Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Stanin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Stanin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Czubek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

244 (57,01%)

Paweł Osiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

184 (42,99%)

Okręg 2

Jarczówek, Kosuty

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Paweł Lendzion

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SILNI RAZEM”

165 (36,50%)

Piotr Skwarek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

222 (49,12%)

Urszula Mirosława Walo-Mućka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

65 (14,38%)

Okręg 3

Nowa Wróblina, Nowy Stanin, Wesołówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Cybul

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

138 (39,54%)

Mariusz Stępniewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

211 (60,46%)

Okręg 4

Anonin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Grzegorz Wiąckiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SILNI RAZEM”

110 (46,03%)

Andrzej Wiącek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

119 (49,79%)

Radosław Gryczka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

10 (4,18%)

Okręg 5

Józefów, Tuchowicz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Komorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SILNI RAZEM”

246 (54,55%)

Ewa Barbara Wiąckiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

60 (13,30%)

Marek Piotr Stępniewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

145 (32,15%)

Okręg 6

Celiny Szlacheckie, Celiny Włościańskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Witold Marek Wardak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

125 (50,00%)

Mariusz Kopeć

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

85 (34,00%)

Krzysztof Stefan Osiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

40 (16,00%)

Okręg 7

Gózd, Kij

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Ewa Witkowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

135 (47,54%)

Paweł Mućka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

97 (34,15%)

Jarosław Andrzej Pogonowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

52 (18,31%)

Okręg 8

Jedlanka Osada, Lipniak, Zagoździe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Marian Piskorek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

107 (37,15%)

Łukasz Stępniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JELENIEC NASZA WIEŚ”

119 (41,32%)

Wioletta Kurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

62 (21,53%)

Okręg 9

Wólka Zastawska, Zastawie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Agnieszka Gryczka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SILNI RAZEM”

272 (82,42%)

Agnieszka Teresa Sobiech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

58 (17,58%)

Okręg 10

Jeleniec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Szczygielski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SILNI RAZEM”

87 (31,75%)

Jadwiga Stanisława Wardak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JELENIEC NASZA WIEŚ”

132 (48,18%)

Sławomir Sokołowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

55 (20,07%)

Okręg 11

Aleksandrów, Wnętrzne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Maria Redzik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SILNI RAZEM”

113 (63,84%)

Zofia Mateńko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

58 (32,77%)

Krzysztof Nikodem Skwarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

6 (3,39%)

Okręg 12

Borowina, Sarnów od nr 51B do nr 141

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Michalak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

123 (51,46%)

Michał Jan Gołębski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

108 (45,19%)

Piotr Michał Grudzień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

8 (3,35%)

Okręg 13

Kierzków, Sarnów od nr 1 do nr 51A, od nr 142 do końca, Sarnów Osiedle

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Waldemar Grzywacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SILNI RAZEM”

98 (28,08%)

Marcin Siemionek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

161 (46,13%)

Krzysztof Wasilewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

90 (25,79%)

Okręg 14

Kopina, Niedźwiadka, Ogniwo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aldona Walo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SILNI RAZEM”

74 (21,89%)

Ryszard Kępka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

56 (16,57%)

Arkadiusz Mućka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

47 (13,91%)

Adam Cieślak

KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ

65 (19,23%)

Sabina Eugenia Rosińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

96 (28,40%)

Okręg 15

Jonnik, Stara Gąska, Stara Wróblina

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Sprycha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SILNI RAZEM”

0 (0%)

Waldemar Piotr Walo

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

187 (57,72%)

Leszek Rosiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

137 (42,28%)