Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Blachownia

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Blachownia ulice: Bolesława Chrobrego , Górnicza, Kazimierza Wielkiego, Nowowiejska, Piastów, Prusa, Sienkiewicza (numery parzyste)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 25 Marcin Leszek Kuberski
    61 (14,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Tomasz Rafał Rećko
    242 (58,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Wojciech Władysław Cesarz
    30 (7,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Łukasz Rafał Błasikiewicz
    32 (7,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Barbara Ujma
    46 (11,19%)

Okręg 2

Blachownia ulice: Akacjowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Grabowa, Jodłowa, Kalinowa, Klonowa, Modrzewiowa, Olchowa, Świerkowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 25 Jerzy Job
    19 (4,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Henryk Edmund Kania
    101 (22,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Norbert Piotr Biernacki
    119 (26,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Katarzyna Natalia Zalas
    52 (11,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Renata Małgorzata Kolman
    150 (34,01%)

Okręg 3

Blachownia ulice: Bociania, Gajowa, Kościuszki, Krucza, Leśna, Malicka, Nadrzeczna, Narcyzowa, Różana, Sowia, Tartakowa, Wczasowa, Wręczycka, Wronia, Żurawia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 25 Andrzej Szczepan Wypchlak
    91 (18,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Barbara Anna Bagmat
    115 (23,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Kamil Piotr Nowiszewski
    54 (10,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Ryszard Jan Jeziorski
    66 (13,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Waldemar Stanisław Musiał
    62 (12,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TYMOTEUSZA PYDY „CZAS NA ZMIANY”

kandydatliczba głosów

  1. 23 Michał Marcin Strzelczyk
    23 (4,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY - BŁASZCZYKI

kandydatliczba głosów

  1. 28 Maciej Wroński
    83 (16,80%)

Okręg 4

Blachownia ulice: Gołębia, Krótka, Młyńska, Polna, Rolnicza, Słoneczna, Starowiejska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 25 Adam Witold Zielonka
    71 (20,46%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Małgorzata Renata Dawid-Chrzęstek
    55 (15,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Dariusz Wojciech Wącław
    126 (36,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Ireneusz Jerzy Rataj
    27 (7,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Ewa Magdalena Przeździecka
    34 (9,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Kamil Maurycy Kieca
    34 (9,80%)

Okręg 5

Blachownia ulice: 1 Maja, Cmentarna, Dobra, Handlowa, Księżycowa, Odlewników, Parkowa, Partyzantów, Poziomkowa, Skłodowskiej-Curie, Spokojna, Wąska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 25 Piotr Kurkowski
    64 (15,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Jerzy Stanisław Szkurłat
    127 (30,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Magdalena Agnieszka Pięta
    35 (8,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Eliza Maria Wypchlak
    54 (12,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Sławomir Stanisław Lisek
    111 (26,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TYMOTEUSZA PYDY „CZAS NA ZMIANY”

kandydatliczba głosów

  1. 23 Tymoteusz Pyda
    32 (7,57%)

Okręg 6

Blachownia ulice: Miodowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 25 Bożena Ewa Borek
    24 (6,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Tomasz Jan Czech
    164 (41,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Piotr Roman Włoczek
    118 (30,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Anna Katarzyna Chojnowska
    37 (9,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Paweł Piotr Sukiennik
    48 (12,28%)

Okręg 7

Blachownia ulice: Bankowa, Sienkiewicza (numery nieparzyste)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 25 Agata Katarzyna Włodarczyk
    41 (11,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Małgorzata Magdalena Bernat
    173 (48,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Monika Dorota Godlewska
    45 (12,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Sylwia Paulina Parkitna
    56 (15,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Grażyna Władysława Janik
    43 (12,01%)

Okręg 8

Blachownia ulice: Plac Konstytucji, Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 25 Jan Kurek
    30 (8,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Katarzyna Agata Borycka
    143 (41,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Izabela Anna Skwarczyńska
    33 (9,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Paweł Stanisław Ptak
    19 (5,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Elwira Katarzyna Gawron
    91 (26,15%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Kazimierz Próba
    32 (9,20%)

Okręg 9

Blachownia ulice: Janusza Korczaka, Księdza Kubowicza, Sportowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 25 Emilia Ewa Pisula
    42 (11,48%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marta Janina Strączyńska-Kujawa
    52 (14,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Marek Jerzy Kułakowski
    116 (31,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Piotr Tadeusz Mielczarek
    23 (6,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Martyna Ewelina Klekot
    58 (15,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Iwona Cecylia Lacka
    75 (20,49%)

Okręg 10

Blachownia ulice: Biegańskiego, Częstochowska, Dworcowa, Generała Bema, Konopnickiej, Kopernika, Lubliniecka, Malinowa, Miła, Piękna, Pocztowa, Wojska Polskiego, Zielona, Żwirki i Wigury

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 25 Alfred Stanisław Caban
    79 (18,59%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Olga Halina Pęczek
    47 (11,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Joanna Maria Pawelak
    118 (27,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Piotr Stefan Kobiela
    34 (8,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Aneta Halina Stawicka
    25 (5,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Sebastian Daniel Szczepaniak
    122 (28,71%)

Okręg 11

Blachownia ulice: Brzozowa, Bystra, Graniczna, Gwiezdna, Kawowa, Kręta, Mała, Miarki, Mickiewicza, Ogrodowa, Pogodna, Powstańców, Przechodnia, Sadowa, Sosnowa, Swojska, Wesoła, Wiśniowa, Wspólna, Złota

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 25 Anna Jadwiga Fedkowicz
    53 (12,86%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jolanta Maria Bereszyńska
    62 (15,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Paweł Stanisław Hreczański
    191 (46,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Joanna Ewa Gdawiec
    15 (3,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Ewa Jura
    66 (16,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Krzysztof Henryk Sobala
    25 (6,07%)

Okręg 12

Sołectwa: Konradów, Nowa Gorzelnia, Stara Gorzelnia, wieś Kolonia Łojki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Ewelina Małgorzata Gajzner
    132 (31,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Jan Piotr Kaczmarzyk
    45 (10,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Monika Klaudia Mercik
    22 (5,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Bożena Elżbieta Serwiak
    116 (27,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY CIURY

kandydatliczba głosów

  1. 27 Edyta Wiesława Ciura
    42 (9,93%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jan Antoni Fijołek
    66 (15,60%)

Okręg 13

Sołectwo Łojki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 25 Jacek Bolesław Rogut
    194 (39,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Jan Pluta
    54 (10,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Teresa Cierpiał
    33 (6,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Adrianna Krystyna Kłak-Ostrowska
    13 (2,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Tomasz Józef Tyrała
    73 (14,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY OLSZEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 26 Mariola Skwarska
    49 (9,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TYMOTEUSZA PYDY „CZAS NA ZMIANY”

kandydatliczba głosów

  1. 23 Łukasz Marek Pyda
    77 (15,62%)

Okręg 14

Sołectwo Wyrazów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 25 Dariusz Stanisław Praski
    39 (13,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Karolina Mira Wester-Ślęzak
    84 (29,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Krzysztof Ryszard Czerwik
    87 (30,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Adam Łukasz Bartyzel
    44 (15,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Kacper Dominik Szwarlik
    27 (9,61%)

Okręg 15

Blachownia ulice: Cisiańska, Myśliwska, Wierzbowa, sołectwo Cisie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO OSIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 25 Magdalena Anna Bitner
    36 (10,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII SZYMAŃSKIEJ NATURALNIE BLACHOWNIA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Tadeusz Stanisław Borek
    158 (44,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Marek Andrzej Makowski
    103 (28,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLACHOWNIA OD NOWA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Teresa Jadwiga Ledwoń
    6 (1,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETTY UJMY WYBIERZMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Katarzyna Anna Bugajska
    53 (14,89%)