Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - łańcucki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

miasto Łańcut

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Monika Beata Roman
    814 (10,87%)
  2. 3 Marta Katarzyna Stankiewicz
    288 (3,85%)
  3. 1 Marek Wojciech Uberman
    720 (9,61%)
  4. 5 Grażyna Krystyna Dobranowicz
    403 (5,38%)
  5. 2 Andrzej Władysław Piechowski
    456 (6,09%)
  6. 6 Ryszard Kucha
    557 (7,44%)
  7. 7 Adam Hadław
    515 (6,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W TROSCE O POWIAT ŁAŃCUCKI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Anna Magdalena Czajka
    177 (2,36%)
  2. 1 Michał Aleksander Mac
    1 577 (21,06%)
  3. 2 Anna Katarzyna Styrnik
    529 (7,06%)
  4. 4 Mariusz Antoni Duliban
    377 (5,03%)
  5. 7 Wojciech Jerzy Szura
    618 (8,25%)
  6. 5 Alicja Wanda Kot
    218 (2,91%)
  7. 6 Jacek Tomasz Ciąpała
    240 (3,20%)

Okręg 2

gmina Łańcut, gmina Markowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Zbigniew Grad
    577 (4,74%)
  2. 7 Renata Agnieszka Hadław
    542 (4,45%)
  3. 8 Halina Elżbieta Sobek
    333 (2,74%)
  4. 9 Agata Teresa Zachwieja
    315 (2,59%)
  5. 3 Paweł Piotr Skoczowski
    930 (7,64%)
  6. 2 Jan Kilian
    1 364 (11,20%)
  7. 1 Adam Mieczysław Krzysztoń
    2 016 (16,56%)
  8. 4 Janusz Stanisław Bester
    1 222 (10,04%)
  9. 6 Krystyna Grzywna
    474 (3,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W TROSCE O POWIAT ŁAŃCUCKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Małgorzata Kluz
    661 (5,43%)
  2. 4 Grzegorz Andrzej Hawer
    301 (2,47%)
  3. 6 Małgorzata Międlar
    127 (1,04%)
  4. 3 Karol Tadeusz Pelc
    667 (5,48%)
  5. 1 Jakub Maciej Reizer
    1 050 (8,62%)
  6. 5 Jan Magoń
    824 (6,77%)
  7. 7 Andrzej Bartman
    315 (2,59%)
  8. 8 Ewa Zofia Szylar
    229 (1,88%)
  9. 9 Alicja Hepnar
    227 (1,86%)

Okręg 3

gmina Białobrzegi, gmina Żołynia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Krzysztof Wawro
    610 (9,67%)
  2. 1 Marian Kurek
    1 235 (19,58%)
  3. 5 Maria Krystyna Nykiel
    143 (2,27%)
  4. 3 Anna Panek-Kisała
    417 (6,61%)
  5. 6 Maciej Biały
    591 (9,37%)
  6. 2 Barbara Brudniak
    801 (12,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W TROSCE O POWIAT ŁAŃCUCKI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Katarzyna Bis
    589 (9,34%)
  2. 3 Monika Jolanta Mac
    234 (3,71%)
  3. 4 Jerzy Józef Kulpa
    54 (0,86%)
  4. 2 Łukasz Jakub Rzepka
    625 (9,91%)
  5. 5 Katarzyna Nowak
    274 (4,35%)
  6. 6 Kamil Kilian
    733 (11,62%)

Okręg 4

gmina Czarna, gmina Rakszawa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Maria Stanisława Kiwała-Barnat
    664 (8,24%)
  2. 1 Halina Golec
    1 213 (15,05%)
  3. 2 Józef Franciszek Buk
    696 (8,64%)
  4. 6 Zofia Modłkowska
    182 (2,26%)
  5. 4 Kamil Marcin Chmiel
    676 (8,39%)
  6. 5 Dariusz Karol Kuraś
    785 (9,74%)
  7. 7 Izabela Helena Cieślicka
    516 (6,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W TROSCE O POWIAT ŁAŃCUCKI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Witold Dziedzic
    644 (7,99%)
  2. 2 Jan Panek
    714 (8,86%)
  3. 6 Ewelina Anna Hućko
    74 (0,92%)
  4. 4 Halina Janina Dudek
    560 (6,95%)
  5. 7 Dariusz Stanisław Szott
    376 (4,67%)
  6. 3 Mariusz Piotr Rejman
    695 (8,62%)
  7. 5 Dorota Sońska-Jagusztyn
    263 (3,26%)