Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Aleksandrów Łódzki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Osiedle nr 1, ulice: Bałucka, Bankowa, Bielańska, Rafała Bratoszewskiego, Brzoskwiniowa, Cytrynowa, Romana Dmowskiego, Gerwazego, Grażyny, Kazimierza Jagiellończyka, Władysława Jagiełły, Jankiela, Pasaż Władysława Kałużnego, Kioskowa, Konstantynowska, Legionowa, Litewska, Jana Machulskiego, Malinowa, Adama Mickiewicza, Morelowa, Morwowa, Nowogrodzka, Nowokaliska, Stefana Okrzei, Pabianicka, Pasaż Józefa Pierlejewskiego, Józefa Piłsudskiego, Południowa, Porzeczkowa, Poselska, Północna, Protazego, Przejazd, Różana, Senatorska, gen. Władysława Sikorskiego, Skarbowa, Soplicy, Sportowa, Szczęśliwa, Tadeusza, Telimeny, Truskawkowa, Twardowskiego, Konrada Wallenroda, Władysława Warneńczyka, Ludwika Waryńskiego, Wojska Polskiego, Wojskiego, Michała Wołodyjowskiego, Zielna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA LIPIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Mariusz Jerzy Mirowski
    161 (3,38%)
  2. 7 Renata Matryba
    107 (2,25%)
  3. 8 Jerzy Stanisław Bierzyński
    83 (1,74%)
  4. 1 Małgorzata Iwona Grabarczyk
    777 (16,30%)
  5. 4 Elżbieta Marzena Zientek
    312 (6,55%)
  6. 6 Marcin Andrzej Bałwas
    101 (2,12%)
  7. 2 Radosław Paweł Adamski
    172 (3,61%)
  8. 3 Roman Karasiak
    489 (10,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE DLA ALEKSANDROWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Cezary Stanisław Opoczyński
    50 (1,05%)
  2. 1 Katarzyna Sip
    76 (1,59%)
  3. 2 Mariusz Arkadiusz Bolonek
    86 (1,80%)
  4. 3 Anna Misztal
    101 (2,12%)
  5. 5 Mirosława Troska
    81 (1,70%)
  6. 6 Damian Jan Błaszczyk
    20 (0,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBIĘ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Adam Marcin Ruda-Rożniakowski
    272 (5,71%)
  2. 1 Jacek Lipiński
    503 (10,55%)
  3. 3 Marcin Krzysztof Kawalec
    37 (0,78%)
  4. 4 Monika Agnieszka Prebehajla
    16 (0,34%)
  5. 5 Karolina Marta Mirowska
    37 (0,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Katarzyna Danuta Stasiak
    34 (0,71%)
  2. 5 Patryk Wojciech Nowacki
    7 (0,15%)
  3. 1 Radosław Kosowski
    77 (1,62%)
  4. 2 Sebastian Sikorski
    40 (0,84%)
  5. 4 Sylwia Izabela Kruszyńska
    13 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maciej Kazimierz Marciszko
    200 (4,20%)
  2. 4 Zofia Barańska
    65 (1,36%)
  3. 6 Danuta Świątczak
    50 (1,05%)
  4. 1 Mieczysław Jan Dominowski
    344 (7,22%)
  5. 3 Zbigniew Stanisław Ciołkowski
    191 (4,01%)
  6. 5 Tomasz Kazimierz Pietrzak
    84 (1,76%)
  7. 7 Alicja Lidia Osmulska
    32 (0,67%)
  8. 8 Franciszek Sowiński
    148 (3,11%)

Okręg 2

Osiedle nr 2, ulice: Zygmunta Augusta, Stefana Batorego, Brużyca, Brzozowa, Chłopska, Chmielna, Ciepła, Jana Czerniaka, Długa, Franin, Bartosza Głowackiego, Jęczmienna, Jana Kilińskiego, Kombatantów, Marii Konopnickiej, Kosynierów, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Króla Aleksandra, Królowej Bony, Krótka, Kwiatowa, Lodowa, Łąkowa, Łomnik, Łódzka, Stanisława Mikołajczyka, Czesława Niemena, Jana Olbrachta, Piękna, Pułkownika Witolda Pileckiego, Piotrkowska, Polna, Pszenna, Macieja Rataja, Władysława Reymonta, Składowa, Juliusza Słowackiego, Ignacego Solarza, Spółdzielcza, Zygmunta Starego, Strażacka, Swojska, Szatonia, Szwedzka, Turecka, Zygmunta III Wazy, Wdzięczna, Wincentego Witosa, Władysława IV, Wolności, Wschodnia, al. Wyzwolenia, Zbożowa, Zgierska, Zimna, Ziołowa. Osiedle nr 3, ulice: al. 1 Maja, 11 Listopada, Bukowa, Fryderyka Chopina, Bolesława Chrobrego, Cisowa, Ignacego Daszyńskiego, Dąbrówki, Dębowa, Franciszkańska, Witolda Gombrowicza, Górna, Grabowa, Władysława Hermana, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jakuba Jasińskiego, Jesionowa, Jodłowa, Kaczeńcowa, Kalinowa, Kasztanowa, Kątna, Jana Kiepury, Kingi, Klonowa, ks. Hugona Kołłątaja, Stanisława Konarskiego, Konstytucji 3 Maja, Augustyna Kordeckiego, Pl. Tadeusza Kościuszki, Królowej Jadwigi, Krzywa, Bolesława Krzywoustego, Księcia Józefa Poniatowskiego, Leśna, Ludowa, Łęczycka, Władysława Łokietka, Marszałkowska, Mieszka I, Czesława Miłosza, Modrzewiowa, Stanisława Moniuszki, Juliana Ursyna Niemcewicza, Niezapominajki, Noworudna, Kazimierza Odnowiciela, Ogrodowa, Olchowa, Agnieszki Osieckiej, Ignacego Paderewskiego, Parkowa, Piaskowa, Placydowska, Poddębicka, Prezydenta Gabriela Narutowicza, Przemysława II, Pusta, Rafałki, Rudna, Rzeczna, Sarenki, Henryka Sienkiewicza, Marii Skłodowskiej-Curie, Sosnowa, Srebrzyńska, ks. Stanisława Staszica, Strumykowa, ks. Piotra Ściegiennego, Bolesława Śmiałego, Świerkowa, Targowa, Targowy Rynek, Torfowa, Warszawska, Wąska, Ludwika Węgierskiego, Wiatraczna, Kazimierza Wielkiego, Wierzbińska, Wiklinowa, Wolska, Wrzosowa, Zachodnia, Zielona, Stefana Żeromskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA LIPIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 8 Radosław Olczyk
    163 (3,01%)
  2. 9 Paweł Urbański
    112 (2,07%)
  3. 4 Ewa Gemza
    230 (4,25%)
  4. 7 Maciej Kwiatkowski
    186 (3,44%)
  5. 6 Leszek Romuald Pierlejewski
    226 (4,18%)
  6. 10 Elżbieta Wioletta Rogowska
    144 (2,66%)
  7. 5 Irena Dorota Kajszczak
    197 (3,64%)
  8. 3 Kazimierz Tomczyk
    301 (5,57%)
  9. 2 Katarzyna Monika Pastusiak
    255 (4,72%)
  10. 1 Jacek Zbigniew Lipiński
    1 134 (20,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE DLA ALEKSANDROWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Łukasz Burski
    22 (0,41%)
  2. 5 Sylwia Wlazło
    36 (0,67%)
  3. 2 Grzegorz Jacek Czajka
    58 (1,07%)
  4. 6 Tomasz Szpak
    17 (0,31%)
  5. 1 Marta Małgorzata Pietrak-Kędzierawska
    117 (2,16%)
  6. 7 Teresa Janina Gawron
    22 (0,41%)
  7. 3 Małgorzata Elżbieta Olbińska
    12 (0,22%)
  8. 8 Małgorzata Katarzyna Karbowańczyk
    24 (0,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBIĘ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dorota Ścigaczewska
    159 (2,94%)
  2. 4 Dorota Bogusławska-Skonieczna
    11 (0,20%)
  3. 3 Honorata Edyta Wolska-Kruszyńska
    48 (0,89%)
  4. 2 Ewa Anna Kosińska
    37 (0,68%)
  5. 5 Bartłomiej Tomasz Król
    60 (1,11%)
  6. 7 Bartosz Zbigniew Snelewski
    86 (1,59%)
  7. 6 Marcin Piotr Godziński
    45 (0,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ewa Czachorowska
    71 (1,31%)
  2. 6 Bogdan Tomaszewski
    10 (0,18%)
  3. 2 Alicja Beata Szewczyk
    66 (1,22%)
  4. 5 Irina Stobiecka
    13 (0,24%)
  5. 3 Daniel Szymon Woźniczak
    16 (0,30%)
  6. 4 Piotr Szymon Joachimiak
    12 (0,22%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Marek Szewczyk
    640 (11,83%)
  2. 3 Tomasz Dominowski
    182 (3,37%)
  3. 4 Jerzy Szymański
    61 (1,13%)
  4. 6 Anna Goss
    33 (0,61%)
  5. 7 Agata Kazimiera Barańska
    56 (1,04%)
  6. 9 Magdalena Katarzyna Grabarczyk
    98 (1,81%)
  7. 5 Michał Łukasz Elijasik
    97 (1,79%)
  8. 8 Eugeniusz Szczepański
    94 (1,74%)
  9. 10 Jerzy Rafał Janiszewski
    32 (0,59%)
  10. 2 Jolanta Ewa Ogińska
    225 (4,16%)

Okręg 3

Sołectwa: Bełdów, Bełdów Krzywa-Wieś, Brużyczka Mała, Chrośno, Ciężków, Jastrzębie Górne, Kolonia Brużyca, Krzywiec, Księstwo, Nakielnica, Nowe Krasnodęby, Nowy i Stary Adamów, Prawęcice, Rąbień, Rąbień AB, Ruda Bugaj, Sanie, Słowak, Sobień, Stare Krasnodęby, Wola Grzymkowa, Zgniłe Błoto.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA LIPIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 9 Katarzyna Czechowicz
    226 (5,05%)
  2. 3 Katarzyna Ewa Rezler
    210 (4,70%)
  3. 5 Paweł Stasiak
    264 (5,90%)
  4. 7 Jolanta Maria Wieczorek
    123 (2,75%)
  5. 2 Adam Wojciech Michaś
    266 (5,95%)
  6. 1 Mariusz Grabowski
    743 (16,61%)
  7. 6 Jan Tadeusz Kacprzak
    153 (3,42%)
  8. 4 Roman Lemański
    288 (6,44%)
  9. 8 Krystyna Lucyna Nowakowska
    51 (1,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE DLA ALEKSANDROWA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Agnieszka Strzelczyk
    30 (0,67%)
  2. 3 Anetta Dorota Jakubowska
    31 (0,69%)
  3. 4 Michał Olbiński
    28 (0,63%)
  4. 6 Alicja Katarzyna Kaźmierska
    16 (0,36%)
  5. 1 Renata Krystyna Święciak-Ruda
    183 (4,09%)
  6. 7 Jacek Zbigniew Kuc
    37 (0,83%)
  7. 2 Jacek Tomasz Kitrasiewicz
    17 (0,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBIĘ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

kandydatliczba głosów

  1. 5 Andrzej Waldemar Skonieczny
    19 (0,42%)
  2. 2 Bartosz Wojciech Zalega
    350 (7,83%)
  3. 3 Dorota Ewa Pękacka
    54 (1,21%)
  4. 1 Katarzyna Dorota Redak-Snelewska
    244 (5,46%)
  5. 6 Iwona Leokadia Grzędowska
    24 (0,54%)
  6. 4 Kamil Tomasz Ścigaczewski
    26 (0,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mirosława Małgorzata Kubiak
    6 (0,13%)
  2. 5 Jolanta Nesler
    6 (0,13%)
  3. 3 Emil Król
    6 (0,13%)
  4. 6 Małgorzata Joachimiak
    19 (0,42%)
  5. 1 Przemysław Rafał Wieczorek
    78 (1,74%)
  6. 2 Marcin Robert Stobiecki
    6 (0,13%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Konrad Andrzej Masiarek
    578 (12,92%)
  2. 6 Janina Sikora
    37 (0,83%)
  3. 7 Bohdan Paweł Parysiewicz
    83 (1,86%)
  4. 2 Dawid Przybylak
    80 (1,79%)
  5. 4 Janusz Zbigniew Kubik
    68 (1,52%)
  6. 3 Mariola Małgorzata Wichrowska
    57 (1,27%)
  7. 5 Kazimiera Zdzisława Paczesna
    17 (0,38%)
  8. 8 Magdalena Katarzyna Jakuła
    8 (0,18%)
  9. 9 Dominik Zdzisław Łacina
    40 (0,89%)