Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Pruszcz Gdański
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNY POWIAT”
-
6
Urszula Niklas
581
(4,94%)
-
1
Stefan Leon Skonieczny
1 460
(12,41%)
-
5
Ryszard Czesław Jankowski
270
(2,29%)
-
2
Piotr Paweł Ołowski
865
(7,35%)
-
8
Jarosław Karnath
1 807
(15,36%)
-
4
Michał Jan Trembacz
1 733
(14,73%)
-
3
Małgorzata Mularczyk
426
(3,62%)
-
7
Elżbieta Alina Urbanowicz
144
(1,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU GDAŃSKIEGO
-
3
Magdalena Barbara Ślozowska
285
(2,42%)
-
5
Ewa Małgorzata Jechna
78
(0,66%)
-
8
Jacek Kazimierz Wałdoch
241
(2,05%)
-
1
Dariusz Mirosław Wróbel
1 177
(10,00%)
-
7
Aleksandra Jolanta Lataszewicz
41
(0,35%)
-
6
Maria Danuta Kardasińska
80
(0,68%)
-
2
Łukasz Dziedziejko
293
(2,49%)
-
4
Krzysztof Łukasz Formela
138
(1,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Józef Czesław Żelazny
282
(2,40%)
-
6
Agnieszka Monika Stefańczyk
251
(2,13%)
-
3
Łukasz Kret
148
(1,26%)
-
1
Dominik Szefer
861
(7,32%)
-
7
Luiza Bogumiła Szewel
56
(0,48%)
-
4
Henryk Polita
66
(0,56%)
-
2
Helena Szymańska
436
(3,71%)
-
5
Janusz Zbigniew Pischke
47
(0,40%)
Okręg 2
Gminy: Cedry Wielkie, Pszczółki, Suchy Dąb
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNY POWIAT”
-
5
Marzena Czesława Biernacka
866
(11,50%)
-
1
Bożena Teresa Daszewska
732
(9,72%)
-
6
Bogdan Dombrowski
1 013
(13,45%)
-
2
Bernard Piotr Pawlak
509
(6,76%)
-
4
Agnieszka Marta Kamela
108
(1,43%)
-
3
Sławomir Józef Kaźmierski
180
(2,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU GDAŃSKIEGO
-
4
Dawid Henryk Pietrucha
561
(7,45%)
-
1
Magdalena Izabela Janas
525
(6,97%)
-
2
Jarosław Jan Juchniewicz
833
(11,06%)
-
3
Adrian Piotr Krzewiński
212
(2,82%)
-
5
Anna Zbroszczyk
77
(1,02%)
-
6
Beata Bożena Trzcińska
210
(2,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Anna Brożek
173
(2,30%)
-
5
Jan Edmund Guszkowski
231
(3,07%)
-
1
Ireneusz Lech
558
(7,41%)
-
3
Alicja Katarzyna Linda
235
(3,12%)
-
2
Wojciech Kozłowski
508
(6,75%)
Okręg 3
Gmina Kolbudy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNY POWIAT”
-
2
Aleksandra Romanowska
395
(5,38%)
-
1
Marian Cichon
1 184
(16,14%)
-
4
Michał Mikołaj Kaniewski
224
(3,05%)
-
5
Natalia Lucyna Błońska
1 055
(14,38%)
-
3
Jolanta Helena Górecka
541
(7,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU GDAŃSKIEGO
-
2
Adam Piotr Smolarczyk
371
(5,06%)
-
3
Magdalena Ewa Gruszecka
295
(4,02%)
-
1
Anna Wacława Burzymska
1 230
(16,76%)
-
4
Małgorzata Zofia Darska
352
(4,80%)
-
5
Wojciech Sosnowski
233
(3,18%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Grzegorz Janusz Zieliński
539
(7,35%)
-
2
Jan Dykta
269
(3,67%)
-
3
Halina Gomułka
95
(1,29%)
-
4
Bożena Maria Rzepiak
87
(1,19%)
-
5
Adam Stanisław Wittstock
467
(6,36%)
Okręg 4
Gminy: Przywidz, Trąbki Wielkie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNY POWIAT”
-
1
Dorota Irena Bąk
1 008
(17,15%)
-
6
Michał Andrzej Olejnik
310
(5,27%)
-
4
Beata Łyskowska
293
(4,98%)
-
3
Maria Grażyna Kinder
142
(2,42%)
-
5
Zdzisław Wrocławski
74
(1,26%)
-
2
Dariusz Andrzej Czaiński
725
(12,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU GDAŃSKIEGO
-
5
Anna Elżbieta Kolaska
133
(2,26%)
-
1
Józef Sroka
720
(12,25%)
-
3
Wioleta Maliszewska
207
(3,52%)
-
2
Anna Małgorzata Zulewska
141
(2,40%)
-
4
Krzysztof Jankowski
115
(1,96%)
-
6
Jan Wiczling
414
(7,04%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Ewelina Maria Kloka
81
(1,38%)
-
5
Edyta Jadwiga Klonowska
175
(2,98%)
-
1
Tomasz Olgierd Kempa
582
(9,90%)
-
4
Jerzy Konstanty Gębura
324
(5,51%)
-
2
Bogdan Stanisław Oberlan
241
(4,10%)
-
3
Grażyna Rzepka
194
(3,30%)
Okręg 5
Gmina Pruszcz Gdański
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNY POWIAT”
-
1
Barbara Małgorzata Biedrzycka
1 407
(12,33%)
-
3
Leszek Nawrot
709
(6,21%)
-
2
Andrzej Wacław Pastuszek
1 290
(11,30%)
-
7
Cezary Czesław Bieniasz-Krzywiec
401
(3,51%)
-
8
Izabela Adamowicz
807
(7,07%)
-
4
Waldemar Roman Mik
353
(3,09%)
-
5
Adam Mocarski
320
(2,80%)
-
6
Sandra Bernadetta Gorczyca-Sztuka
282
(2,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU GDAŃSKIEGO
-
1
Zygmunt Marek Rzaniecki
1 130
(9,90%)
-
7
Tadeusz Władysław Jałoszyński
150
(1,31%)
-
3
Daria Anna Wysocka
592
(5,19%)
-
4
Ryszard Mazurowski
151
(1,32%)
-
8
Elżbieta Teresa Kruglik
186
(1,63%)
-
5
Janusz Chajewski
133
(1,17%)
-
2
Joanna Gwizdała
864
(7,57%)
-
6
Grzegorz Jedynak
171
(1,50%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Regina Ewa Lepak-Figarska
247
(2,16%)
-
7
Roman Stanisław Chylewski
118
(1,03%)
-
1
Marcin Daniel Wittner
1 231
(10,78%)
-
5
Stanisław Richert
161
(1,41%)
-
4
Mariola Kulwikowska
237
(2,08%)
-
8
Patrycja Czarnecka
204
(1,79%)
-
3
Joanna Bożena Zarówna
167
(1,46%)
-
6
Agata Jolanta Witowska
104
(0,91%)