Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kuźnia Raciborska

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

KUŹNIA RACIBORSKA: Arki Bożka od 22 do końca numery parzyste, Moniuszki, Piaskowa 7 - 11 nieparzyste, 26, Rudzka od 36 do końca, Słoneczna 2 - 4 parzyste, od 5 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Mariola Dorota Wajda
    105 (56,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA WSPÓLNYM DOMEM”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Krzysztof Antoni Grobelny
    80 (43,24%)

Okręg 2

KUŹNIA RACIBORSKA: Generała Bema, Roberta Lewandowskiego od 4A do końca numery parzyste

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Radosław Jan Kasprzyk
    183 (55,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA WSPÓLNYM DOMEM”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Małgorzata Ewa Rutkowska
    147 (44,55%)

Okręg 3

KUŹNIA RACIBORSKA: Roberta Lewandowskiego od 1A do końca numery nieparzyste, Kasztanowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Maciej Kriwienok
    159 (63,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA WSPÓLNYM DOMEM”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Kornelia Dominika Kowalczyk
    90 (36,14%)

Okręg 4

KUŹNIA RACIBORSKA: Bohaterów Westerplatte, Spacerowa, Ignacego Krasickiego, Leśna, Spokojna, Tadeusza Kościuszki, Wesoła

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Grażyna Tokarska
    106 (36,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA WSPÓLNYM DOMEM”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Zdzisław Bernady Czarnacki
    102 (34,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GĄSKI

kandydatliczba głosów

  1. 23 Jacek Gąska
    85 (29,01%)

Okręg 5

KUŹNIA RACIBORSKA: Browarna, Brzozowa, Dębowa, Drzymały, Górnicza, Jagodowa, Klonowa, Kolejowa, Krzyżowa, Kwiatowa, Lipowa, Łączna, Myśliwska, Nowy Świat, Ogrodowa, Powstańców, Słowackiego, Sosnowa, Staszica, Świerkowa, Tartaczna, Topolowa, Wierzbowa, Żwirowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Elżbieta Małgorzata Kozłowska
    170 (52,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA WSPÓLNYM DOMEM”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Mateusz Andrzej Głowski
    151 (47,04%)

Okręg 6

KUŹNIA RACIBORSKA: Arki Bożka 6 - 18, od 19 do końca numery nieparzyste, Garbarska, Henryka Sienkiewicza, Jana Matejki, Klasztorna, Kocura, Kościelna, Kozielska, Kręta, Krótka, Mikołaja Reja, Morcinka, Parkowa, Piaskowa 1 - 6, 8 - 20 parzyste, Plac Mickiewicza, Raciborska, Rudzka od 17 do końca numery nieparzyste, Słoneczna 1 - 3 nieparzyste, Stefana Czarnieckiego, Strażacka, Willowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Sebastian Damian Krupa
    166 (47,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA WSPÓLNYM DOMEM”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Ilona Anna Wróbel
    181 (52,16%)

Okręg 7

TURZE

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Gerard Jan Depta
    148 (58,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA WSPÓLNYM DOMEM”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Izabela Maria Pieruszka
    103 (41,04%)

Okręg 8

BUDZISKA, RUDA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Adrian Dawid Juraszek
    258 (71,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA WSPÓLNYM DOMEM”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Mariola Gabriela Wojtoszek
    103 (28,53%)

Okręg 9

SIEDLISKA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Aleksandra Bartoń
    103 (47,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA WSPÓLNYM DOMEM”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Marcin Paweł Czerniej
    116 (52,97%)

Okręg 10

RUDY: Biały Dwór, Dębowa, Mickiewicza, Powstańców Śląskich, Przerycie, Rzeczna, Sobieskiego, Sosnowa, Świerkowa, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Łukasz Michał Ruhe
    105 (45,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TO MY! RAZEM ZMIEŃMY RUDY - DLA SIEBIE I PRZYSZŁYCH POKOLEŃ”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Henryk Adam Wrzosok
    127 (54,74%)

Okręg 11

RUDY: Akacjowa, Aleja Lipowa, Bukowa, Cysterska, Jesionowa, Kasztanowa, Kolonia Renerowska, Kozielska, Leszczynowa, Raciborska, Wierzbowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Rafał Maksymilian Rutkowski
    91 (43,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TO MY! RAZEM ZMIEŃMY RUDY - DLA SIEBIE I PRZYSZŁYCH POKOLEŃ”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Roman Erwin Wilk
    120 (56,87%)

Okręg 12

RUDY: Borowa, Brzozowa, Cegielska, Łąkowa, Majowa, Rybnicka, Szybki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Adam Robert Zieleń
    119 (44,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TO MY! RAZEM ZMIEŃMY RUDY - DLA SIEBIE I PRZYSZŁYCH POKOLEŃ”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Adrian Sebastian Lepiarczyk
    149 (55,60%)

Okręg 13

RUDY: Dworcowa, Gliwicka, Krótka, Paproć, Parkowa, Podbiała, Polna, Rogera, Szkolna, Świętojańska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Andrzej Karol Kania
    103 (40,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TO MY! RAZEM ZMIEŃMY RUDY - DLA SIEBIE I PRZYSZŁYCH POKOLEŃ”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Manfred Franciszek Wrona
    149 (59,13%)

Okręg 14

JANKOWICE

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Gerard Jan Hanusek
    109 (61,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA WSPÓLNYM DOMEM”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Jan Piotr Kuś
    67 (38,07%)

Okręg 15

RUDA KOZIELSKA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Ernest Drazik
    116 (58,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA WSPÓLNYM DOMEM”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Barbara Katarzyna Mickiewicz
    84 (42,00%)