Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Szczawnica

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Jaworki: ul. Biała Woda, Czarna Woda, Kościelna, Pod Homolami, Zaskalskie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SZCZAWNICY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Bożena Anna Solecka
    147 (70,00%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agnieszka Stopka
    63 (30,00%)

Okręg 2

Sołectwo Szlachtowa (część): ul. Berech, Cieśliska, Łemkowska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SZCZAWNICY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Grażyna Janina Surowiec
    81 (68,64%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stefan Stanisław Gołdyn
    37 (31,36%)

Okręg 3

Sołectwo Szlachtowa (część): ul. Jana Pawła II, Kąty, Lipowa, Sielska, Słona Młaka, Wspólna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SZCZAWNICY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jolanta Bernadeta Zarotyńska
    76 (40,86%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zenon Grzegorz Kasprzak
    110 (59,14%)

Okręg 4

Miasto Szczawnica: Osiedle Szczawnica Wyżna (część) ul. Szlachtowska, Maćka zza Ławy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SZCZAWNICY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marian Kazimierz Dziedzina-Wiwer
    79 (36,57%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Władysław Słowik
    137 (63,43%)

Okręg 5

Miasto Szczawnica: Osiedle Szczawnica Wyżna (część) ul. Brzeg, Samorody, Sopotnicka do nr 20

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SZCZAWNICY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Piotr Szczepaniak
    105 (48,39%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Polaczyk
    78 (35,94%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Magdalena Majerczak-Kieszkowska
    34 (15,67%)

Okręg 6

Miasto Szczawnica: Osiedle Szczawnica Wyżna (część) ul. Gabańka, Kunie, Niterbarg, Partyzantów, Sopotnicka od nr 21 do końca, Staszowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SZCZAWNICY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marek Wiercioch
    84 (53,50%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Magdalena Maria Mastalska
    73 (46,50%)

Okręg 7

Miasto Szczawnica: Osiedle Szczawnica Centrum (część) ul. Szalaya od nr 51 do końca, Zawodzie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SZCZAWNICY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Wiesław Warzecha
    69 (36,70%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Łukasz Andrzej Mastalski
    61 (32,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA OLESIA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Łukasz Gabriel Oleś
    58 (30,85%)

Okręg 8

Miasto Szczawnica: Osiedle Szczawnica Centrum (część) al. 1 Maja, ul. Połoniny, Park Górny, Św. Krzyża, Bereśnik, Jana Wiktora

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SZCZAWNICY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Anna Gębala
    110 (61,11%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Daniel Ludwik Węglarz
    70 (38,89%)

Okręg 9

Miasto Szczawnica: Osiedle Szczawnica Centrum (część) ul. Języki, Kowalczyk, Główna do nr 30, Park Dolny, Plac Dietla, Szalaya do nr 50, Zdrojowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SZCZAWNICY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Henryk Jan Węglarz
    118 (63,44%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Stanisław Słowik
    68 (36,56%)

Okręg 10

Miasto Szczawnica: Osiedle Szczawnica Centrum (część) ul. Osiedle Dwudziestolecia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SZCZAWNICY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jacek Jerzy Śliwiński
    116 (69,46%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Teresa Stanisława Piskorz
    51 (30,54%)

Okręg 11

Miasto Szczawnica: Osiedle Szczawnica Centrum (część) ul. Osiedle Połoniny

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SZCZAWNICY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Zofia Maria Krępa
    54 (35,06%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Janusz Kordas
    29 (18,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA OLESIA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jacek Gębala
    71 (46,10%)

Okręg 12

Miasto Szczawnica: Osiedle Szczawnica Niżna (część) al. Parkowa, ul. Kwiatowa, Ogrodowa, Zielona, Główna od nr 31 do nr 100

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SZCZAWNICY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Maciej Wojciech Czaja
    119 (65,38%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Aleksander Bogusław Majerczak
    63 (34,62%)

Okręg 13

Miasto Szczawnica: Osiedle Szczawnica Niżna (część) ul. Pod Sadami, Skotnicka, Średniak, Wygon

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SZCZAWNICY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Grażyna Maria Kubik
    105 (48,39%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Pojasek
    112 (51,61%)

Okręg 14

Miasto Szczawnica: Osiedle Szczawnica Niżna (część) ul. Flisacka, Pienińska, Nad Grajcarkiem, Groń, Zyblikiewicza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SZCZAWNICY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jan Salamon
    117 (66,10%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Polaczyk
    60 (33,90%)

Okręg 15

Miasto Szczawnica: Osiedle Szczawnica Niżna (część) ul. Główna od nr 101 do końca, Słoneczna, Widok

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SZCZAWNICY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Kazimierz Józef Zachwieja
    85 (52,47%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisława Maria Węglarz
    77 (47,53%)