Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Zakrzew

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Janiszew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Korzysta

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

162 (33,89%)

Grzegorz Leszek Leszczyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

196 (41,00%)

Jolanta Ewa Tyczyńska

KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ

46 (9,62%)

Jerzy Stanisław Nowakowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO

51 (10,67%)

Arnold Wojciech Marszałek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

23 (4,81%)

Okręg 2

Sołectwa: Dąbrówka Nagórna, Legęzów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Zmaczyński

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

86 (24,02%)

Tadeusz Pikiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

144 (40,22%)

Agnieszka Stanisława Szymańska

KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ

15 (4,19%)

Józef Konopka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO

20 (5,59%)

Michał Piotr Zygmunt

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

93 (25,98%)

Okręg 3

Sołectwa: Dąbrówka Podłężna, Kolonia Piaski.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Arkadiusz Bukowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

350 (72,77%)

Bogdan Wielgolewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO

11 (2,29%)

Krzysztof Andrzej Grzyb

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

120 (24,95%)

Okręg 4

Sołectwo Cerekiew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Pytka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

212 (42,66%)

Łukasz Bieniek

KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ

97 (32,66%)

Marianna Szatan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZATAN MARIANNY

112 (22,54%)

Renata Kaźmierczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

140 (28,17%)

Okręg 5

Sołectwa: Zatopolice, Golędzin, Jaszowice.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Kurkiewicz

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

200 (37,88%)

Waldemar Głogowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

124 (23,48%)

Mariusz Woźniak

KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ

34 (6,44%)

Natalia Młynarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO

2 (0,38%)

Krzysztof Wielocha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI JASZOWICE KOLONIA

51 (9,66%)

Katarzyna Szymańska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

117 (22,16%)

Okręg 6

Sołectwo Mleczków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Wilk

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

241 (72,59%)

Szczepan Maciej Kowalik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

91 (27,41%)

Okręg 7

Część sołectwa Bielicha obejmująca nieruchomości oznaczone numerami parzystymi od 42 do 120 i numery nieparzyste od 83 do 147.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Ignacy Stępień

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

180 (47,00%)

Zenon Adam Sadowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

127 (33,16%)

Janusz Adam Młynarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO

20 (5,22%)

Marzena Ewa Senator

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

56 (14,62%)

Okręg 8

Część sołectwa Wacyn obejmująca ulice: Przytycką, Traktorzystów, Rubinową, Perłową, Bursztynową, Wapienną, Kamienną, Jaśminową, Jasną, Marmurową, Szkolną, Białą, Koralową, Lazurową, Nową, Turkusową, Cichą, Zieloną. Lipową, Taczowską oraz Szafirową od numeru 7 do numeru 101

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Zofia Głowacka

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

130 (36,21%)

Magdalena Wieczorek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

177 (49,30%)

Katarzyna Małgorzata Nijakowska

KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ

52 (14,48%)

Okręg 9

Część sołectw: Bielicha obejmująca nieruchomości oznaczone numerami parzystymi od 2 do 40 i numerami nieparzystymi od 1 do 81, oraz część sołectwa Wacyn obejmująca ulice: Ogrodową, Platynową, Spacerową, Księżycową, Srebrną, Spokojną, Złotą, Żelazną, oraz Szafirową od numeru 1 do numeru 6H

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Mikulski

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

166 (47,70%)

Grzegorz Mastalerz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

182 (52,30%)

Okręg 10

Sołectwo Milejowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Mortka- Kozieł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MILEJOWICE KRYSTYNA MORTKA-KOZIEŁ

148 (26,62%)

Zofia Machnikowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

191 (34,35%)

Artur Swend

KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ

48 (8,63%)

Dorota Witkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZAWSZE RAZEM"

133 (23,92%)

Zenon Wiktor Beresiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO

36 (6,47%)

Okręg 11

Sołectwa: Gulin, Gulinek.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Damian Stefan Stańczykowski

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

100 (23,20%)

Halina Lewandowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

184 (42,69%)

Mariusz Jacek Rutkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ

65 (15,08%)

Paweł Golus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO

26 (6,03%)

Stanisław Tadeusz Skorza

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

56 (12,99%)

Okręg 12

Sołectwa: Marianowice, Zakrzewska Wola.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Henryka Szymańska

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

98 (28,82%)

Krystyna Stachura

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

190 (55,88%)

Mariusz Odrobiński

KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ

19 (5,59%)

Sławomir Górka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

33 (9,71%)

Okręg 13

Sołectwo Natalin.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Ewelina Szymczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

61 (21,63%)

Mateusz Jaworski

KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ

112 (39,72%)

Witold Kępka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

109 (38,65%)

Okręg 14

Sołectwa: Zakrzew, Zakrzew-Kolonia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Jemioł

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

179 (41,44%)

Wioleta Bilska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

84 (19,44%)

Michał Marian Kutkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ

38 (8,80%)

Bogusław Franciszek Firlej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO

46 (10,65%)

Jan Wójcik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

85 (19,68%)

Okręg 15

Sołectwa: Nieczatów, Taczów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Stanisław Pluta

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

92 (20,72%)

Janusz Stawczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

200 (45,05%)

Jarosław Sylwester Kołtun

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WIELGOLEWSKIEGO

65 (14,64%)

Ewa Edyta Durasiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

87 (19,59%)