Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Sępólno Krajeńskie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 1 – część, ulice: Boczna, Farna, Hallera, Jeziorna, Kościelna, Krzyżowa, Młyńska od nr 1 do nr 17, Plac Wolności, Podgórna, Ratuszowa, Studzienna, Średnia, Wodna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Leszek Feliks Kąkol
    118 (32,69%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Lucyna Sztandera
    90 (24,93%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Adam Halama
    103 (28,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krystian Piotr Pyrc
    39 (10,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Anna Marlena Plata
    11 (3,05%)

Okręg 2

miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 1 – część, ulice: Koronowska, Krótka, Nowy Rynek, Ogrodowa, Przesmyk, Sienkiewicza, Spadowa, Targowa, Wiatrakowa, Więcborska, Wojska Polskiego od nr 1 do nr 23

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marcin Gulka
    127 (31,67%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Anna Miczko
    186 (46,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Michał Damian Polski
    41 (10,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Andrzej Stanisław Marglewski
    47 (11,72%)

Okręg 3

miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 1 – część, ulice: Elizy Orzeszkowej, Ignacego Krasickiego, Kwiatowa, Letniskowa, Na Skarpie, Plażowa, Polna, Sadowa, Słoneczna, Spacerowa, Stefana Kisielewskiego, Turystyczna, Wczasowa, Wypoczynkowa, Zakątek, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marian Kazimierz Herder
    108 (24,66%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kazimierz Barabas
    54 (12,33%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Mariola Mosiądz-Śmigiel
    142 (32,42%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Hanna Maria Błędzińska
    79 (18,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Karol Paweł Piątkowski
    55 (12,56%)

Okręg 4

miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 1 - część, ulice: Asnyka, Bratkowa, Chabrowa, Chopina, Henryka Wieniawskiego, Jana Kiepury, Jana Kochanowskiego, Korczaka, ks. Stanisława Żurka, Liliowa, Mikołaja Kopernika, Miodowa, Owocowa, Pawła Kalinowskiego, Prusa, Reja, Różana, Stanisława Moniuszki, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Sobieszczyka, Storczykowa, Topolowa, Tulipanowa, Wiklinowa, Witolda Małcużyńskiego, Wojciecha Kossaka, Wojska Polskiego od nr 24 do końca, Wrzosowa, Zofii Nałkowskiej

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Robert Zygmunt Sieg
    245 (44,55%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Iga Myślińska-Kitza
    78 (14,18%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Kazimiera Pawłowska
    92 (16,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Arkadiusz Gnaś
    93 (16,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Sławomir Prusak
    42 (7,64%)

Okręg 5

miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 2 – część, ulice: Adama Mickiewicza, Aleja Lipowa, Bergera, Brzozowa, Bukowa, Chojnicka, Cicha, Jana Matejki, Leśna, Osiedle Leśne, Parkowa, Radosna, Władysława Broniewskiego, Władysława Reymonta

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Janusz Piotr Tomas
    250 (48,36%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Dorota Kozioł
    85 (16,44%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Joanna Monika Krzyżkowska
    89 (17,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Karol Walaszek
    53 (10,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Marek Senske
    40 (7,74%)

Okręg 6

miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 2 – część, ulice: Bajkowa, Bema, Dr A. Pokrzywnickiego, Gryfa Pomorskiego, Janusza Kusocińskiego, Kamila Baczyńskiego, Kolejowa, Marii Konopnickiej, Odrodzenia, Sportowa, Tartaczna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Franciszek Lesinski
    220 (49,89%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Radosław Słupikowski
    42 (9,52%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zbigniew Piotr Knapik
    86 (19,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marcin Rekowski
    86 (19,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Sławomir Janusz Małyska
    7 (1,59%)

Okręg 7

miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 2 – część, ulice: Fabryczna, Komierowska, Osiedle Słowackiego bloki od nr 1 do nr 4, Przemysłowa, Składowa, bł. ks. Jerzego Popiełuszki, Szkolna, Tadeusza Kościuszki, Zakładowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jadwiga Janina Bukolt
    120 (35,61%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Katarzyna Pyrc
    47 (13,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jacek Patryk Kapsa
    89 (26,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Maria Mściszewska
    16 (4,75%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Waldemar Tuński
    65 (19,29%)

Okręg 8

miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 2 - część, ulice: Osiedle Słowackiego bloki od nr 5 do nr 13

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Artur Juhnke
    144 (44,04%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grzegorz Leśniak
    28 (8,56%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Kazimierz Wargin
    77 (23,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Grzegorz Dudek
    65 (19,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Małgorzata Anna Mściszewska
    13 (3,98%)

Okręg 9

miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 2 - część, ulice: Osiedle Słowackiego bloki od nr 14 do nr 19, Wysoka, Młyńska od nr 18 do końca, Stodolna, Niechorska, Rzeczna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Piotr Czesław Warmiński
    96 (27,67%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Damian Mikołaj Nagel
    25 (7,20%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zenon Sylwester Adamski
    66 (19,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Ireneusz Jacek Ruszczyk
    52 (14,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Małgorzata Urszula Wilke
    12 (3,46%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Barbara Szlezer
    96 (27,67%)

Okręg 10

sołectwa: Niechorz, Świdwie, Wysoka Krajeńska, Zboże

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Lucyna Pająk
    182 (51,12%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Stanisław Adamczak
    63 (17,70%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Józef Król
    88 (24,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Szymon Henryk Bilski
    23 (6,46%)

Okręg 11

sołectwa: Iłowo, Jazdrowo, Kawle, Radońsk, Wiśniewa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Stanisław Aleksander Pałubicki
    52 (16,00%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zdzisław Jan Grzeca
    160 (49,23%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Drobczyński
    74 (22,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Sebastian Adam Nikel
    32 (9,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Waldemar Will
    7 (2,15%)

Okręg 12

sołectwa: Lutowo, Lutówko, Wiśniewka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mateusz Oelberg
    154 (42,31%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Danuta Wańke
    126 (34,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Józef Leszek Pawlisz
    84 (23,08%)

Okręg 13

sołectwa: Dziechowo, Piaseczno, Sikorz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mirosław Benedykt Pestka
    122 (30,27%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Piotr Hochel
    53 (13,15%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zdzisław Franciszek Szwarc
    135 (33,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Michał Wojciech Łaszczyk
    93 (23,08%)

Okręg 14

sołectwa: Skarpa, Teklanowo, Trzciany, Włościbórz, Zalesie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mieczysław Wojciech Kęsik
    63 (16,07%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Antoni Feliks Dolny
    252 (64,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krystian Murawski
    77 (19,64%)

Okręg 15

sołectwa: Komierowo, Wałdowo, Wałdówko, Wilkowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY

kandydatliczba głosów

  1. 14 Tadeusz Pieczywek
    87 (21,59%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marian Antoni Pukownik
    78 (19,35%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Elżbieta Górska
    75 (18,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Tomasz Dudek
    19 (4,71%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Tobiasz Świniarski
    144 (35,73%)