sebastian Świątek
    853 (14,07%)
  6. 5 Agnieszka Pasturek
    292 (4,82%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Strapagiel
    315 (5,19%)
  2. 3 Iwona Katarzyna Zielińska
    55 (0,91%)
  3. 2 Andrzej Sobczak
    129 (2,13%)
  4. 4 Krzysztof Jacek Pasternak
    57 (0,94%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maciej Grzegorz Kaniewski
    302 (4,98%)
  2. 2 Jarosław Leszek Felczyński
    198 (3,27%)
  3. 3 Olga Gajda
    149 (2,46%)
  4. 4 Jolanta Teresa Mazurek
    39 (0,64%)
  5. 5 Dariusz Piotr Goclik
    233 (3,84%)