Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatMIASTO ŚLESIN:-Os. Powstańców Wielkopolskich: ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Klonowa, Powstańców Wielkopolskich, Topolowa, Wierzbowa,-część Os. Stare Miasto: ulice: Gorańska, Kleczewska, Ogrodowa, Spokojna, Wyzwolenia, Wodna, Żwirki i Wigury
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
MIASTO ŚLESIN:-Osiedle Północ: ulice: Cegielniana, Fryderyka Chopina, Marii Dąbrowskiej, Diamentowa, Dobra, Witolda Doroszewskiego, Ksawerego Dunikowskiego, Działki, Gimnazjalna, Jarosława Iwaszkiewicza, Kliny, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kotarbińskiego, Generała Stanisława Maczka, Czesława Miłosza, Młodzieżowa, Andrzeja Munka, Polna, Północna, Feliksa Stamma, Leona Schillera, 20 Stycznia, Generała Władysława Sikorskiego, Juliana Tuwima, Wincentego Witosa, prymasa Stefana Wyszyńskiego, Tadeusza Zawadzkiego, Zielona
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
MIASTO ŚLESIN:-Część Os. Stare Miasto: ulice: Ryszarda Berwińskiego, Borowa, Cicha, Józefa Czekalskiego, Gajowa, Jasna, Knieja, Kościelna, Krótka, Krańcowa, Leśna, Łąkowa, Myśliwska, Napoleona, Nowomiejska, Nowy Rynek, Piaski, Plac Wolności, Pogodna, Przystępka, Sadowa, Słoneczna, Strumukowa, Targowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA:-Ostrowąż (Ostrowąż, Ostrowąż-Kolonia)-Biskupie (Biskupie, Kolonia Sarnowa)-Róźnowo (Biskupie Sarnowskie, Florentynowo, Różnowo, Sarnowa)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA:-Szyszyn (Pole B, Helenowo, Szyszyn, Teodorowo)-Marianowo (Marianowo, Szyszynek)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA:-Kijowiec (Kijowiec, Kijowiec-Szyszynek, Kijowskie Nowiny)-Głębockie (Głębockie Pierwsze, Głębockei Drugie, Witalisów)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWO:-Szyszyńskie Holendry (Konstantynowo, Konstantynówek, Ostrowy, Stanisławowo, Szyszyńskie Holendry, Żółwieniec)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA:-Kolebki (Kolebki),-Leśnictwo (Leśnictwo),-Ignacewo (Ignacewo, Pogorzele, Smolniki, Smolniki Polskie, Wierzelin)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA:-Półwiosek Lubstowski (Półwiosek Lubstowski, Różopole, Tokary),-Piotrkowice (Piotrkowice)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA:-Półwiosek Stary (Półwiosek Nowy, Półwiosek Stary),-Wąsosze (Wąsosze, Wąsoskie Holendry)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA:-Kępa (Kępa),-Julia (Julia),-Niedźiwady (Niedźwiady Duże, Niedźwiady Małe),-Wygoda (Wygoda)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA:-Pogoń Gosławicka (Pogoń Gosławicka, Pogoń-Leśniczówka, Pogoń Lubstowska),-Bylew (Bylew, Bylew-Parcele),-Licheń Stary-część: ulice: Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Klasztorna, Leśna, 11 Listopada, Toruńska, Wiatraczna, Wesoła
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWO: Lichen Stary-część: ulice: Akacjowa, Bukowa, Brzozowa, Gosławicka, Graniczna, Konińska, Lipowa, Tomasza Kłosowskiego, Miła
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA:-Mikorzyn (Mikorzyn),-Lubomyśle (Lubomyśle, Biele, Dąbrowa Duża, Dąbrowa Mała, Goraninek, Lizawy)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA:-Honoratka (Honoratka, Rębowo, Władysławów),-Goranin (Goranin)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów