Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Leszno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Leszno ulice: Widokowa, Wspólna, Reginy, Marysieńki, Mariana, Tadeusza, Otuliny, Podzaborówek, Hubala-Dobrzańskiego, Warszawska, Ogrodowa, Piekarska, Wąska, Sokołowska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Biały

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”

161 (42,04%)

Stanisława Halina Kucharska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI

127 (33,16%)

Leszek Piotr Kitliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI

65 (16,97%)

Elżbieta Maria Piotrzkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

30 (7,83%)

Okręg 2

Leszno ulice: Aleja Wojska Polskiego, Błońska od nr 1 do nr 42, Krótka, Parkowa, Raczkowskiego, Sochaczewska od nr 1 do nr 58 (z wyłączeniem bloku numer 51).

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agata Maria Bażyńska-Khan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”

109 (42,08%)

Ewelina Jazgierska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI

61 (23,55%)

Grażyna Falkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

28 (10,81%)

Bożenna Wanda Skrońska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENNA W. SKROŃSKA - PO STRONIE LUDZI.

61 (23,55%)

Okręg 3

Leszno ulice: Błońska bloki nr 43 do nr 73, Inżynierska, Fabryczna, Lipowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Adam Michalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”

84 (38,36%)

Klaudia Ewa Gołębiewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI

74 (33,79%)

Jadwiga Grażyna Czarnomska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

61 (27,85%)

Okręg 4

Leszno ulice: Bohaterów Puszczy Kampinoskiej, Broniewskiego, Kochanowskiego, Mickiewicza, Podleśna, Sienkiewicza, Słowackiego, Sochaczewska blok nr 51, Sochaczewska od nr 59 do końca (bez bloku nr 66), Żeromskiego.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Halina Jaroszkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”

135 (42,99%)

Agnieszka Walczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI

179 (57,01%)

Okręg 5

Leszno ulice: Lema, Leśmiana, Leśna numery: 2, 4, 6, 10, 12, 12A, 12B, 14, 16, 16D, 21, 23, 25, 27, 31, 35, 37, 45, 45B; Tuwima, Polna, Miłosza, Sochaczewska blok nr 66.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Zofia Grot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”

165 (62,03%)

Beata Maria Dybaś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

101 (37,97%)

Okręg 6

Leszno ulice: Harcerska, Jaśminowa, Kwiatowa, Leśna numery: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; Młynarska, Murarska, Partyzantów, Podchorążych, Sosnowa, Strażacka, Szkolna, Wrzosowa. Julinek.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Nowicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI

75 (28,20%)

Lesław Ryszard Kuczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

191 (71,80%)

Okręg 7

Grądy, Grądki.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Adam Dominiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”

214 (73,54%)

Mateusz Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI

77 (26,46%)

Okręg 8

Korfowe, Marianów, Powązki, Szymanówek, Wilkowa Wieś.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Michał Maj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”

219 (53,81%)

Jarosław Ryszard Wróblewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

188 (46,19%)

Okręg 9

Czarnów, Gawartowa Wola, Towarzystwo Czarnów, Plewniak, Podrochale, Rochale, Stelmachowo, Szadkówek, Trzciniec, Walentów, Wilków.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Piotr Lipiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”

113 (42,01%)

Ewa Elżbieta Kołodziejczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI

48 (17,84%)

Karol Bargieł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

108 (40,15%)

Okręg 10

Grabina, Kępiaste, Łubiec, Roztoka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Żebrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

160 (68,09%)

Zdzisław Oktawian Stępniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POSTĘP I NOWOCZESNOŚĆ”

75 (31,91%)

Okręg 11

Zaborów ulice: Dworkowa, Jesienna, Leśna, Szkolna, Środkowa, Willowa, Wiosenna. Ławy, Wólka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Martyna Agata Witkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”

181 (48,53%)

Ewa Maria Latoszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI

192 (51,47%)

Okręg 12

Wiktorów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Justyna Syta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”

117 (58,79%)

Teresa Kołecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI

82 (41,21%)

Okręg 13

Wyględy.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Marian Iwanek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”

221 (63,32%)

Halina Henryka Dąbrowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI

70 (20,06%)

Marek Marian Kubicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI

58 (16,62%)

Okręg 14

Zaborów ulice: Antoniego Dałka, Jana Kujawskiego, Janin, Kościelna, Ogrodowa, Południowa, Stołeczna, Zaciszna. Feliksów, Wąsy Kolonia, Wąsy Wieś.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Wojciech Suchner

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA”

161 (41,07%)

Marianna Jolanta Malarowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI

231 (58,93%)

Okręg 15

Zaborówek.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agata Dasiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI

99 (32,57%)

Jacek Marcin Kłębowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ZAŁOGI

69 (22,70%)

Halina Ewa Dmoch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

136 (44,74%)