Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Reńska Wieś

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Mechnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adrian Zbroja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

142 (52,59%)

Gerard Józef Jesionek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA

55 (20,37%)

Jan Emil Tomanek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

73 (27,04%)

Okręg 2

Sołectwo Kamionka, sołectwo Poborszów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Mariusz Simon

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

37 (18,05%)

Joanna Marta Pakoca

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA

6 (2,93%)

Artur Brunon Segrodnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

162 (79,02%)

Okręg 3

Sołectwo Pokrzywnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bernard Piotr Schreier

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

91 (29,74%)

Ilona Maria Mainka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

215 (70,26%)

Okręg 4

Sołectwo Większyce, ul. Głogowska, Miodowa, Nowy Dwór, Opolska, Pawłowska, Pogodna, Polna, Raciborska, Słoneczna, Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Czesław Matuszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

94 (44,98%)

Szymon Piotr Kaboth

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

115 (55,02%)

Okręg 5

Sołectwo Większyce, ul.: Chabrowa, Długa, Hahna, Harcerska, Kasztanowa, Klonowa, Kozielska, Krótka, Księżycowa, Kwiatowa, Leśna Lipowa, Łąkowa, Ogrodowa, Parkowa, Piękna, Sportowa, Tęczowa, Wrzosowa, Zamkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystian Grzegorz Pogodzik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

144 (66,06%)

Dorota Magdalena Gabor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA

25 (11,47%)

Patryk Marian Izaak

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

3 (1,38%)

Roland Lothar König

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

46 (21,10%)

Okręg 6

Sołectwo Komorno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewelina Anna Barteczko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwo Pociękarb, sołectwo Radziejów, sołectwo Bytków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sandra Monika Zmarzły

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

39 (28,26%)

Beata Pazurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA

31 (22,46%)

Kewin Jerzy Ignacy

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

2 (1,45%)

Joachim Antoni Majnusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

66 (47,83%)

Okręg 8

Sołectwo Łężce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Karol Kozubek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

75 (42,61%)

Jan Rajmund Plesch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

101 (57,39%)

Okręg 9

Sołectwo Reńska Wieś, ul.: Boczna, Brzegowa, Dolna, Dworcowa, Gierałtowska, Górna, Harcerska, Kolejowa, Kwiatowa, Lipowa, Obywatelska, Opolska, Piaskowa, Przyjaciół, Spokojna, Sportowa, Stroma, Związkowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Violetta Marcinków

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

73 (32,88%)

Jan Józef Minster

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

12 (5,41%)

Krzysztof Jerzy Olszowka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

137 (61,71%)

Okręg 10

Sołectwo Reńska Wieś, ul.: Dębowa, Kamienna, Klonowa, Ogrodowa, Raciborska, Rajska, Słoneczna, Tęczowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Leszek Kołkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

61 (28,91%)

Denis Tomasz Ignacy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA

6 (2,84%)

Damian Sebastian Jenderek

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

12 (5,69%)

Alicja Maria Kocem

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

132 (62,56%)

Okręg 11

Sołectwo Reńska Wieś ul.: Fabryczna, Kozielska, Łąkowa, Mała, Młyńska, Pawłowicka, Reński Koniec, Polna, Wyzwolenia, 1 Maja, Zielona, Żabia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Olszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

33 (18,03%)

Joanna Magdalena Thomes

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA

18 (9,84%)

Przemysław Denis Ignacy

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

8 (4,37%)

Patryk Wiesław Flegel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

124 (67,76%)

Okręg 12

Sołectwo Gierałtowice, Sołectwo Naczysławki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Bronisław Paczkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

35 (20,83%)

Zbigniew Grzegorz Jarzyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA

36 (21,43%)

Monika Agnieszka Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

97 (57,74%)

Okręg 13

Sołectwo Dębowa, Sołectwo Długomiłowice, ul.: Dębowska, Dworcowa, Kwiatowa, Ogrodowa, Polna, Pierzchowicka, Słoneczna, Żabnik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Jan Wiechowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

30 (20,83%)

Monika Anna Depta

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

17 (11,81%)

Waldemar Tomasz Krybus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

97 (67,36%)

Okręg 14

Sołectwo Długomiłowice, ul.: Naczysławska, Stara, Długa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Irena Maria Cebula

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

71 (43,56%)

Malwina Dominika Polok

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA

11 (6,75%)

Katarzyna Maria Jurczyk

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

7 (4,29%)

Sonia Ewa Geller

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

74 (45,40%)

Okręg 15

Sołectwo Długomiłowice, ul.: Cmentarna, Familijna, Główna, Kościelna, Krótka, Parkowa, Spokojna, Sukowska, Tarnowska, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Paweł Domin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”

47 (36,43%)

Tatiana Anna Lamber

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA

22 (17,05%)

Dariusz Józef Bedryj

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

1 (0,78%)

Urszula Maria Marks

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

59 (45,74%)