Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - rycki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Dęblin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Włodzimierz Nowak
    489 (7,13%)
  2. 4 Teresa Joanna Rayska
    670 (9,78%)
  3. 6 Leszek Michał Maćkula
    148 (2,16%)
  4. 3 Dariusz Wojciech Cenkiel
    656 (9,57%)
  5. 1 Monika Krystyna Kośmińska
    500 (7,30%)
  6. 5 Monika Bąkała
    335 (4,89%)
  7. 7 Izabela Mądra
    234 (3,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA DARIUSZA BYTNIEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 4 Tamara Kamila Czyż - Kąsek
    309 (4,51%)
  2. 6 Agata Barbara Osika - Kucharska
    227 (3,31%)
  3. 3 Marek Michał Basaj
    470 (6,86%)
  4. 7 Marek Rak
    385 (5,62%)
  5. 1 Wiesław Stanisław Kieliszek
    518 (7,56%)
  6. 2 Agnieszka Bazyluk
    177 (2,58%)
  7. 5 Waldemar Jakubik
    733 (10,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĘBLIN WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Marta Socha
    168 (2,45%)
  2. 2 Konrad Kopeć
    477 (6,96%)
  3. 3 Jakub Rodak
    129 (1,88%)
  4. 4 Krystyna Pawelec
    67 (0,98%)
  5. 5 Iwona Katarzyna Kozłowska
    162 (2,36%)

Okręg 2

Gmina Ryki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWICOWY RUCH SAMORZĄDOWY

kandydatliczba głosów

  1. 7 Stanisław Adam Szałajko
    140 (1,53%)
  2. 1 Tomasz Pośpiech
    649 (7,07%)
  3. 5 Marek Łukasz Zaręba
    148 (1,61%)
  4. 6 Helena Danuta Kapusta
    95 (1,04%)
  5. 3 Lilianna Wanda Dąbrowska
    167 (1,82%)
  6. 4 Dariusz Jacek Łubianka
    191 (2,08%)
  7. 2 Grażyna Ewa Jeżewska
    773 (8,43%)
  8. 8 Leszek Krzysztof Kalbarczyk
    217 (2,37%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 8 Tadeusz Zdzisław Pawlak
    129 (1,41%)
  2. 4 Władysław Hubacz
    234 (2,55%)
  3. 6 Adam Krzysztof Kałaska
    638 (6,95%)
  4. 7 Wioletta Ostrzyżek
    389 (4,24%)
  5. 1 Dariusz Paweł Szczygielski
    856 (9,33%)
  6. 3 Sylwia Jolanta Sieraj
    469 (5,11%)
  7. 2 Elżbieta Kuchnio
    655 (7,14%)
  8. 5 Mariusz Miłosz
    287 (3,13%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Stanisław Jagiełło
    602 (6,56%)
  2. 5 Hanna Barbara Witek
    142 (1,55%)
  3. 2 Tomasz Prządka
    606 (6,60%)
  4. 6 Zofia Polak
    111 (1,21%)
  5. 3 Tadeusz Stoń
    257 (2,80%)
  6. 7 Grzegorz Jerzy Zdunek
    101 (1,10%)
  7. 4 Ewa Zofia Wąsik
    130 (1,42%)
  8. 8 Jowita Ewa Szafranek-Grzeszczyk
    69 (0,75%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marian Łukasik
    228 (2,49%)
  2. 6 Maria Jolanta Wiencek-Stefaniak
    24 (0,26%)
  3. 8 Danuta Tomaszewska
    51 (0,56%)
  4. 7 Krzysztof Grudniak
    110 (1,20%)
  5. 4 Tadeusz Kucharski
    241 (2,63%)
  6. 3 Waldemar Tomasz Głowienka
    211 (2,30%)
  7. 1 Andrzej Wiktor Szarek
    192 (2,09%)
  8. 2 Anna Dąbrowska
    63 (0,69%)

Okręg 3

Gminy: Kłoczew, Nowodwór, Stężyca, Ułęż

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Mirosława Maria Kozłowska
    71 (0,82%)
  2. 1 Piotr Adam Łysoń
    1 633 (18,82%)
  3. 2 Karol Zagożdżon
    415 (4,78%)
  4. 4 Iwona Agnieszka Cuch
    367 (4,23%)
  5. 5 Mariusz Fortunat Dziliński
    222 (2,56%)
  6. 3 Andrzej Jacek Wąsik
    845 (9,74%)
  7. 7 Barbara Bernaciak
    250 (2,88%)
  8. 8 Grzegorz Gajaszek
    299 (3,45%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Ewa Wojdat
    128 (1,48%)
  2. 1 Krzysztof Józef Olszak
    654 (7,54%)
  3. 4 Antoni Franciszek Całka
    490 (5,65%)
  4. 2 Marcin Więsek
    899 (10,36%)
  5. 3 Damian Marcin Łysiak
    461 (5,31%)
  6. 5 Danuta Maria Ejchsztet
    29 (0,33%)
  7. 7 Dariusz Józef Jaroniec
    63 (0,73%)
  8. 8 Hanna Barbara Czerska
    779 (8,98%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Beata Gorzkowska
    40 (0,46%)
  2. 8 Barbara Dębek
    105 (1,21%)
  3. 7 Patrycjusz Wojtaś
    37 (0,43%)
  4. 5 Bożena Marianna Naczas
    116 (1,34%)
  5. 2 Edward Głodek
    175 (2,02%)
  6. 1 Andrzej Stańczak
    342 (3,94%)
  7. 4 Andrzej Franciszek Szmania
    72 (0,83%)
  8. 3 Irena Syczewska-Syroka
    184 (2,12%)