Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Chotcza

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Baranów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Urbanek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

21 (17,07%)

Mirosław Mróz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CHOTCZA

47 (38,21%)

Paweł Łyjak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

55 (44,72%)

Okręg 2

Sołectwo Białobrzegi.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Jan Gozdur

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CHOTCZA

40 (38,10%)

Paweł Maryniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

65 (61,90%)

Okręg 3

Sołectwo Chotcza Dolna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Franciszek Henryk Kiljanek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

47 (43,12%)

Katarzyna Solis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CHOTCZA

1 (0,92%)

Jerzy Szymon Magierek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

61 (55,96%)

Okręg 4

Sołectwo Chotcza Górna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Adam Sapała

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

16 (27,12%)

Wojciech Zbigniew Sałata

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CHOTCZA

12 (20,34%)

Zbigniew Rutkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

31 (52,54%)

Okręg 5

Sołectwo Chotcza-Józefów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Skwira

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

39 (30,23%)

Jan Wojas

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

90 (69,77%)

Okręg 6

Sołectwo Gniazdków.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Maria Gryz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (79,55%)

Artur Tomasz Gurmiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CHOTCZA

9 (20,45%)

Okręg 7

Sołectwa: Gustawów, Niemieryczów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Urszula Alicja Sałbut

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

28 (37,84%)

Sławomir Arkadiusz Czapka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CHOTCZA

8 (10,81%)

Monika Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

38 (51,35%)

Okręg 8

Sołectwo Jarentowskie Pole.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Piotr Koryciński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CHOTCZA

30 (36,14%)

Sławomir Janusz Siadaczko

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

53 (63,86%)

Okręg 9

Sołectwa: Karolów, Zajączków.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Renata Kramek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

23 (34,85%)

Kazimierz Tadeusz Rudolf

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

43 (65,15%)

Okręg 10

Sołectwo Kijanka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Mariusz Gozdur

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (53,61%)

Małgorzata Goźlińska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

45 (46,39%)

Okręg 11

Sołectwo Kolonia Wola Solecka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karol Jan Stępniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CHOTCZA

17 (26,15%)

Grzegorz Kwiecień

KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ

48 (73,85%)

Okręg 12

Sołectwo Siekierka Nowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Knieć

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CHOTCZA

11 (17,74%)

Dorota Helena Woźniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

51 (82,26%)

Okręg 13

Sołectwo Siekierka Stara.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariola Grzeszczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

18 (26,47%)

Aneta Justyna Osuch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CHOTCZA

5 (7,35%)

Małgorzata Urbanek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

45 (66,18%)

Okręg 14

Sołectwo Tymienica Nowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Beata Rogala

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

77 (81,05%)

Olga Gozdur

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CHOTCZA

18 (18,95%)

Okręg 15

Sołectwo Tymienica Stara.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Widerska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (33,70%)

Grzegorz Żaczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CHOTCZA

19 (20,65%)

Krzysztof Śmietanka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

42 (45,65%)