Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Barwice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Barwice-ulice: Nowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SADURY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Bartosz Feszter
    43 (15,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA ANDRUSIÓW "MÓWIĘ JAK JEST"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anita Bujak
    31 (11,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sylwia Elżbieta Masiul
    12 (4,35%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 11 Małgorzata Zaborowska
    123 (44,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZĄ NAS BARWICE”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mirosław Trojnacki
    67 (24,28%)

Okręg 2

Miasto Barwice-ulice: Dworcowa, Kościuszki, Moniuszki, Parkowa, Polna, Pomorska, Wiejska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SADURY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Ryszard Gadzinowski
    86 (30,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA ANDRUSIÓW "MÓWIĘ JAK JEST"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Patryk Kikun
    5 (1,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 16 Joanna Grażyna Pilipiec
    12 (4,32%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 11 Grażyna Stanisława Kozłowska
    85 (30,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZĄ NAS BARWICE”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jarosław Skwarek
    90 (32,37%)

Okręg 3

Miasto Barwice-ulice: Zwycięzców, Harcerska, Łąkowa, Piaskowo, Słoneczna, Jana Pawła II

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SADURY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Izabela Kita
    44 (18,88%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Edward Jan Kucharski
    34 (14,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 16 Anna Marzena Wajda
    20 (8,58%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 11 Andrzej Grusza
    70 (30,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZĄ NAS BARWICE”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Alina Zalewska
    65 (27,90%)

Okręg 4

Miasto Barwice-ulice: Spokojna, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SADURY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Ryszard Mariusz Koperski
    59 (20,85%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Cezary Kazirod
    94 (33,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA ANDRUSIÓW "MÓWIĘ JAK JEST"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Grzegorz Grosicki
    17 (6,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jolanta Bachońska
    4 (1,41%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 11 Piotr Robert Ziółkowski
    72 (25,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZĄ NAS BARWICE”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Ryszarda Sokołowska
    37 (13,07%)

Okręg 5

Miasto Barwice-ulice: Bolesława Chrobrego, Plac Wolności, Szkolna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SADURY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Monika Anna Plucińska
    55 (30,73%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Danuta Kucharska
    12 (6,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 16 Andrzej Daniel Roszko
    19 (10,61%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 11 Justyna Agnieszka Pietras
    63 (35,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZĄ NAS BARWICE”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Henryk Frączek
    30 (16,76%)

Okręg 6

Miasto Barwice-ulice: Czaplinecka, Kwiatowa, Mała, Ogrodowa, 1000 - lecia, Bankowa, Grobla, Podgórna, Rzeczna, Brzozowa, Dębowa, Klonowa, Lipowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SADURY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Alicja Halina Kowalik
    70 (26,92%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Jerzy Janicki
    34 (13,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA ANDRUSIÓW "MÓWIĘ JAK JEST"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krystyna Pasoń
    5 (1,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 16 Beata Szarek
    5 (1,92%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 11 Piotr Waldemar Małek
    134 (51,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZĄ NAS BARWICE”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Przemysław Ireneusz Gąska
    12 (4,62%)

Okręg 7

Gmina – miejscowości: Białowąs, Borzęcino, Wojsławiec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SADURY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Adam Jan Sobolewski
    94 (65,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZĄ NAS BARWICE”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Robert Karpiński
    49 (34,27%)

Okręg 8

Gmina – miejscowości: Kłodzino, Cybulino, Sulikowo, Kaźmierzewo, Jagielnik

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SADURY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Edyta Elżbieta Johannssen
    100 (46,08%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mariusz Zenon Kłos
    69 (31,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jolanta Violetta Miara
    3 (1,38%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 11 Urszula Genowefa Bobrycka
    27 (12,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZĄ NAS BARWICE”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marzena Czeszun
    18 (8,29%)

Okręg 9

Gmina – miejscowości: Stary Chwalim, Żytnik, Górki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SADURY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Karina Anna Walczak
    33 (11,46%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Stanisław Kaczmarczyk
    28 (9,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA ANDRUSIÓW "MÓWIĘ JAK JEST"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Roksana Lucyna Krasoń
    8 (2,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 16 Beata Waśkowska
    5 (1,74%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 11 Edward Trejnis
    190 (65,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZĄ NAS BARWICE”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Paulina Kubiak
    24 (8,33%)

Okręg 10

Gmina – miejscowości: Knyki, Chwalimki, Jeziorki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SADURY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Władysław Szeligowski
    36 (21,69%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Katarzyna Elżbieta Kardasz-Sałak
    35 (21,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA ANDRUSIÓW "MÓWIĘ JAK JEST"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Andrzej Grabusiński
    9 (5,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 16 Monika Tkaczyk
    45 (27,11%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 11 Marek Jan Liszka
    16 (9,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZĄ NAS BARWICE”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Józef Burczyński
    25 (15,06%)

Okręg 11

Gmina – miejscowości: Nowy Chwalim, Ostrowąsy, Gąski

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SADURY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Danuta Smółka
    15 (7,77%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wojciech Osuch
    39 (20,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krzysztof Marcin Zielnyk
    18 (9,33%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 11 Marian Moskwa
    104 (53,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZĄ NAS BARWICE”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Ilona Urbaniak
    17 (8,81%)

Okręg 12

Gmina – miejscowości: Łeknica, Liniec, Lubostronie, Smuga

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SADURY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Ryszard Jerzy Pawlak
    30 (15,08%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krystyna Danuta Bukowska
    8 (4,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA ANDRUSIÓW "MÓWIĘ JAK JEST"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Katarzyna Zuzanna Kula-Borkowska
    4 (2,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 16 Joanna Małgorzata Mruk
    16 (8,04%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 11 Dorota Papuga
    126 (63,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZĄ NAS BARWICE”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Piotr Jacek Buczko
    15 (7,54%)

Okręg 13

Gmina – miejscowości: Stary Grabiąż, Grabiążek, Nowy Grabiąż , Wiele, Gonne Małe, Bądki, Korzec, Świerk, Żdżar, Ostropole, Śmilcz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SADURY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marek Domowicz
    43 (18,70%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Mrozicki
    43 (18,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA ANDRUSIÓW "MÓWIĘ JAK JEST"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Józef Andrusiów
    30 (13,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 16 Mariola Hoc-Szłapak
    4 (1,74%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 11 Renata Rubik
    61 (26,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZĄ NAS BARWICE”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Agnieszka Grabusińska
    49 (21,30%)

Okręg 14

Gmina – miejscowości: Chłopowo, Chłopówko, Gwiazdowo, Tarmno, Trzemienko, Uradz , Polne

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SADURY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Dariusz Puzio
    35 (16,59%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Roman Stanisław Podpora
    14 (6,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA ANDRUSIÓW "MÓWIĘ JAK JEST"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mieczysław Eugeniusz Arciuszkiewicz
    32 (15,17%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 11 Agnieszka Urszula Różnowska
    57 (27,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZĄ NAS BARWICE”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Monika Katarzyna Ruzik
    73 (34,60%)

Okręg 15

Gmina – miejscowości: Piaski, Nowe Koprzywno, Luboradza, Parchlino, Przybkowo, Przybkówko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SADURY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Andrzej Toboła
    60 (24,29%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zygmunt Kula
    52 (21,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 16 Agnieszka Śliwińska
    27 (10,93%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 11 Magdalena Kamila Szarek
    58 (23,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŁĄCZĄ NAS BARWICE”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Aleksandra Regina Hermaszuk
    50 (20,24%)