Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Starcza

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Klepaczka ulice: Zachodnia, Topolowa, Botaniczna, Lipowa, Równoległa, Leszczynowa, Źródlana, Słoneczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Zofia Wawrzków

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (45,61%)

Piotr Michał Kukuła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY”

34 (29,82%)

Marian Roman Zemła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA ZEMŁA

28 (24,56%)

Okręg 2

Sołectwo Łysiec ulice: Częstochowska od nr 1 do nr 65a nieparzyste i od nr 2 do nr 64 parzyste, Górska, Malownicza, Różana, Strażacka, Widokowa, Myśliwska, Ogrodowa, Kalinowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariola Elżbieta Markowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

89 (63,57%)

Dariusz Zbigniew Kołodziejczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY”

51 (36,43%)

Okręg 3

Sołectwo Łysiec ulice: Częstochowska od nr 67 do nr 95 nieparzyste i od nr 66 do nr 100 parzyste, Dolna, Jesionowa, Krótka, Kwiatowa, Letniskowa, Nowa, Okrężna, Osiedlowa, Prosta, Świerkowa, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Krystyna Szyja

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

67 (45,89%)

Katarzyna Krystyna Drost

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY”

57 (39,04%)

Anita Henryka Caban

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

22 (15,07%)

Okręg 4

Sołectwo Rudnik Mały ulice: Śląska od nr 1 do nr 59 nieparzyste i od nr 2 do nr 64 parzyste, Leśna, Łąkowa, Sosnowa, Spokojna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Janusz Musik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

66 (61,11%)

Marek Grzegorz Szota

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY”

42 (38,89%)

Okręg 5

Sołectwo Rudnik Mały ulice: Śląska od nr 61 do nr 125 nieparzyste i od nr 66 do nr 130 parzyste, Południowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Maria Jędrzejewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

47 (53,41%)

Agata Barbara Twarkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY”

41 (46,59%)

Okręg 6

Sołectwo Rudnik Mały ulice: Śląska od nr 127 do nr 175 nieparzyste i od nr 132 do nr 192 parzyste, Graniczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Andrzej Żak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwo Starcza ulice: Szkolna od nr 1 do nr 63 nieparzyste i od nr 2 do nr 70 parzyste, Gminna, Targowa, Wspólna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Krzyczmanik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (47,71%)

Zbigniew Piotr Sirek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY”

57 (52,29%)

Okręg 8

Sołectwo Starcza ulice: Szkolna od nr 65 do nr 125 nieparzyste i od nr 72 do nr 124 parzyste, Spacerowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Łucja Liszczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwo Starcza ulice: Szkolna od nr 127 do nr 217 nieparzyste i od nr 126 do nr 220 parzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wanda Teresa Kuziorowicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

37 (53,62%)

Wiesław Stanisław Kędzia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY”

32 (46,38%)

Okręg 10

Sołectwo Starcza ulice: Szkolna od nr 219 do nr 275 nieparzyste i od nr 222 do nr 278 parzyste, Brzozowa, Polna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Teresa Matczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

36 (36,73%)

Zdzisław Piotr Kamiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY”

40 (40,82%)

Robert Tomasz Huras

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

22 (22,45%)

Okręg 11

Sołectwo Starcza ulice: Szkolna od nr 277 do nr 347 nieparzyste i od nr 280 do nr 316 parzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Wiesława Górajec

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

22 (28,57%)

Sylwia Katarzyna Jaksik-Szyja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY”

55 (71,43%)

Okręg 12

Sołectwo Starcza ulice: Szkolna od nr 349 do nr 399 nieparzyste i od nr 318 do nr 398 parzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Maria Gasiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY”

20 (19,61%)

Janina Florentyna Miglus

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

82 (80,39%)

Okręg 13

Sołectwo Starcza ulice: Szkolna od nr 401 do nr 407 nieparzyste i od nr 400 do nr 410 parzyste, Gliwicka, Sportowa, Żurawinowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Michał Trela

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

49 (46,67%)

Bożena Maria Huras

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY”

39 (37,14%)

Anna Zofia Krawczyk

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

17 (16,19%)

Okręg 14

Sołectwo Własna ulice: Zdrowa od nr 1 do nr 73 nieparzyste i od nr 2 do nr 74 parzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maryla Halina Wawrzyńczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

75 (72,12%)

Adam Andrzej Włodarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY”

29 (27,88%)

Okręg 15

Sołectwo Własna ulice: Zdrowa od nr 75 do nr 87 nieparzyste i od nr 76 do nr 98 parzyste, Stawowa, Nadrzeczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Magdalena Dukat

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

73 (61,86%)

Krzysztof Wiesław Kościelniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY”

45 (38,14%)