Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Zwoleń

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Zwoleń ulice: Armii Krajowej, Bulwar Targowy, Kościuszki, Krótka, Ludowa, Mickiewicza, Moniuszki, Reja, Szkolna, Świętej Anny, Targowa od nr 1 do nr 41, Żeromskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dorota Maria Nędzi
    13 (2,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZWOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Dariusz Szymański
    91 (18,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Teresa Jolanta Kacperczyk-Baran
    180 (35,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH

kandydatliczba głosów

  1. 19 Andrzej Marek Michalski
    27 (5,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY

kandydatliczba głosów

  1. 20 Przemysław Wiech
    110 (21,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Wojciech Zagożdżon
    84 (16,63%)

Okręg 2

Miasto Zwoleń ulice: 550 Lecia, Brzozowa, Cielątki, Czachowskiego, Dobra, Generała Andersa, Gotardowa, Graniczna, Majora Hubala, Malinowa, Mała, Miła, Pogodna, Prosta, Radosna, Targowa od nr 42 do nr 143, Torfowa, Wesoła, Wężyka, Wspólna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Beata Anna Rusin
    39 (6,01%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Agnieszka Violeta Denkiewicz
    109 (16,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZWOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Anna Renata Lidak
    53 (8,17%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jerzy Markiewicz
    159 (24,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH

kandydatliczba głosów

  1. 19 Marzena Hanna Paduch
    105 (16,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY

kandydatliczba głosów

  1. 20 Arkadiusz Roman Figura
    165 (25,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Agnieszka Justyna Szymańska
    19 (2,93%)

Okręg 3

Miasto Zwoleń ulice: Aleja Jana Pawła II, Cmentarna, Długa, Dojazdowa, Kilińskiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krańcowa, Leśna, Partyzantów, Podłęczna, Południowa, Puławska, Słoneczna, Traugutta, Wiślana, Wolska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZWOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Ryszard Szlachcic
    97 (20,34%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Maciej Zagożdżon
    148 (31,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH

kandydatliczba głosów

  1. 19 Regina Urszula Oleksy
    28 (5,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY

kandydatliczba głosów

  1. 20 Marcin Płachta
    168 (35,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Radosław Papiewski
    36 (7,55%)

Okręg 4

Miasto Zwoleń ulice: 3 Maja, Aleja Pokoju, Curie-Skłodowskiej, Krakowska, Niecała, Plac Kochanowskiego, Świętego Jana, Władysława Jagiełły.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marek Kwapisiewicz
    118 (32,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZWOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Ewa Bielecka
    62 (16,89%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Seweryn Marian Karaś
    93 (25,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SOBIESZKA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Piotr Sławomir Łomiński
    57 (15,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH

kandydatliczba głosów

  1. 19 Małgorzata Kamionka
    14 (3,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Mateusz Lewikowski
    23 (6,27%)

Okręg 5

Miasto Zwoleń ulice: Bulwar Spacerowy, Bulwar Sportowy, Chopina, Doktora Perzyny, Kardynała Wyszyńskiego, Kościelna, Księdza Packa, Lubelska, Parkowa, Piaskowa, Różana, Słowackiego, Sportowa, Staropuławska.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Rafał Sylwester Wierzbicki
    47 (10,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZWOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Dorota Stępień
    106 (23,77%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Roman Grzybowski
    140 (31,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jacek Jan Serafin
    29 (6,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY

kandydatliczba głosów

  1. 20 Arkadiusz Jarosław Wrześniewski
    124 (27,80%)

Okręg 6

Miasto Zwoleń ulice: Akacjowa, Batalionów Chłopskich, Boczna, Jaworowa, Kopciucha, Kopernika, Lipowa, Sienkiewicza, Witosa, Żytnia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Lidia Choroś
    86 (20,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZWOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Tomasz Zawadzak
    86 (20,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Krzysztof Andrzej Heromiński
    36 (8,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SOBIESZKA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Paweł Sobieszek
    106 (24,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH

kandydatliczba głosów

  1. 19 Zbigniew Stanisław Fijoł
    31 (7,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZECHNICA ZWOLEŃSKIEJ MŁODOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 22 Michał Dzik
    84 (19,58%)

Okręg 7

Miasto Zwoleń ulice: Bogusza, Wojska Polskiego od nr 1 do nr 56A.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grzegorz Świątek
    43 (8,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZWOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Marian Gardynik
    49 (9,16%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Łukasz Andrzej Kowalczyk
    106 (19,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH

kandydatliczba głosów

  1. 19 Sławomir Jargot
    15 (2,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY

kandydatliczba głosów

  1. 20 Grzegorz Molendowski
    322 (60,19%)

Okręg 8

Miasto Zwoleń ulice: 11 Listopada, Bohaterów Walki z Faszyzmem, Generała Sikorskiego, Kwiatowa, Pionkowska, Północna, Świerkowa, Wojska Polskiego od nr 57 do nr 180, Wrzosowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZWOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Tomasz Jóźwik
    75 (21,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Stanisław Kaczyński
    96 (27,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH

kandydatliczba głosów

  1. 19 Anna Beata Król
    35 (9,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY

kandydatliczba głosów

  1. 20 Izabela Młyńska
    92 (26,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Jan Paweł Skorek
    53 (15,10%)

Okręg 9

Sołectwa: Filipinów, Ługi, Mieczysławów, Strykowice Błotne, Strykowice Podleśne.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZWOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Anna Magdalena Muszyńska
    79 (17,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Stachowicz
    80 (17,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SOBIESZKA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marcin Szymański
    124 (27,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH

kandydatliczba głosów

  1. 19 Agnieszka Sylwia Ćwiklak
    24 (5,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY

kandydatliczba głosów

  1. 20 Dorota Solecka
    140 (31,32%)

Okręg 10

Sołectwa: Barycz, Jasiniec-Kolonia, Jasieniec Solecki.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Henryk Marian Fałek
    223 (46,27%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jerzy Kazimierz Suwała
    193 (40,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH

kandydatliczba głosów

  1. 19 Arkadiusz Oleś
    66 (13,69%)

Okręg 11

Sołectwa: Karolin, Sycyna, Sydół.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ilona Bąk
    53 (10,13%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Włodzimierz Sylwester Piskorek
    209 (39,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZWOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Magda Bednarczyk
    30 (5,74%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zygmunt Krzysztof Stec
    186 (35,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH

kandydatliczba głosów

  1. 19 Mirosław Rafał Kościelniak
    45 (8,60%)

Okręg 12

Sołectwa: Jedlanka, Koszary, Linów, Męciszów, Niwki.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wiesława Bartosik
    79 (16,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZWOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Krzysztof Mariusz Świątek
    76 (16,27%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Adam Józef Boryczka
    122 (26,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH

kandydatliczba głosów

  1. 19 Marta Puchniarz
    73 (15,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY

kandydatliczba głosów

  1. 20 Sławomir Szczepan Mital
    117 (25,05%)

Okręg 13

Sołectwa: Mostki, Osiny, Podzagajnik.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bogdan Adam Dubil
    85 (16,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZWOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Robert Grzegorz Dasiewicz
    70 (13,70%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mateusz Kowalczyk
    137 (26,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SOBIESZKA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jan Grzegorz Galewski
    63 (12,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH

kandydatliczba głosów

  1. 19 Dariusz Łukasz Figurski
    20 (3,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY

kandydatliczba głosów

  1. 20 Mirosław Walewski
    124 (24,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Ewa Chmurzyńska-Wróbel
    12 (2,35%)

Okręg 14

Sołectwa: Atalin, Wólka Szelężna, Zielonka Nowa, Zielonka Stara.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Zygmunt Andrzej Słowicki
    91 (22,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH

kandydatliczba głosów

  1. 19 Sławomir Babut
    81 (20,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY

kandydatliczba głosów

  1. 20 Leszek Michalski
    139 (34,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Maja Drab
    90 (22,44%)

Okręg 15

Sołectwa: Helenówka, Józefów, Paciorkowa Wola Nowa, Paciorkowa Wola Stara, Strykowice Górne.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Czerwiński
    108 (20,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZWOLEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Mariusz Konrad Podsiadły
    120 (22,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Janusz Roman Wojas
    148 (27,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH

kandydatliczba głosów

  1. 19 Anna Maruszak
    12 (2,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY

kandydatliczba głosów

  1. 20 Roman Wiączek
    88 (16,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Grzegorz Szewczyk
    56 (10,53%)