Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Stoczek Łukowski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Jamielne, Wólka Poznańska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Pyra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

157 (64,88%)

Przemysław Szczepanik

KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ

85 (35,12%)

Okręg 2

Zgórznica, Zabiele

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Janusz Kaczor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

214 (54,04%)

Bogusław Zdzisław Luty

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

182 (45,96%)

Okręg 3

Chrusty, Jedlanka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Janczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

138 (43,13%)

Agnieszka Bieniek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA

182 (56,88%)

Okręg 4

Szyszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Kępka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

127 (52,26%)

Marcin Popieluch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA-GMINA STOCZEK ŁUKOWSKI

116 (47,74%)

Okręg 5

Guzówka, Huta Łukacz, Kamionka, Turzec, Wiśniówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bernard Pyra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

219 (65,18%)

Krzysztof Jonczyk

KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ

99 (29,46%)

Małgorzata Stolarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA

18 (5,36%)

Okręg 6

Rosy, Toczyska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Barej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

156 (51,32%)

Janusz Misior

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA

29 (9,54%)

Antoni Kruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PONAD PODZIAŁAMI

119 (39,14%)

Okręg 7

Wólka Różańska, Łosiniec, Stara Róża

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Witold Dadacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

197 (78,17%)

Marek Dziak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA

55 (21,83%)

Okręg 8

Aleksandrówka, Róża Podgórna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Tomasz Łubkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

106 (57,30%)

Radosław Rosa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA-GMINA STOCZEK ŁUKOWSKI

79 (42,70%)

Okręg 9

Januszówka, Kisielsk

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Kruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

63 (28,90%)

Ryszard Pasik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

95 (43,58%)

Magdalena Natalia Chudek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA

60 (27,52%)

Okręg 10

Kapice, Celej, Borki, Wola Kisielska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Rosa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

104 (52,53%)

Radosław Tomasz Buczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA-GMINA STOCZEK ŁUKOWSKI

15 (7,58%)

Michał Stanisław Żaczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA

79 (39,90%)

Okręg 11

Stare Kobiałki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Rosa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

199 (93,87%)

Daniel Chudek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA

13 (6,13%)

Okręg 12

Nowy Jamielnik, Ruda, Błażejki, Stary Jamielnik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Dziak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

125 (38,23%)

Piotr Brodzik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA-GMINA STOCZEK ŁUKOWSKI

89 (27,22%)

Mirosława Jadwiga Kobojek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

113 (34,56%)

Okręg 13

Jamielnik Kolonia, Nowe Kobiałki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Ryszard Trendak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

121 (52,84%)

Jacek Zientara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA-GMINA STOCZEK ŁUKOWSKI

108 (47,16%)

Okręg 14

Kienkówka, Stara Prawda, Jagodne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Piskorz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

200 (67,11%)

Urszula Gac

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA

98 (32,89%)

Okręg 15

Mizary, Nowa Prawda

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Traczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

117 (56,80%)

Cezary Filipek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA CHUDKA

89 (43,20%)