Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Babimost

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

miasto: BABIMOST ulice: 28 Stycznia, Żwirki i Wigury do nr 10

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Tomasz Grzegorz Kremer
    116 (67,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ BABIMOJSZCZYZNY”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Jarosław Jacek Kolibowski
    55 (32,16%)

Okręg 2

miasto: BABIMOST ulice: Żwirki i Wigury od nr 11

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Lidia Anna Łasińska
    114 (55,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ BABIMOJSZCZYZNY”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Leszek Łopuszyński
    93 (44,93%)

Okręg 3

miasto: BABIMOST ulice: Gagarina

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Agata Anita Malajka
    50 (35,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ BABIMOJSZCZYZNY”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Witold Wiktor Sypniewski
    90 (64,29%)

Okręg 4

miasto: BABIMOST ulice: Botaniczna, Konstytucji 3 Maja, Kwiatowa, Łąkowa, Plac Kopernika, Różana, Słoneczna, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Grzegorz Józef Marczewski
    92 (45,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ BABIMOJSZCZYZNY”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Stanisław Daszkiewicz
    109 (54,23%)

Okręg 5

miasto: BABIMOST ulice: Marszałka Józefa Piłsudskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Katarzyna Jadwiga Łazowy
    75 (49,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ BABIMOJSZCZYZNY”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Zbigniew Pyzik
    78 (50,98%)

Okręg 6

miasto: BABIMOST ulice: Jagienki, Janusza Korczaka, Koszarowa, Królowej Jadwigi, Krzysztofa Żegockiego, Lotnicza, 1 Maja, Przemysłowa, Skoczków, Tadeusza Kościuszki, Władysława Jagiełły, Wojska Polskiego, Zawiszy Czarnego, Żołnierska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Patryk Binder
    71 (40,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ BABIMOJSZCZYZNY”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Ryszard Dajek
    105 (59,66%)

Okręg 7

miasto: BABIMOST ulice: Bohaterów, Krótka, Nowa, Plac Powstańców Wielkopolskich, Plac Wolności, Polna, Poprzeczna, Poznańska, Prosta, Tylna, Wolsztyńska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Aleksandra Maria Chełska
    97 (54,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ BABIMOJSZCZYZNY”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Jarosław Dura
    80 (45,20%)

Okręg 8

miasto: BABIMOST ulice: Akacjowa, Gdańska, Kargowska, Leśniki, Lipowa, Moniuszki, Podzamcze, Sportowa, Szwedzka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Barbara Kaczmarek
    83 (43,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ BABIMOJSZCZYZNY”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Adam Rakowski
    107 (56,32%)

Okręg 9

miasto: BABIMOST ulice: Dworcowa, Działkowa, Jodłowa, Kuligowo, Leśna, Młynisko, Mostowa, Ogrodowa, Owocowa, Sadowa, Spółdzielcza, Świerkowa, Tor Kolejowy, Wierzbowa, Wiśniowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Stanisław Marek Brzostowski
    82 (42,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ BABIMOJSZCZYZNY”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Stanisław Zbigniew Wieczorek
    111 (57,51%)

Okręg 10

miasto: BABIMOST ulice: Kościelna, Rynek, Sulechowska, Szewska, Zamkowa, Za Ratuszem

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Leszek Marek Stasik
    74 (46,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ BABIMOJSZCZYZNY”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Tadeusz Wojciech Maszewski
    86 (53,75%)

Okręg 11

miejscowość: NOWE KRAMSKO ulice: Karolewo, Kopernika, Księdza Dudzińskiego, Łąkowa, Podgórna, Polna, Powstańców Wielkopolskich

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Aleksandra Arleta Szczecińska
    58 (35,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ BABIMOJSZCZYZNY”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Wojciech Smolarek
    104 (64,20%)

Okręg 12

miejscowość: NOWE KRAMSKO ulice: Bolesława Chrobrego, Gromadzka, Grunwaldzka, Kręta, Krótka, Lotnicza, 3 Maja, Nowa, Szkolna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Renata Gronkowska
    43 (27,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ BABIMOJSZCZYZNY”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Katarzyna Maria Konkiewicz
    55 (34,59%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sławomir Stanisław Jarysz
    61 (38,36%)

Okręg 13

miejscowości: JANOWIEC, KOLESIN, STARE KRAMSKO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Katarzyna Lidia Wróbel
    71 (33,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ BABIMOJSZCZYZNY”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Rafał Kubicki
    143 (66,82%)

Okręg 14

miejscowości: LASKI DOLNE, PODMOKLE MAŁE

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Izabela Małgorzata Golar
    71 (32,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ BABIMOJSZCZYZNY”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Eugeniusz Tomasz Richter
    150 (67,87%)

Okręg 15

miejscowości: LASKI, PODMOKLE WIELKIE, ZDZISŁAW

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 13 Bartłomiej Zdzisław Szczodrowski
    67 (35,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ BABIMOJSZCZYZNY”

kandydatliczba głosów

  1. 12 Weronika Kandulska
    124 (64,92%)