Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Knurów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Lotników, Marynarzy, Piłsudczyków, 26 Stycznia, Wincentego Witosa, Aleja Lipowa, Dywizjonu 303, Władysława Sikorskiego, Jerzego Ziętka, Saperów, Legionów, Ułanów, Szarych Szeregów, Szpitalna od nr 24 do 32, Szpitalna 29, Armii Krajowej, Jedności Narodowej, Kapelanów Wojskowych, Wiosenna, Letnia, Deszczowa, Jesienna, Zimowa, Przedwiośnia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"

kandydatliczba głosów

  1. 4 Grażyna Dąbrowska
    24 (0,52%)
  2. 3 Edward Antoni Maik
    43 (0,93%)
  3. 7 Adam Marczak
    119 (2,59%)
  4. 5 Dawid Konrad Puchalski
    27 (0,59%)
  5. 1 Szymon Bartłomiej Błaszczyk
    152 (3,30%)
  6. 2 Karina Barbara Mońka
    17 (0,37%)
  7. 6 Daria Maria Grudziądz
    16 (0,35%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Henryk Stanisław Kurowski
    324 (7,04%)
  2. 8 Grażyna Ewa Szczelina
    27 (0,59%)
  3. 7 Tomasz Henryk Baron
    68 (1,48%)
  4. 2 Ewelina Joanna Maj
    354 (7,69%)
  5. 4 Jolanta Cygan
    52 (1,13%)
  6. 5 Witold Mieczysław Steimann
    42 (0,91%)
  7. 6 Adam Sikorski
    54 (1,17%)
  8. 3 Adrian Marek Kasprzyk
    103 (2,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krzysztof Stanisław Kosmala
    64 (1,39%)
  2. 6 Joanna Ewa Zajdowicz
    28 (0,61%)
  3. 2 Paweł Piotr Kośmider
    56 (1,22%)
  4. 5 Szymon Palinkiewicz
    5 (0,11%)
  5. 4 Sandra Barbara Nawrot
    20 (0,43%)
  6. 1 Iwona Dorota Szczygieł
    96 (2,09%)
  7. 7 Karolina Sandra Gajek
    12 (0,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA KNUROWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Mirosław Surówka
    443 (9,62%)
  2. 2 Joachim Antoni Machulik
    381 (8,28%)
  3. 3 Ewa Maria Wyrostek
    62 (1,35%)
  4. 7 Ireneusz Wojciech Kotowicz
    111 (2,41%)
  5. 8 Wiesława Violetta Kowal
    83 (1,80%)
  6. 4 Barbara Jadwiga Telinga
    72 (1,56%)
  7. 6 Edward Didek
    122 (2,65%)
  8. 5 Robert Cezary Szkoda
    74 (1,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MIESZKAŃCY KNUROWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marek Piotr Węgorzewski
    137 (2,98%)
  2. 6 Mateusz Tomasz Krzepina
    16 (0,35%)
  3. 1 Barbara Michalina Gawlińska-Twardawa
    174 (3,78%)
  4. 2 Janusz Józef Szydło
    201 (4,37%)
  5. 3 Zbigniew Adam Nosiadek
    140 (3,04%)
  6. 5 Monika Anna Miller
    84 (1,82%)
  7. 7 Alicja Leokadia Bielawska
    36 (0,78%)
  8. 8 Krzysztof Marek Nieradzik
    100 (2,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maciej Bartłomiej Kandzior
    385 (8,36%)
  2. 2 Artur Bujnowski
    81 (1,76%)
  3. 5 Dariusz Przemysław Kołodziejczyk
    40 (0,87%)
  4. 7 Barbara Justyna Mikos
    28 (0,61%)
  5. 3 Kamil Damian Cierpka
    20 (0,43%)
  6. 4 Anna Aleksandra Cora
    16 (0,35%)
  7. 6 Monika Barbara Maćkiewicz
    14 (0,30%)
  8. 8 Arkadiusz Marek Ochmański
    80 (1,74%)

Okręg 2

Jana Sobieskiego, Kosmonautów, Stefana Batorego, Władysława Łokietka, Kazimierza Wielkiego, Władysława Jagiełły, Mieszka I, Bolesława Chrobrego, Jęczmienna, ks. Józefa Jagły, kard. Augusta Hlonda, Jana Dymka, Chabrowa, Kwiatowa, Stokrotki, Różana, 1 Maja od nr 42 do 66

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Władysław Beńko
    166 (5,02%)
  2. 2 Alina Maria Bogdał-Malec
    13 (0,39%)
  3. 3 Tomasz Michał Magdziak
    77 (2,33%)
  4. 4 Joanna Rapcia-Jemioło
    40 (1,21%)
  5. 5 Danuta Maria Zacher
    79 (2,39%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Leon Jerzy Kalinowski
    238 (7,20%)
  2. 3 Justyna Barbara Prostyńska
    80 (2,42%)
  3. 4 Gerard Baron
    74 (2,24%)
  4. 5 Justyna Katarzyna Jaźwińska
    33 (1,00%)
  5. 2 Angelika Ewelina Ciszewska
    105 (3,18%)
  6. 6 Danuta Barbara Kopiec
    59 (1,79%)
  7. 7 Tomasz Mirosław Kamiński
    80 (2,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Roman Franciszek Matysik
    37 (1,12%)
  2. 6 Joanna Maria Malewska
    52 (1,57%)
  3. 2 Jan Marian Szumilas
    190 (5,75%)
  4. 5 Klaudia Joanna Dąbrowska
    44 (1,33%)
  5. 3 Daria Judyta Szotowicz
    16 (0,48%)
  6. 4 Andrzej Nikodem Wolny
    24 (0,73%)
  7. 7 Dominik Łukasz Borczyk
    73 (2,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA KNUROWA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Gabriela Maria Herdzina
    37 (1,12%)
  2. 1 Tomasz Łukasz Rzepa
    477 (14,43%)
  3. 2 Wojciech Kempa
    175 (5,30%)
  4. 3 Barbara Anna Karpińska
    86 (2,60%)
  5. 6 Wojciech Marian Dudziński
    56 (1,69%)
  6. 5 Adam Zaboroś
    42 (1,27%)
  7. 4 Beata Ewa Borys
    42 (1,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MIESZKAŃCY KNUROWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Robert Furtak
    371 (11,23%)
  2. 4 Paweł Piotr Piekarczyk
    49 (1,48%)
  3. 2 Piotr Bębnowski
    27 (0,82%)
  4. 3 Marcin Paweł Kasprzyk
    63 (1,91%)
  5. 5 Monika Małgorzata Maliszewska
    35 (1,06%)
  6. 6 Ewa Szczerbetka
    51 (1,54%)
  7. 7 Ewa Gajewska
    50 (1,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Celina Zofia Jary
    4 (0,12%)
  2. 5 Łukasz Tadeusz Wyrzychowski
    18 (0,54%)
  3. 7 Sandra Maria Siciarz
    9 (0,27%)
  4. 1 Artur Adrian Litwin
    94 (2,84%)
  5. 3 Dawid Paweł Bendkowski
    12 (0,36%)
  6. 2 Przemysław Dulias
    121 (3,66%)
  7. 6 Teresa Józefa Nowak
    6 (0,18%)

Okręg 3

Fryderyka Chopina, Jarosława Dąbrowskiego, Ignacego Krasickiego, Józefa Lompy, Ignacego Paderewskiego, Aleksandra Puszkina, Władysława Stanisława Reymonta, Juliusza Słowackiego, Pawła Stalmacha, Wita Stwosza, Sokoła, Szpitalna od nr 1 do 22, Jana Kochanowskiego, Karola Szymanowskiego, Targowa, Henryka Wieniawskiego, Aleja Spacerowa, Władysława Broniewskiego, Klasztorna, Kopalniana, 1 Maja od nr 1 do 40, Plebiscytowa, Plac Powstańców Śląskich, Wilsona od nr 1 do 32, Wolności, Jana Brzechwy, Józefa Janty, Mieczysława Karłowicza, Zofii Kossak-Szczuckiej, ks. Alojzego Koziełka, Jana Kwitka, Łubinowa, Adama Mickiewicza, Stanisława Moniuszki, Ogrodowa, Pocztowa, Antoniego Słoniny, Spółdzielcza, Floriana, dr. Floriana Ogana, Henryka Sienkiewicza, Chmielna, Wrzosowa, Jaśminowa, Astrów, Beksza, Konstantego Damrota, Dębowa, Dworcowa, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kościuszki, Krucza, Karola Miarki, Emilii Plater, Stanisława Poniatowskiego, Poprzeczna, Bolesława Prusa, Przemysłowa, Rybna, Wagowa, Stanisława Wyspiańskiego, Żwirki i Wigury, Akacjowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grzegorz Jacek Cuber
    54 (1,59%)
  2. 1 Tomasz Robert Reginek
    117 (3,45%)
  3. 3 Joanna Krystyna Szymkiewicz
    39 (1,15%)
  4. 4 Lucyna Anna Auer
    51 (1,51%)
  5. 5 Marlena Maria Tomaszek
    29 (0,86%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Żak
    351 (10,36%)
  2. 6 Krzysztof Mirosław Kupis
    78 (2,30%)
  3. 2 Marta Katarzyna Malinowska
    108 (3,19%)
  4. 4 Katarzyna Bywalec
    24 (0,71%)
  5. 7 Katarzyna Musiolik
    33 (0,97%)
  6. 5 Patryk Duraj
    48 (1,42%)
  7. 3 Szymon Michał Kędzierski
    71 (2,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Artur Tomasz Socha
    199 (5,88%)
  2. 3 Marzena Maria Burliga
    150 (4,43%)
  3. 6 Lidia Anna Mierzwa
    111 (3,28%)
  4. 2 Arkadiusz Wojdowski
    122 (3,60%)
  5. 5 Danuta Łucja Nawratek
    47 (1,39%)
  6. 7 Stefan Piotr Wolny
    15 (0,44%)
  7. 4 Wojciech Jan Kobiołka
    85 (2,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA KNUROWA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Mirosław Adam Morciszek
    38 (1,12%)
  2. 1 Marian Gruszka
    231 (6,82%)
  3. 4 Marian Stanisław Łupieżowiec
    21 (0,62%)
  4. 2 Marek Zbigniew Adamczyk
    141 (4,16%)
  5. 6 Sylwia Anna Alczyńska
    100 (2,95%)
  6. 5 Barbara Maria Gwiżdż
    62 (1,83%)
  7. 3 Dobromiła Ewa Masarczyk
    64 (1,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MIESZKAŃCY KNUROWA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Karina Bożena Czubrychowska
    36 (1,06%)
  2. 1 Jerzy Roman Pach
    345 (10,19%)
  3. 3 Alina Edyta Mazur
    44 (1,30%)
  4. 2 Andrzej Piotr Porada
    166 (4,90%)
  5. 4 Krzysztof Ireneusz Promny
    41 (1,21%)
  6. 5 Henryk Józef Skrzypczyk
    22 (0,65%)
  7. 6 Danuta Weronika Pindur
    87 (2,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Michał Krzysztof Borsuk
    39 (1,15%)
  2. 1 Paweł Adam Garczorz
    106 (3,13%)
  3. 3 Katarzyna Jolanta Drab
    10 (0,30%)
  4. 6 Jagoda Maria Rudnik
    21 (0,62%)
  5. 4 Krystian Piotr Gaczorek
    47 (1,39%)
  6. 5 Sylwia Joanna Kandzior
    19 (0,56%)
  7. 7 Marek Mateusz Znaj
    15 (0,44%)

Okręg 4

Bojowa, Graniczna, Jagielnia, dr. Henryka Jordana, Wojciecha Korfantego, Krótka, Leśna, Juliusza Ligonia, Feliksa Michalskiego, Nowy Dwór, Powstańców, Rybnicka, Sadowa, Słoneczna, Starowiejska, Stawowa, Szkolna, Szybowa, Piotra Ściegiennego, Zielona, Zwycięstwa, Aleja Piastów, Górnicza, Lignozy, Stanisława Staszica, Sztygarska, Wieczorka, Jana Kilińskiego, Hugo Kołłątaja, Marii Konopnickiej, Książenicka, Parkowa, Stefana Żeromskiego, Cicha, Grunwaldzka, Jana Matejki, Niepodległości, Polna, Walentego Rakoniewskiego, Ustronie Leśne, Wilsona od nr 34 do 131, Wzgórze, Kościelna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"

kandydatliczba głosów

  1. 5 Józef Walery Szuścik
    33 (1,00%)
  2. 1 Zdzisław Błaszczyk
    150 (4,54%)
  3. 4 Marek Ryszard Mnich
    46 (1,39%)
  4. 3 Magdalena Katarzyna Madej
    7 (0,21%)
  5. 2 Danuta Maria Janowska
    30 (0,91%)
  6. 6 Paulina Katarzyna Żyrkowska
    15 (0,45%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Bogdan Danielak
    151 (4,57%)
  2. 2 Marian Antoni Płaszczyk
    125 (3,79%)
  3. 7 Zbigniew Wojciechowski
    38 (1,15%)
  4. 1 Paweł Sebastian Szkatuła
    754 (22,83%)
  5. 6 Jolanta Bronisława Madalińska
    8 (0,24%)
  6. 5 Magdalena Iwona Lewandowska
    115 (3,48%)
  7. 3 Karina Barbara Zawadzka
    100 (3,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Korneliusz Furgoł
    278 (8,42%)
  2. 6 Katarzyna Mariola Samol
    22 (0,67%)
  3. 7 Przemysław Grzegorz Zieliński
    24 (0,73%)
  4. 5 Jacek Piotr Kupka
    71 (2,15%)
  5. 3 Zbigniew Włodzimierz Kędzierski
    120 (3,63%)
  6. 4 Ewa Teresa Kiszka
    69 (2,09%)
  7. 2 Bogusława Teresa Grondalska
    7 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA KNUROWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Zygmunt Mazur
    68 (2,06%)
  2. 3 Izydor Grzegorz Golec
    66 (2,00%)
  3. 2 Jan Lucjan Trzęsiok
    98 (2,97%)
  4. 4 Joanna Agnieszka Zawadzka
    57 (1,73%)
  5. 5 Żaneta Joanna Wesołowska
    42 (1,27%)
  6. 7 Damian Kraska
    57 (1,73%)
  7. 6 Małgorzata Bielicka
    83 (2,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MIESZKAŃCY KNUROWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Agnieszka Joanna Pogoda
    50 (1,51%)
  2. 1 Leszek Aleksander Rejkowicz
    157 (4,75%)
  3. 2 Eugeniusz Włodzimierz Tymoszek
    94 (2,85%)
  4. 3 Grzegorz Ryszard Kuśka
    131 (3,97%)
  5. 5 Iwona Danuta Bismor
    61 (1,85%)
  6. 7 Krzysztof Waldemar Karwot
    24 (0,73%)
  7. 6 Ewa Dąbrowska
    34 (1,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Alicja Kołodziejczyk
    10 (0,30%)
  2. 2 Martyna Barbara Bartkowiak
    11 (0,33%)
  3. 3 Joanna Czoszyk
    9 (0,27%)
  4. 1 Tomasz Jarosław Mielnicki
    73 (2,21%)
  5. 5 Damian Piotr Miara
    14 (0,42%)