Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Rzepiennik Strzyżewski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

SOŁECTWO OLSZYNY: 1 - 31, 33 - 68A, 74, 163 - 164, nieparzyste: 167 - 169, 170 - 172, 174 - 182, 184 - 199, 522 - 523, 526, 544, nieparzyste: 547 - 547A, 550, 557, 562, 572 - 573, 580, 584, 600;

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Bajorek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

173 (78,64%)

Sylwester Mieczysław Jasiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA

47 (21,36%)

Okręg 2

SOŁECTWO OLSZYNY: 75 - 162, 165 - 166, 168, 173, 531 - 532, nieparzyste: 535 - 537, 565 - 567, 571, 575, 586, 589, 593, 595, 596, 602, 608;

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Jan Wszołek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

148 (65,78%)

Artur Gurbisz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA

77 (34,22%)

Okręg 3

SOŁECTWO OLSZYNY: 277, 295 - 316, 318 - 319, 321 - 338, 340 - 405, 521, 533, 545, 560 - 561, 563, 576, 583, 587, 591, 605;

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Stanisław Sobieraj

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

116 (57,14%)

Marek Bąk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA

87 (42,86%)

Okręg 4

SOŁECTWO OLSZYNY: 32, 69 - 73A, 183, 235, 238, 243, 264 - 276, 278 - 294, 317, 320, 339, 408 - 448, 450 - 460, 524, 527, 534, 538 - 540, 548 - 549, 551 - 556, 558 - 559, 570, nieparzyste: 577 - 579, 588, 590, 592, 603

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Robert Bąk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

204 (73,65%)

Leszek Jan Mężyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA

73 (26,35%)

Okręg 5

SOŁECTWO OLSZYNY: 200 - 234, 236 - 237, 239 - 242, 244 - 263, 449, 463 - 520, 529, 536, 546, 564, 578, 582, 585, 594, 601;

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wacław Józef Walaszek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

164 (80,79%)

Rafał Tadeusz Dziuban

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA

39 (19,21%)

Okręg 6

SOŁECTWO RZEPIENNIK BISKUPI: 1 - 50, 232 - 234, 236 - 260A, 265 - 267, 272 - 275, 277 - 281, 285 - 286, nieparzyste: 291 - 295, 296 - 300, 301, 306, 310, 313 - 316, 319, 326, 330 - 333, 335 - 337, 340, 355;

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Halina Włodyka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

76 (34,55%)

Józef Kazimierz Łajka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA

144 (65,45%)

Okręg 7

SOŁECTWO RZEPIENNIK BISKUPI: 51 - 107, 168, nieparzyste: 195 - 197, 198 - 205, 207, 211 - 214, 216 - 231, 235, 276, 282, 287, parzyste: 292 - 294, 307 - 308, 317 - 318, 320 - 325, 327, 334, 338;

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Anna Słowik-Mikrut

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

93 (48,69%)

Grzegorz Tomasz Kowalik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA

98 (51,31%)

Okręg 8

SOŁECTWO RZEPIENNIK BISKUPI: 109 - 167, 169 - 194, 196, 215, 284, 290, 303 - 304, 311 - 312, 328 - 329, 339, 288;

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Żyrkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

111 (64,91%)

Wojciech Edmund Pole

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA

60 (35,09%)

Okręg 9

SOŁECTWO KOŁKÓWKA; SOŁECTWO RZEPIENNIK BISKUPI: 261 - 264, 268 - 271, 283, 206, 208 - 210, 341 - 343;

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Stanisław Wojtanowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

59 (45,38%)

Tadeusz Jan Stankowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA

71 (54,62%)

Okręg 10

SOŁECTWO RZEPIENNIK STRZYŻEWSKI: 5 - 8, 10 - 31, 156 - 162, 164 - 210, 274 - 284, 300 - 302, 307 - 308, 310 - 334, 336, 347 - 353, 358, 364, nieparzyste: 371 - 373, 377, 388 - 393, 396 - 401, 413, 414, 414A, 414B, 418 - 419, 430, 432, 437 - 438, 338 - 346, 356, 369;

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Adam Bajorek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

109 (43,95%)

Zygmunt Stanisław Słowik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA

94 (37,90%)

Łukasz Andrzej Cudek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ”

45 (18,15%)

Okręg 11

SOŁECTWO RZEPIENNIK STRZYŻEWSKI: 32 - 40, 42 - 70, 74, parzyste: 86 - 88, 211 - 273, 286 - 287, 289 - 299, 303 - 305, 309, nieparzyste: 335 - 337, 357, 360 - 363A, 366, 408 - 410, parzyste: 422 - 426, 429, 431, 433 - 434, 436, 444;

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Łukasz Ryndak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

138 (60,53%)

Stanisław Jan Zięba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA

90 (39,47%)

Okręg 12

SOŁECTWO RZEPIENNIK STRZYŻEWSKI: 1 - 4, 9, 41, 71 - 73, 75 - 84, nieparzyste: 87 - 89, 90 - 155, 163, 163A, 288, 354, 359, 365, parzyste: 368 - 372, 375, 378 - 379, 395, 405 - 407, 412 - 416, nieparzyste: 421 - 423, 435;

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Sebastian Bajorek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

89 (52,98%)

Maria Barbara Czaplińska-Jędrusiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA

79 (47,02%)

Okręg 13

SOŁECTWO RZEPIENNIK SUCHY:

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Adam Bajorek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

236 (77,89%)

Katarzyna Karaś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA

67 (22,11%)

Okręg 14

SOŁECTWO TURZA: 3 - 6, 9 - 104, 122, 126 - 143, 159, 164, 247 - 248, 250 - 262, 265 - 266, 273 - 276A, parzyste: 300 - 302, parzyste: 310 - 314, 313, 319 - 321, 322 - 323, 327 - 329, 340, 345;

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Joanna Blicharz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

106 (33,97%)

Paweł Mruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA

206 (66,03%)

Okręg 15

SOŁECTWO TURZA: 1 - 2, 7 - 8, 105 - 121, 123 - 125, 144 - 158, 160 - 163, 165 - 246, 249, 263 - 264A, 267 - 272, 277 - 281A, nieparzyste: 301, 303, parzyste: 304 - 306, 307 - 309, 311, 315 - 317, 324 - 326;

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Kucharczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA

0 (0,00%)