Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Rydułtowy

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Barwna, Władysława Broniewskiego, Bukowa, Św. Jacka, O. Augustyna Kordeckiego, Wojciecha Korfantego, Bolesława Krzywoustego, Leona, Władysława Łokietka, Gen. Stanisława Maczka, Narcyzowa, Niewiadomska, Niwki, Obywatelska, Osiedle Orłowiec numery: od 11 do 17, Osiedle Orłowiec numery: od 18 do 30, Osiedle Orłowiec numery: od 31 do 39, Osiedle Orłowiec numery: od 40 do 43, Osiedle Orłowiec numery: od 44 do 46, Osiedle Orłowiec numery: od 47 do 57, Osiedle Orłowiec numery: od 58 do 63. Osiedle Orłowiec od nr 64 do końca, Pietrzkowicka, Raciborska od nr 246 do końca (numery parzyste), Raciborska od nr 427 do końca (numery nieparzyste), Radosna, Radoszowska od nr 1 do nr 57a (numery nieparzyste), Radoszowska od nr 2 do nr 68 (numery parzyste), Radoszowska od nr 59 do końca (numery nieparzyste), Radoszowska od nr 70 do końca (numery parzyste), Ks. Józefa Szafranka, Szczerbicka, Szpaków, Juliana Tuwima, Urbana, Wspólna, Żelazna, Żytnia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Danuta Kosteczko
    85 (2,69%)
  2. 2 Wojciech Koźlik
    187 (5,93%)
  3. 5 Lucjan Nowak
    123 (3,90%)
  4. 7 Krystian Henryk Krause
    36 (1,14%)
  5. 6 Piotr Michał Sanecznik
    31 (0,98%)
  6. 9 Tomasz Wójcik
    81 (2,57%)
  7. 10 Klaudia Walentyna Sojka
    5 (0,16%)
  8. 8 Joanna Monika Klimek
    17 (0,54%)
  9. 1 Halina Zając
    152 (4,82%)
  10. 4 Piotr Adam Bulenda
    79 (2,50%)

KOMITET WYBORCZY MOJE MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 7 Beata Jadwiga Prokop
    16 (0,51%)
  2. 10 Barbara Baron
    90 (2,85%)
  3. 3 Michał Ryszard Grabarczyk
    72 (2,28%)
  4. 8 Antoni Albin Tomanek
    43 (1,36%)
  5. 4 Szymon Jacek Żydek
    33 (1,05%)
  6. 5 Zbigniew Grzegorz Kąkol
    31 (0,98%)
  7. 1 Adam Jan Meslik
    197 (6,25%)
  8. 2 Marzena Elżbieta Rotter
    55 (1,74%)
  9. 6 Marta Jadwiga Radosz
    28 (0,89%)
  10. 9 Mariusz Jacek Nogły
    12 (0,38%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Marian Majewski
    54 (1,71%)
  2. 4 Jan Augustyn Przybyła
    76 (2,41%)
  3. 7 Bożena Maria Woskowiak
    25 (0,79%)
  4. 6 Grażyna Żydek
    93 (2,95%)
  5. 1 Dariusz Roman Szlachta
    219 (6,94%)
  6. 5 Lidia Joanna Fingas
    14 (0,44%)
  7. 3 Grzegorz Tomiczek
    47 (1,49%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Pożarowszczyk
    107 (3,39%)
  2. 5 Grzegorz Franciszek Dymper
    0 (0,00%)
  3. 4 Krystyna Małgorzata Wujec
    11 (0,35%)
  4. 6 Dariusz Bober
    39 (1,24%)
  5. 2 Marcelina Dominika Rumin-Drazik
    9 (0,29%)
  6. 3 Wioletta Joanna Krettek
    12 (0,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Michał Jan Pierchała
    151 (4,79%)
  2. 2 Mirosław Jona
    81 (2,57%)
  3. 9 Izabela Anna Knesz
    14 (0,44%)
  4. 7 Barbara Ewa Chowaniec
    16 (0,51%)
  5. 1 Stefan Sładek
    292 (9,26%)
  6. 4 Tadeusz Brachman
    17 (0,54%)
  7. 5 Maria Helena Malczewska-Paprotny
    101 (3,20%)
  8. 6 Krzysztofa Gabriela Parzych
    8 (0,25%)
  9. 8 Justyna Anna Doleżych
    25 (0,79%)
  10. 10 Tomasz Marek Glenc
    15 (0,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWE RYDUŁTOWY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Teresa Maria Anielska
    99 (3,14%)
  2. 4 Krzysztof Franciszek Dudek
    23 (0,73%)
  3. 5 Katarzyna Barbara Kuśka
    60 (1,90%)
  4. 3 Piotr Marian Oleś
    36 (1,14%)
  5. 6 Monika Krystyna Kalwajtys
    11 (0,35%)
  6. 7 Jacek Roman Głód
    6 (0,19%)
  7. 1 Weronika Anna Mosz
    96 (3,04%)
  8. 8 Zbigniew Grzegorz Łaba
    24 (0,76%)

Okręg 2

Armii Krajowej, Jana Barcioka, Gen. Józefa Bema od nr 1 do nr 57 (numery nieparzyste), Gen. Józefa Bema od nr 2 do nr 60a (numery parzyste), Gen. Józefa Bema od nr 59 do końca (numery nieparzyste), Gen. Józefa Bema od nr 70 do końca (numery parzyste), Błękitna, Czernicka, Gajowa, Jasna, Jesionowa, Osiedle Karola, Klonowa, Jana Kochanowskiego, Krzyżkowicka, Joachima Lelewela, Stanisława Ligonia, Ładna, Karola Miarki, Adama Mickiewicza, Miła, Gustawa Morcinka, Osiedle Na Wzgórzu, Orzechowa, Piecowska, Raciborska od nr 1 do 425 (numery nieparzyste), Raciborska od nr 2 do nr 244 (numery parzyste), Mikołaja Reja, Sadowa, Andrzeja Struga, Strzelców Bytomskich, Studzienna, Ks. Bolesława Szyszki, Urocza, Wiśniowa, Wjazdowa, Wodna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 8 Joanna Wiejak
    24 (0,99%)
  2. 4 Rudolf Warło
    70 (2,87%)
  3. 3 Maciej Tomasz Poręba
    106 (4,35%)
  4. 7 Marcin Marek Tonke
    42 (1,72%)
  5. 1 Barbara Maria Wojciechowska
    483 (19,84%)
  6. 5 Joanna Ewa Korbel
    53 (2,18%)
  7. 2 Jerzy Andrzej Wróblewski
    148 (6,08%)
  8. 6 Tomasz Rafał Burda
    27 (1,11%)

KOMITET WYBORCZY MOJE MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Mieczysław Krajczok
    109 (4,48%)
  2. 3 Barbara Mirela Kaleja-Pawelec
    29 (1,19%)
  3. 2 Monika Grabarz-Czuluk
    41 (1,68%)
  4. 5 Dariusz Długosz
    14 (0,57%)
  5. 4 Jolanta Mariola Bartnik-Mazur
    34 (1,40%)
  6. 6 Krzysztof Tomasz Adamczyk
    11 (0,45%)
  7. 7 Tomasz Freiwald
    35 (1,44%)
  8. 8 Alina Anna Nowicka
    19 (0,78%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Sylwester Piotr Buda
    31 (1,27%)
  2. 1 Joanna Katarzyna Kubala
    204 (8,38%)
  3. 4 Sonia Teresa Rudek
    47 (1,93%)
  4. 2 Henryk Walkowiak
    51 (2,09%)
  5. 3 Danuta Bernadeta Kukla
    52 (2,14%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Roman Zając
    31 (1,27%)
  2. 2 Joanna Weronika Bober
    10 (0,41%)
  3. 3 Mirosław Jerzy Gac
    15 (0,62%)
  4. 6 Zygmunt Murański
    46 (1,89%)
  5. 5 Monika Wojaczek
    4 (0,16%)
  6. 4 Agata Jolanta Wichary
    5 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Agnieszka Wdowiak
    135 (5,54%)
  2. 8 Krzysztof Jan Niemiec
    9 (0,37%)
  3. 3 Ryszard Alfred Szmajduch
    37 (1,52%)
  4. 6 Małgorzata Maria Cichy
    28 (1,15%)
  5. 7 Hanna Katarzyna Mrozek
    57 (2,34%)
  6. 2 Sławomir Stanisław Zalenga
    145 (5,95%)
  7. 4 Magdalena Joanna Wadas
    6 (0,25%)
  8. 5 Leszek Mariusz Pluchacz
    18 (0,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWE RYDUŁTOWY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Lidia Józefina Kocur
    21 (0,86%)
  2. 2 Helena Zofia Mainczyk
    24 (0,99%)
  3. 6 Renata Katarzyna Luniak-Mandrela
    18 (0,74%)
  4. 1 Jacek Ignacy Stebel
    121 (4,97%)
  5. 3 Janusz Michał Stęchły
    47 (1,93%)
  6. 5 Piotr Wojciech Cylc
    28 (1,15%)

Okręg 3

Barbary, Benedykta, Ks. Franciszka Blachnickiego, Bohaterów Warszawy, Fryderyka Chopina, Ciasna, Antoniego Czechowa, Dobra, Jadwigi, Jagiellońska, Kalwaryjska, Marcina Kasprzaka, Kazimierza, Św. Maksymiliana Kolbe, Zygmunta Krasińskiego, Krucza, Krzywa, Licealna, Lipowa, Łącząca, Mikołaja, Miodowa, Gabriela Narutowicza, Nowa, Ofiar Terroru, Orlovska, Pawia, Plebiscytowa, Podleśna, Gen. Władysława Sikorskiego, Skalna, Skowronków, Słowicza, Jana III Sobieskiego, Spokojna, Storczykowa, Strefa Gospodarcza, Marcina Strzody, Szpitalna, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Tęczowa, Romualda Traugutta, Tygrysia, Władysława Warneńczyka, Wąska, Henryka Wieniawskiego, Władysława, Walerego Wróblewskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Zygmunta, Tadeusza Boya-Żeleńskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Lucjan Stefan Szwan
    214 (7,82%)
  2. 2 Franciszek Jan Panic
    110 (4,02%)
  3. 4 Alicja Jolanta Kołodziej
    212 (7,74%)
  4. 3 Małgorzata Elżbieta Brzonkalik-Skowronek
    133 (4,86%)
  5. 5 Anna Urbisz
    64 (2,34%)
  6. 6 Sylwia Katarzyna Kuczmaszewska
    46 (1,68%)
  7. 9 Wojciech Kazimierz Klima
    12 (0,44%)
  8. 8 Łukasz Adam Jabłoński
    63 (2,30%)
  9. 7 Arkadiusz Marek Gajda
    67 (2,45%)

KOMITET WYBORCZY MOJE MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Krzysztof Wystyrk
    251 (9,17%)
  2. 2 Wiesława Bronisława Ciurko
    113 (4,13%)
  3. 4 Ewa Kolbusz
    84 (3,07%)
  4. 3 Marek Stanisław Woźnica
    71 (2,59%)
  5. 6 Adam Jerzy Jenczmionka
    93 (3,40%)
  6. 5 Joanna Maria Czogała
    55 (2,01%)
  7. 8 Łukasz Bartłomiej Jurkowski
    19 (0,69%)
  8. 7 Magdalena Katarzyna Pośpiech
    13 (0,47%)
  9. 9 Dawid Grzegorz Antończyk
    33 (1,21%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wiesław Jan Brzezina
    172 (6,28%)
  2. 2 Ewa Zelma Kozik
    85 (3,10%)
  3. 3 Eugeniusz Kodura
    50 (1,83%)
  4. 4 Marcin Jan Pecuch
    9 (0,33%)
  5. 6 Danuta Sudoł
    31 (1,13%)
  6. 7 Bernadeta Beata Pecuch
    10 (0,37%)
  7. 5 Gabriel Miliczek
    126 (4,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 7 Krzysztof Joachim Sekuła
    19 (0,69%)
  2. 8 Andrzej Jan Lusiński
    14 (0,51%)
  3. 4 Zuzanna Anna Kosko
    17 (0,62%)
  4. 2 Mariola Barbara Bolisęga
    63 (2,30%)
  5. 1 Barbara Krystyna Pawłowicz
    153 (5,59%)
  6. 5 Krzysztof Henryk Nawrat
    22 (0,80%)
  7. 3 Danuta Helena Jurkowska
    12 (0,44%)
  8. 6 Leszek Jerzy Kapłan
    36 (1,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWE RYDUŁTOWY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marek Rafał Widera
    59 (2,15%)
  2. 1 Marcin Władysław Hoszycki
    22 (0,80%)
  3. 2 Janusz Tomasz Burda
    20 (0,73%)
  4. 3 Barbara Aniela Komarek
    27 (0,99%)
  5. 5 Zuzanna Maria Wachełka
    51 (1,86%)
  6. 6 Magdalena Łucja Wysocka
    41 (1,50%)
  7. 7 Dominik Łukasz Handschuh
    46 (1,68%)