Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Krzemieniewo

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

BOJANICE, Czarny Las-leśniczówka, HERSZTUPOWO, Wygoda-część wsi Hersztupowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bernadeta Busz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM

132 (53,23%)

Przemysław Stanisław Klupsch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0

116 (46,77%)

Okręg 2

KARCHOWO, NOWY BELĘCIN, Czepiec-część wsi Nowy Belęcin, Góruszki-część wsi Nowy Belęcin, Wyżucin-część wsi Nowy Belęcin, STARY BELĘCIN

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryka Barbara Przybylska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM

155 (46,27%)

Marcin Jan Kołodziej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0

41 (12,24%)

Michał Chwaliszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHWALISZEWSKIEGO

139 (41,49%)

Okręg 3

BIELAWY, BRYLEWO, KRZEMIENIEWO (ulice: Dworcowa-od Nr 1 do Nr 50, Brylewska, Przemysłowa, Spółdzielcza, Zielona)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksandra Maria Kolasińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM

175 (61,19%)

Paweł Matuszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0

111 (38,81%)

Okręg 4

KRZEMIENIEWO (ulice: Bankietowa, Brzozowa, Dworcowa-od Nr 51 do Nr 177, Handlowa, Jaworowa, Jodłowa, Kwiatowa, Leszczyńska, Leśna, Modrzewiowa, Ogrodowa, Przylesie, Różana, Rzemieślnicza, Sosnowa, Świerkowa, Usługowa)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Tomasz Długi

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM

160 (51,28%)

Piotr Stefan Sikorski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0

152 (48,72%)

Okręg 5

KRZEMIENIEWO (ulice: Polna, Sportowa, Wiejska)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Stanisław Kruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM

124 (50,82%)

Anna Cicha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0

120 (49,18%)

Okręg 6

DROBNIN, MIERZEJEWO

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Jan Wasiółka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM

212 (62,17%)

Anna Maria Dudziak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0

129 (37,83%)

Okręg 7

PAWŁOWICE (ulice: Gościniec, Granicznik, Wielkopolska-od Nr 54 do Nr 141), Granicznik-osada, Mały Dwór-część wsi Pawłowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Żabicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM

44 (21,78%)

Jolanta Maria Adamczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0

158 (78,22%)

Okręg 8

KOCIUGI, PAWŁOWICE (ulice: Leszczyńska, Słoneczna, Szkolna, Wielkopolska-od Nr 1 do Nr 53)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Maria Stelmaszyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM

74 (27,51%)

Michał Michalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0

195 (72,49%)

Okręg 9

PAWŁOWICE (ulice: Bramowa, Lipowa, Mielżyńskich-od Nr 1 do Nr 44B i nieparzyste od Nr 45 do Nr 75, Modrzewiowa, Spokojna, Sportowa, Topolowa)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Raburski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM

74 (45,12%)

Katarzyna Wysocka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0

90 (54,88%)

Okręg 10

PAWŁOWICE (ulice: Mielżyńskich-parzyste od Nr 46 do Nr 74, nieparzyste od Nr 77 do Nr 85, Zielona)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Ślęzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM

73 (26,64%)

Mateusz Krzyżoszczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAMIĘ OSIEDLA

89 (32,48%)

Tomasz Adamczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0

112 (40,88%)

Okręg 11

GARZYN (Osiedla: Słoneczne, Zakątek)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kornelia Rozwalka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM

51 (24,17%)

Krystian Dominik Dutkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0

109 (51,66%)

Ewelina Maria Lewińska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

51 (24,17%)

Okręg 12

GARZYN (ulice: Akacjowa, Brzozowa, Jesionowa, Kasztanowa, Kościelna, Kwiatowa, Leszczyńska, Ogrodowa)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Kmieć

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0

155 (52,01%)

Małgorzata Danuta Tarnowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

143 (47,99%)

Okręg 13

GÓRZNO, ZBYTKI

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Krysztofiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM

108 (73,97%)

Mateusz Rupociński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0

38 (26,03%)

Okręg 14

OPOROWO, Grabówiec-przysiółek, Kałowo-osada, Nadolnik-leśniczówka, OPORÓWKO

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Leszek Banaszak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM

201 (59,29%)

Józefa Adamska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0

138 (40,71%)

Okręg 15

LUBONIA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Majchrzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBONI

125 (69,83%)

Mariusz Bryl

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM

54 (30,17%)