Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Izabelin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Wieś Mościska oraz następujące ulice wsi Laski: 3 Maja nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 37 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 20, Cichowszczyzna nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 15 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 10A, Cyklistów, Łąkowa, Ogrodowa, Podleśna, Pogodna, Pomidorowa, Trzech Sosen.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Maria Gromadowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

107 (26,68%)

Michał Karczmarek

KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY RAZEM

201 (50,12%)

Danuta Karczmarek

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN

93 (23,19%)

Okręg 2

Następujące ulice wsi Laski: 3 Maja nieparzysta numeracja budynków od nr 39 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 22 do końca, Cichowszczyzna nieparzysta numeracja budynków od nr 17 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 12 do końca, Jana Wieczorka nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 19 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 20, Klaudyńska, Klonowa, Księdza Jerzego Wolffa, Młodzieżowa, Pocztowa, Południowa, Przedszkolna, Przeskok, Słoneczna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Marianna Rawa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

62 (19,68%)

Józef Stanisław Macias

KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY RAZEM

177 (56,19%)

Joanna Russek

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN

76 (24,13%)

Okręg 3

Następujące ulice wsi Laski: Akacjowa, Antoniego Daszewskiego, Brzozowa, Cicha, Jana Wieczorka nieparzysta numeracja budynków od nr 21 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 22 do końca, Jaworowa, Krótka, Partyzantów, Piaskowa, Poznańska, Sezamkowa, Zielona, Zygmunta Sokołowskiego oraz wszystkie ulice miejscowości Laski-Dąbrowa, stanowiącej część wsi Laski.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Koc

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

154 (29,00%)

Krzysztof Markiewicz

KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY RAZEM

200 (37,66%)

Włodzimierz Domański

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN

177 (33,33%)

Okręg 4

Następujące ulice wsi Izabelin B: 3 Maja nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 7A, Adama Mickiewicza, Bohaterów Kampinosu, Dolina Jozafata, Halszki, Henryka Sienkiewicza parzysta numeracja budynków, Jana Kazimierza, Juliusza Słowackiego, Karola Szymanowskiego, Ketlinga, Kmicica, Księcia Jeremiego, Leśniczówki, Pawła J. Sapiehy nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 7 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 8, Podbipięty nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 7 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 14, Rzędziana, Skrzetuskiego, Stanisława Małachowskiego, Stefana Czarnieckiego, Wołodyjowskiego nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 7 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 8, Zagłoby nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 11 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 8.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Liliana Duda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (14,63%)

Piotr Paweł Dziewicki

KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY RAZEM

145 (49,32%)

Waldemar Paweł Wróbel

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN

106 (36,05%)

Okręg 5

Następujące ulice wsi Izabelin B: 3 Maja nieparzysta numeracja budynków od nr 9 do końca, Anusi, Augustyna Kordeckiego, Charłampa, Henryka Sienkiewicza nieparzysta numeracja budynków, Hugo Kołłątaja, Jana III Sobieskiego, Jana Zamoyskiego, Jerzego Sebastiana Lubomirskiego, Oleńki, Pawła J. Sapiehy nieparzysta numeracja budynków od nr 9 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 10 do końca, Podbipięty nieparzysta numeracja budynków od nr 7A do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 16 do końca, Rocha Kowalskiego, Soroki, Stanisława Koniecpolskiego, Wołodyjowskiego nieparzysta numeracja budynków od nr 9 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 10 do końca, Zagłoby nieparzysta numeracja budynków od nr 13 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 10 do końca.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Gabriela Alicja Kwiatkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (14,14%)

Arkadiusz Jacek Wojciechowski

KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY RAZEM

119 (39,14%)

Teresa Iwona Skowrońska

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN

142 (46,71%)

Okręg 6

Następujące ulice wsi Hornowek: 3 Maja nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 41, Działkowa, Herbowa, Ogrodowa, Okocimska, Polna, Rolna, Sadowa, Stanisława Pietkiewicza, Stefana Banacha, Szczera, Urocza, Wojska Polskiego, Zakątna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Tomasz Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

66 (20,00%)

Małgorzata Anna Wiśniewska

KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY RAZEM

158 (47,88%)

Marek Jerzy Szkiłłądź

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN

106 (32,12%)

Okręg 7

Następujące ulice wsi Hornowek: Boczna, I Poprzeczna, Jagodowa, ks. Wacława Kurowskiego, Lipkowska, Lipowa, Łączna, Malinowa, Poziomkowa, Próżna, Szyszkowa, V Poprzeczna, VI Poprzeczna, VII Poprzeczna, VIII Poprzeczna, IX Poprzeczna, X Poprzeczna, XI Poprzeczna, XII Poprzeczna, XV Poprzeczna, XVI Poprzeczna, XVII Poprzeczna, posesje bez ulicy.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Zofia Piekarska

KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY RAZEM

210 (74,47%)

Mirosław Lichaczewski

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN

72 (25,53%)

Okręg 8

Następujące ulice wsi Hornowek: 3 Maja nieparzysta numeracja budynków od nr 43 do końca z wyłączeniem nr 49A, Aneks, Bajkowa, Boiskowa, Janiny i Anieli Miazgowskich, Jeżynowa, Kampinoska, Kasztanowa, Księdza Aleksandra Fedorowicza, Księdza Andrzeja Santorskiego, Kwadrat, Leśna, Piaskowa, Skrajna, Sosnowa, Szkolna, Wesoła, Wrzosowa, Zielona.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Tomasz Mączka - Leonhardt

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

58 (16,29%)

Bogdan Zbigniew Szczesiak

KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY RAZEM

237 (66,57%)

Bożena Bykowska

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN

61 (17,13%)

Okręg 9

Następujące ulice wsi Izabelin C: 3 Maja parzysta numeracja budynków od nr 2 do 74, Jana Matejki, Józefa Chełmońskiego, Kazimierza Tetmajera nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do nr 11 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 18, Projektowana, Prymasowska, Stanisława Augusta Poniatowskiego nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 19 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 14, Zygmunta Krasińskiego nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 87 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 90.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lech Jerzy Mogilnicki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

101 (25,83%)

Anna Katarzyna Wojciechowska

KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY RAZEM

135 (34,53%)

Ryszard Tadeusz Szymczak

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN

155 (39,64%)

Okręg 10

Następujące ulice wsi Izabelin C: Aleja Dębów, Brzozowa, Grzybowa, Henryka Siemiradzkiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Jałowcowa, Jana Karola Chodkiewicza nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 23 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 20, Kazimierza Tetmajera nieparzysta numeracja budynków od nr 13 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 20 do końca, Krótka, Leśna, Leśna Polana, Piaskowa, Słoneczna, Stanisława Augusta Poniatowskiego nieparzysta numeracja budynków od nr 21 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 16 do końca, Świerkowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Leśniowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

101 (28,06%)

Justyna Anna Pietrak

KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY RAZEM

152 (42,22%)

Monika Halina Grzybowska

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN

107 (29,72%)

Okręg 11

Następujące ulice wsi Izabelin C: 3 Maja 49A, 3 Maja parzysta numeracja budynków od nr 76 do 96, Ignacego Prądzyńskiego, Jakuba Przyłuskiego, Jana Karola Chodkiewicza nieparzysta numeracja budynków od nr 25 do 33 oraz parzysta numeracja budynków od nr 22 do 32, Józefa Chłopickiego nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do nr 23 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 28, Mikołaja Kopernika, Planty, Początkowa, Sielanki nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 7 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 8, Środkowa, Tadeusza Kościuszki, Zakątna, Zygmunta Krasińskiego nieparzysta numeracja budynków od nr 89 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 92 do końca.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Sobiecki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

82 (21,41%)

Jolanta Sabina Kowalska

KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY RAZEM

193 (50,39%)

Grzegorz Tomas

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN

108 (28,20%)

Okręg 12

Następujące ulice wsi Izabelin C: 3 Maja parzysta numeracja budynków od nr 98 do końca, Jana Karola Chodkiewicza nieparzysta numeracja budynków od nr 35 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 34 do końca, Jana Zygmunta Skrzyneckiego, Józefata Kuncewicza, Józefa Chłopickiego nieparzysta numeracja budynków od nr 25 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 30 do końca, Końcowa, Ludwika Krzywickiego, Mariana Langiewicza, Orła Białego, Rynkowa, Sielanki nieparzysta numeracja budynków od nr 9 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 10 do końca, Sierakowska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Onufruk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (12,94%)

Joanna Katarzyna Białas

KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY RAZEM

232 (58,88%)

Małgorzata Edyta Poniatowska

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN

111 (28,17%)

Okręg 13

Wieś Sieraków oraz następujące ulice wsi Truskaw: 3 Maja nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 7, Działkowa, Księdza Andrzeja Santorskiego, ks. Jerzego Popiełuszki, Leona Ptasińskiego, Leśnej Polanki, Lipkowska nieparzysta numeracja budynków od nr 27 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 36 do końca, Mokre Łąki, Przecinka, Sarenki, Sory.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Wojciech Lewicki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (13,23%)

Paweł Radosław Sielczak

KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY RAZEM

93 (36,19%)

Grażyna Fluder-Wasilewska

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN

130 (50,58%)

Okręg 14

Następujące ulice wsi Truskaw: 3 Maja nieparzysta numeracja budynków od nr 9 do 115 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 104, Krucza, Lipkowska nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 25 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 34, Łabędzia, Parkowa, Południowa nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 81 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 112, Północna nieparzysta numeracja budynków od nr 1 do 103 oraz parzysta numeracja budynków od nr 2 do 112.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sebastian Zalewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

69 (19,22%)

Patrycja Katarzyna Bykowska

KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY RAZEM

144 (40,11%)

Wojciech Kanarek

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN

146 (40,67%)

Okręg 15

Następujące ulice wsi Truskaw: 3 Maja nieparzysta numeracja budynków od nr 117 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 106 do końca, Bobrowa, Bociania, Borzęcińska, Czesława Skibińskiego, Dzika, Leśniczówka Zaborów, Lisia, Łosia, Mały Truskaw, Olszowa, Piotra Falińskiego, Pociecha, Południowa nieparzysta numeracja budynków od nr 83 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 114 do końca, Północna nieparzysta numeracja budynków od nr 105 do końca oraz parzysta numeracja budynków od nr 114 do końca, Żurawia, posesje bez ulicy.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Jagodziński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

106 (28,19%)

Tomasz Stempkowski

KOMITET WYBORCZY MIESZKAŃCY RAZEM

185 (49,20%)

Edward Ciećwierz

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN

85 (22,61%)