Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Łapy

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

BOKINY, DANIŁOWO DUŻE, DANIŁOWO MAŁE, GĄSÓWKA-OLEKSIN, GĄSÓWKA-OSSE, GĄSÓWKA-SKWARKI, GĄSÓWKA-SOMACHY, GĄSÓWKA STARA, ŁAPY-DĘBOWINA, ŁAPY-KOŁPAKI, ŁAPY-KORCZAKI, ŁAPY-ŁYNKI, ŁAPY-PLUŚNIAKI, ŁAPY-SZOŁAJDY, ŁUPIANKA NOWA, ŁUPIANKA STARA, PŁONKA KOŚCIELNA, PŁONKA-KOZŁY, PŁONKA-MATYSKI, PŁONKA-STRUMIANKA, ROSZKI-WŁODKI, ROSZKI-WODŹKI, WÓLKA WANIEWSKA, UHOWO I i UHOWO II

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Beata Piekarska
    170 (5,86%)
  2. 1 Maciej Michno
    226 (7,79%)
  3. 2 Marek Gołko
    177 (6,10%)
  4. 6 Anna Sakowicz
    95 (3,28%)
  5. 5 Karol Brzozowski
    195 (6,72%)
  6. 7 Adam Perkowski
    15 (0,52%)
  7. 8 Andrzej Roszkowski
    172 (5,93%)
  8. 4 Edyta Antonina Łapińska
    278 (9,59%)

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Halina Kamińska
    89 (3,07%)
  2. 1 Krzysztof Gołaszewski
    227 (7,83%)
  3. 3 Piotr Kamiński
    118 (4,07%)
  4. 4 Iwona Kitlas
    167 (5,76%)
  5. 5 Krystyna Grabowska
    142 (4,90%)
  6. 7 Barbara Jóźwiak
    25 (0,86%)
  7. 6 Ryszard Jan Roszkowski
    92 (3,17%)
  8. 8 Aldona Ewelina Jamiołkowska
    116 (4,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RESTART

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mariusz Hryc
    42 (1,45%)
  2. 4 Agnieszka Łupińska
    76 (2,62%)
  3. 3 Łukasz Romanowicz
    37 (1,28%)
  4. 1 Mariusz Roszkowski
    25 (0,86%)
  5. 5 Agnieszka Perkowska
    7 (0,24%)
  6. 6 Bartłomiej Dębicki
    17 (0,59%)
  7. 7 Katarzyna Porowska
    1 (0,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Klara Iwacyk
    170 (5,86%)
  2. 3 Axel Dariusz Gumkowski
    61 (2,10%)
  3. 8 Anna Kulwicka
    13 (0,45%)
  4. 6 Artur Kamiński
    7 (0,24%)
  5. 2 Piotr Roszkowski
    49 (1,69%)
  6. 4 Elżbieta Wyszyńska
    55 (1,90%)
  7. 7 Robert Grabowski
    6 (0,21%)
  8. 5 Piotr Mieczysław Pietraszko
    30 (1,03%)

Okręg 2

ŁAPY: BRAŃSKA, CICHA, DŁUGA, HARCERSKA, POŁUDNIOWA, SŁONECZNA, STALOWA, TĘCZOWA, ŻWIRKI I WIGURY, BAGIŃSKIEGO, CMENTARNA, KONOPNICKIEJ, CZERWONEGO KRZYŻA, MAŁA, PARAFIALNA, GRZYBOWA, 11 LISTOPADA, KASPRZAKA, NADNARWIAŃSKA, NOWOWIEJSKA, PRUSA, SIENKIEWICZA, SZWARCE, ŻURAWIA, BOCIANIA, BOCIAŃSKA, GRANICZNA, JASNA, KRUCZA, NILSKIEGO-ŁAPIŃSKIEGO, OKOPOWA, PIĘKNA, SPOKOJNA, 3 MAJA, WODOCIĄGOWA, WRONIA, HUZARA, GEODETÓW, LANGIEWICZA, JASKÓŁCZA, JASTRZĘBIA, POWSTAŃCÓW STYCZNIOWYCH, CUKROWNICZA, ORLA, PRZEMYSŁOWA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jarosław Porowski
    107 (4,54%)
  2. 6 Irena Falkowska-Błażewicz
    24 (1,02%)
  3. 3 Janusz Jamiołkowski
    96 (4,07%)
  4. 1 Leszek Paweł Gulewicz
    428 (18,17%)
  5. 2 Urszula Jabłońska
    152 (6,45%)
  6. 4 Adam Karasiewicz
    227 (9,63%)
  7. 7 Agnieszka Maria Onichimiuk
    148 (6,28%)

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wiesław Szustak
    196 (8,32%)
  2. 5 Marta Wnorowska
    10 (0,42%)
  3. 3 Zenon Borowski
    67 (2,84%)
  4. 2 Roman Falkowski
    99 (4,20%)
  5. 4 Małgorzata Chorodyńska
    30 (1,27%)
  6. 6 Anna Łupińska
    5 (0,21%)
  7. 7 Andrzej Roszkowski
    90 (3,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RESTART

kandydatliczba głosów

  1. 5 Grażyna Weronika Golon
    24 (1,02%)
  2. 3 Stanisława Piotrowska
    11 (0,47%)
  3. 1 Sylwester Perkowski
    26 (1,10%)
  4. 2 Paweł Ciborowski
    30 (1,27%)
  5. 4 Adam Lewicki
    5 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Popławski
    31 (1,32%)
  2. 5 Anna Michalska
    6 (0,25%)
  3. 6 Lidia Werbowska
    12 (0,51%)
  4. 4 Krzysztof Siennicki
    91 (3,86%)
  5. 1 Piotr Łapszo
    370 (15,70%)
  6. 7 Marcin Andrzej Kruszewski
    52 (2,21%)
  7. 3 Alicja Zgajewska
    19 (0,81%)

Okręg 3

ŁAPY: ASNYKA, KOLEJOWA, KOŚCIELNA, LENARTOWICZA, LEŚNA, LETNIA, SOKOŁOWSKA, SOSNOWA, SURAŻSKA, WARSZAWSKA, WITOSA, CYBISA, DUNIKOWSKIEGO, GŁUCHA, GOŹDZIKOWSKA, MATEJKI, MOKRA, OGRODOWA, PŁONKOWSKA, SŁAWIŃSKIEGO, W. STWOSZA, SZKOLNA, WYSPIAŃSKIEGO, WYSZYŃSKIEGO, ŻABIA, BOH. WESTERPLATTE, GIERYMSKIEGO, GROTTGERA, KORCZAKA, KOSSAKA, MACZKA, MAKOWSKIEGO, MICHAŁOWSKIEGO, SZPITALNA, TUWIMA, CHEŁMOŃSKIEGO, FAŁATA, GŁÓWNA, ZDROJOWA, KRAŃCOWA, MALCZEWSKIEGO, NIKIFORA, PANKIEWICZA, STRAŻACKA, WITKACEGO, WYCZÓŁKOWSKIEGO, BUKOWA, DĘBOWA, GRABOWA, JAWOROWA, JESIONOWA, KLONOWA, NOWA, POLNA (PARZ. OD 46 DO KOŃCA, NIEPARZ. OD 31 DO KOŃCA), TOPOLOWA, ŚWIERKOWA, GRUNTOWA, WYGWIZDOWO, DOLNA, NOWY RYNEK, PRZECHODNIA, ŚLISKA, ŚREDNIA, JAŚMINOWA, KONWALIOWA, MAKOWA, RÓŻANA, PIASKOWA (OD NR 1 DO NR 9), STOKROTKOWA, BAGNO, GĘSIA, SIKORSKIEGO (OD NR 51 DO KOŃCA), CHABROWA, DALIOWA, HIACYNTOWA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Pułkośnik
    309 (14,44%)
  2. 4 Wojciech Grodzki
    222 (10,37%)
  3. 2 Marek Ołtarzewski
    95 (4,44%)
  4. 3 Adam Perkowski
    124 (5,79%)
  5. 5 Emilia Malinowska
    186 (8,69%)
  6. 6 Antonina Szpakowska
    98 (4,58%)
  7. 7 Katarzyna Zakrzewska
    38 (1,78%)

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

kandydatliczba głosów

  1. 6 Danuta Wojciuk
    3 (0,14%)
  2. 3 Rafał Michałowski
    71 (3,32%)
  3. 4 Jolanta Dorota Sak
    25 (1,17%)
  4. 5 Jacek Piszczatowski
    40 (1,87%)
  5. 2 Piotr Kurzyna
    153 (7,15%)
  6. 1 Andrzej Witold Mojkowski
    207 (9,67%)
  7. 7 Ewa Łapińska-Bekisz
    20 (0,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RESTART

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Łapiński
    25 (1,17%)
  2. 5 Karolina Łapińska
    11 (0,51%)
  3. 3 Andrzej Warciński
    17 (0,79%)
  4. 4 Halina Sokół
    10 (0,47%)
  5. 2 Mateusz Duchnowski
    27 (1,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Regina Murawska
    29 (1,36%)
  2. 1 Stanisław Żochowski
    261 (12,20%)
  3. 3 Robert Starnawski
    18 (0,84%)
  4. 6 Krzysztof Kozłowski
    57 (2,66%)
  5. 2 Ewa Sakowicz
    68 (3,18%)
  6. 5 Irena Maria Gąsowska
    26 (1,21%)

Okręg 4

ŁAPY: SIKORSKIEGO (OD 1 DO 50), CZELADNICZA, KRZYWA, LEŚNIKOWSKA, ŁĄKOWA, MOSTOWA, RZEMIEŚLNICZA, SPÓŁDZIELCZA, WĄSKA, GÓRNA, KOPERNIKA, OSIEDLOWA, POLNA (PARZYSTE OD 2 DO 44, NIEPARZYSTE OD 1 DO 23), ARMII KRAJOWEJ, PIŁSUDSKIEGO, BOCZNA, GLINIANA, ORZESZKOWEJ, SŁOWACKIEGO, BARWIKOWSKA, PUCHALSKIEGO, WODZICKIEGO, PIWNA, HANDLOWA, PLAC NIEPODLEGŁOŚCI, CYGAŃSKIEGO, SIEDLECKIEGO, KŁOSOWA, PARKOWA, ŻYTNIA, PIASKOWA (OD NR 10 DO KOŃCA), ZACHODNIA, PÓŁNOCNA, KRASZEWSKIEGO, ŁANOWA, ODLEGŁA, ŻNIWNA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Małgorzata Perkowska
    125 (5,45%)
  2. 2 Marianna Kaczyńska
    129 (5,62%)
  3. 1 Sławomir Jan Maciejewski
    304 (13,25%)
  4. 3 Dariusz Wincenciak
    155 (6,75%)
  5. 5 Wanda Danuta Modzelewska
    35 (1,53%)
  6. 6 Radosław Wiesław Zaremba
    55 (2,40%)
  7. 7 Henryk Łupiński
    58 (2,53%)

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Barbara Łapińska
    131 (5,71%)
  2. 1 Barbara Ekiert
    172 (7,49%)
  3. 6 Stanisław Płoński
    8 (0,35%)
  4. 3 Karol Józef Kaczyński
    7 (0,31%)
  5. 5 Halina Kazimiera Łupińska
    6 (0,26%)
  6. 7 Joanna Kozicz
    146 (6,36%)
  7. 4 Janusz Cwaliński
    28 (1,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Przemysław Jaroszewski
    183 (7,97%)
  2. 6 Agnieszka Krystyna Bokiniec
    38 (1,66%)
  3. 4 Magdalena Falkowska
    17 (0,74%)
  4. 5 Andrzej Rogowski
    124 (5,40%)
  5. 7 Kamila Klim
    71 (3,09%)
  6. 3 Piotr Krawczyk
    29 (1,26%)
  7. 2 Joanna Micota
    474 (20,65%)