Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Święciechowa

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Święciechowa-ulice: Janusza Kusocińskiego, Czereśniowa, Kopernika, Kościelna, Lasocicka, Polna, Sportowa, Świętego Marka, Wiśniowa, Wschowska, XX-lecia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewelina Maria Konieczna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA

94 (43,72%)

Marcin Adam Tajchert

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI Z BOGNĄ RUSIECKĄ - KŁODNICKĄ

121 (56,28%)

Okręg 2

Święciechowa-ulice: Boczna, Krzycka, Jesionowa, Paderewskiego, Rynek, Szkolna, Ułańska, Wąska, Wodna, Zacisze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Marian Zajdel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA

84 (41,58%)

Maria Jolanta Kin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI Z BOGNĄ RUSIECKĄ - KŁODNICKĄ

118 (58,42%)

Okręg 3

Święciechowa-ulice: Akacjowa, Dojazdowa, Klonowa, Lipowa, gen. Stanisława Sosabowskiego, Modrzewiowa, Mórkowska, Powstańców Wielkopolskich, Rzemieślnicza, Strzelecka, Śmigielska, Topolowa, Wolności, Zakątek, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Piotr Gorwa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA

176 (77,53%)

Paweł Maciej Klak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI Z BOGNĄ RUSIECKĄ - KŁODNICKĄ

51 (22,47%)

Okręg 4

Święciechowa-ulice: Anny Walentynowicz, Kolbego, Majora Hubala, Plater, Zwycięstwa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Longina Maria Raburska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA

226 (71,97%)

Martyna Anna Gorwa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI Z BOGNĄ RUSIECKĄ - KŁODNICKĄ

88 (28,03%)

Okręg 5

Święciechowa-ulice: kmdr Stanisława Mieszkowskiego, Generała Stanisława Maczka, Generała Stef. Grota Roweckiego, Generała Tadeusza Kutrzeby, gen. Władysława Andersa, Ignacego Krasickiego, Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Kosmonautów, Leszczyńska, Owocowa, Plac Majora Henr. Sucharskiego, Produkcyjna, Składowa, Transportowa, Warzywna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edyta Borowczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA

173 (55,45%)

Bogna Maria Rusiecka-Kłodnicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI Z BOGNĄ RUSIECKĄ - KŁODNICKĄ

139 (44,55%)

Okręg 6

Gołanice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Wojciech Machowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA

117 (63,59%)

Dariusz Czesław Zadworny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI Z BOGNĄ RUSIECKĄ - KŁODNICKĄ

67 (36,41%)

Okręg 7

Krzycko Małe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Stanisław Kołodziej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA

0 (0,00%)

Okręg 8

Niechłód, Piotrowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lucyna Marciniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA

116 (67,44%)

Paulina Liszatyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI Z BOGNĄ RUSIECKĄ - KŁODNICKĄ

56 (32,56%)

Okręg 9

Długie Nowe, Trzebiny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Marek Nowacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA

38 (24,36%)

Dominika Dudzisz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI Z BOGNĄ RUSIECKĄ - KŁODNICKĄ

67 (42,95%)

Zbigniew Krzysztof Drobiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZEBINY

51 (32,69%)

Okręg 10

Strzyżewice, Henrykowo, Książęcy Las

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Marcin Kołacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA

181 (63,73%)

Zbigniew Stanisław Rogala

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI Z BOGNĄ RUSIECKĄ - KŁODNICKĄ

103 (36,27%)

Okręg 11

Przybyszewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Zenon Stachowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA

65 (27,66%)

Dariusz Marek Matuszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI Z BOGNĄ RUSIECKĄ - KŁODNICKĄ

170 (72,34%)

Okręg 12

Lasocie-ulice: Kościelna, Ogrodowa, Sportowa, Szkolna, Święciechowska, Tylna, Wschodnia; Ogrody

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Maria Wasilewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA

76 (53,52%)

Sławomir Piotr Stasiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

66 (46,48%)

Okręg 13

Lasocice-ulice: Generała Sikorskiego, Graniczna, Kolejowa, Kręta, Nowa, Okrężna, Polna, Słoneczna, Świętego Jana Chrzciciela, Zachodnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Samolak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA

83 (45,60%)

Mikołaj Kostaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI Z BOGNĄ RUSIECKĄ - KŁODNICKĄ

99 (54,40%)

Okręg 14

Długie Stare-ulice: Graniczna, Jesienna, Leszczyńska, Osiedlowa, Parkowa, Rolna, Zachodnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Dutka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA

79 (42,93%)

Dawid Michał Nowaczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI Z BOGNĄ RUSIECKĄ - KŁODNICKĄ

105 (57,07%)

Okręg 15

Długie Stare-ulice: Działkowa, Krótka, Nowa, Polna, Spacerowa, Wiosenna, Wschowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wanda Katarzyna Szywała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA

67 (41,88%)

Anna Maria Urbańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI Z BOGNĄ RUSIECKĄ - KŁODNICKĄ

93 (58,13%)