Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Psary

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Brzękowice: Brzękowice Dolne, Brzękowice Wał, Goląsza Dolna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Janusz Kozieł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SADŁONIA

152 (66,67%)

Marek Tomasz Kozieł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA BURDY

76 (33,33%)

Okręg 2

Sołectwo Dąbie: Dąbie ul. Dolna, Dąbie Chrobakowe, Dąbie ul. Pocztowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Edward Adamczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SADŁONIA

159 (57,61%)

Jarosław Czesław Klimczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA BURDY

117 (42,39%)

Okręg 3

Sołectwo Goląsza: Brzękowice Górne, Dąbie Górne, Dąbie ul. Kościelna, Goląsza Górna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Jan Ślęczka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SADŁONIA

0 (0,00%)

Okręg 4

Sołectwo Góra Siewierska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Marianna Kluszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SADŁONIA

0 (0,00%)

Okręg 5

Sołectwo Gródków.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Krzysztof Zieliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SADŁONIA

317 (73,55%)

Karol Mateusz Odjas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA BURDY

114 (26,45%)

Okręg 6

Sołectwo Malinowice.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Remigiusz Zbigniew Olesiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SADŁONIA

242 (63,52%)

Mirosław Tadeusz Osuch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA BURDY

139 (36,48%)

Okręg 7

Sołectwo Preczów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Leszek Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SADŁONIA

373 (84,39%)

Marcin Stanisław Gaciarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA BURDY

69 (15,61%)

Okręg 8

Sołectwo Psary ulice: Akacjowa, Leśna, Malinowicka, Wiejska od nr 1 do nr 140a.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Dulko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SADŁONIA

177 (65,56%)

Radosław Michał Sindera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA BURDY

93 (34,44%)

Okręg 9

Sołectwo Psary ulice: Wiejska od nr 141 do końca zabudowy, Górna, Gródkowska, Szkolna od nr 1 do nr 43, Łączna, Grabowa, Polna, Zwycięstwa od nr 1 do nr 22, Łąkowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacenty Antoni Kubica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SADŁONIA

0 (0,00%)

Okręg 10

Sołectwo Psary ulice: Wspólna, Wolności, Kolejowa, Irysów, Kamienna, Zwycięstwa od nr 23 do końca zabudowy, Reymonta, Boczna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Jolanta Gwiazda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SADŁONIA

0 (0,00%)

Okręg 11

Sołectwo Psary ulice: Szkolna od nr 44 do końca zabudowy, Kasztanowa, Graniczna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Zarychta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SADŁONIA

171 (53,44%)

Zenon Władysław Kozieł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE - PSARY 2018"

149 (46,56%)

Okręg 12

Sołectwo Sarnów ulice: Browarna, Gruntowa, Poprzeczna, Wiejska, Spacerowa, Kamienna, Jasna, Źródlana, Stara, Malinowicka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Ilona Pasek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SADŁONIA

207 (43,58%)

Jan Kupczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA BURDY

52 (10,95%)

Adam Michał Sadowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SADOWSKIEGO

216 (45,47%)

Okręg 13

Sołectwo Sarnów ulice: Główna, Graniczna, Krótka, Leśna, Nowa, Parkowa, Piaskowa, Podgórna, Szkolna, Środkowa, Wąska, Zielona.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksander Jerzy Jewak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SADŁONIA

271 (59,30%)

Krzysztof Czesław Przybyłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA BURDY

186 (40,70%)

Okręg 14

Sołectwo Strzyżowice ulice: Belna, Boczna, Cicha, Graniczna od nr 1A do nr 10, Parkowa, Szosowa od nr 1 do nr 32, Szosowa 34.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Henryk Gwóźdź

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SADŁONIA

273 (72,41%)

Łukasz Sypion

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA BURDY

104 (27,59%)

Okręg 15

Sołectwo Strzyżowice ulice: 1 Maja, Graniczna od nr 11 do końca zabudowy, Ogrodowa, Podwale, Rogoźnicka, Szopena, Szosowa nr 33 i 35, Szosowa od nr 36 do końca zabudowy, Żwirowa, Sportowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Marta Kruszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SADŁONIA

0 (0,00%)