Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Ślesin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

MIASTO ŚLESIN:-Os. Powstańców Wielkopolskich: ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Klonowa, Powstańców Wielkopolskich, Topolowa, Wierzbowa,-część Os. Stare Miasto: ulice: Gorańska, Kleczewska, Ogrodowa, Spokojna, Wyzwolenia, Wodna, Żwirki i Wigury

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZABOROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marcin Dzikowski
    239 (46,14%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Paweł Szymański
    61 (11,78%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jakub Chmielewski
    62 (11,97%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tadeusz Stanisław Pośnik
    67 (12,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KINGI GOSTYŃSKIEJ PRZYJAZNE OSIEDLE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Kinga Gostyńska
    89 (17,18%)

Okręg 2

MIASTO ŚLESIN:-Osiedle Północ: ulice: Cegielniana, Fryderyka Chopina, Marii Dąbrowskiej, Diamentowa, Dobra, Witolda Doroszewskiego, Ksawerego Dunikowskiego, Działki, Gimnazjalna, Jarosława Iwaszkiewicza, Kliny, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kotarbińskiego, Generała Stanisława Maczka, Czesława Miłosza, Młodzieżowa, Andrzeja Munka, Polna, Północna, Feliksa Stamma, Leona Schillera, 20 Stycznia, Generała Władysława Sikorskiego, Juliana Tuwima, Wincentego Witosa, prymasa Stefana Wyszyńskiego, Tadeusza Zawadzkiego, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZABOROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marcin Wietrzykowski
    310 (53,36%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marcin Lisiak
    140 (24,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ PŁÓCIENNIK

kandydatliczba głosów

  1. 21 Andrzej Płóciennik
    131 (22,55%)

Okręg 3

MIASTO ŚLESIN:-Część Os. Stare Miasto: ulice: Ryszarda Berwińskiego, Borowa, Cicha, Józefa Czekalskiego, Gajowa, Jasna, Knieja, Kościelna, Krótka, Krańcowa, Leśna, Łąkowa, Myśliwska, Napoleona, Nowomiejska, Nowy Rynek, Piaski, Plac Wolności, Pogodna, Przystępka, Sadowa, Słoneczna, Strumukowa, Targowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jarosław Stanisław Ignaszak
    67 (19,25%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marek Leon Ejma
    281 (80,75%)

Okręg 4

SOŁECTWA:-Ostrowąż (Ostrowąż, Ostrowąż-Kolonia)-Biskupie (Biskupie, Kolonia Sarnowa)-Róźnowo (Biskupie Sarnowskie, Florentynowo, Różnowo, Sarnowa)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZABOROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Andrzej Zbigniew Dąbek
    185 (58,18%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Łętowski
    133 (41,82%)

Okręg 5

SOŁECTWA:-Szyszyn (Pole B, Helenowo, Szyszyn, Teodorowo)-Marianowo (Marianowo, Szyszynek)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZABOROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Paweł Jan Bielicki
    200 (56,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 14 Antoni Lewandowski
    43 (12,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ RADKE

kandydatliczba głosów

  1. 22 Paweł Radke
    19 (5,37%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Dresler
    92 (25,99%)

Okręg 6

SOŁECTWA:-Kijowiec (Kijowiec, Kijowiec-Szyszynek, Kijowskie Nowiny)-Głębockie (Głębockie Pierwsze, Głębockei Drugie, Witalisów)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZABOROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jan Marek Wadelski
    128 (34,78%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Rachwalski
    102 (27,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 14 Małgorzata Lisowska
    138 (37,50%)

Okręg 7

SOŁECTWO:-Szyszyńskie Holendry (Konstantynowo, Konstantynówek, Ostrowy, Stanisławowo, Szyszyńskie Holendry, Żółwieniec)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZABOROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Tomasz Cichos
    42 (11,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MAĆKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Maciej Maćkowski
    107 (28,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA DONDEROWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Andrzej Donderowicz
    151 (40,48%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Władysław Mielcarek
    73 (19,57%)

Okręg 8

SOŁECTWA:-Kolebki (Kolebki),-Leśnictwo (Leśnictwo),-Ignacewo (Ignacewo, Pogorzele, Smolniki, Smolniki Polskie, Wierzelin)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZABOROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Stanisław Chrzanowski
    196 (59,21%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dariusz Szczepan Skórzewski
    135 (40,79%)

Okręg 9

SOŁECTWA:-Półwiosek Lubstowski (Półwiosek Lubstowski, Różopole, Tokary),-Piotrkowice (Piotrkowice)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZABOROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mariusz Mądry
    243 (50,41%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mirosław Ireneusz Wesołowski
    239 (49,59%)

Okręg 10

SOŁECTWA:-Półwiosek Stary (Półwiosek Nowy, Półwiosek Stary),-Wąsosze (Wąsosze, Wąsoskie Holendry)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZABOROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Halina Pilarska
    260 (65,66%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Małgorzata Kołodziejczak
    136 (34,34%)

Okręg 11

SOŁECTWA:-Kępa (Kępa),-Julia (Julia),-Niedźiwady (Niedźwiady Duże, Niedźwiady Małe),-Wygoda (Wygoda)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZABOROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Andrzej Stanisław Malak
    206 (62,05%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Aurelia Lepsza
    126 (37,95%)

Okręg 12

SOŁECTWA:-Pogoń Gosławicka (Pogoń Gosławicka, Pogoń-Leśniczówka, Pogoń Lubstowska),-Bylew (Bylew, Bylew-Parcele),-Licheń Stary-część: ulice: Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Klasztorna, Leśna, 11 Listopada, Toruńska, Wiatraczna, Wesoła

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZABOROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Radosław Krzysztof Walczak
    245 (61,10%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Beata Krystyna Walczak
    71 (17,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 14 Dorota Katarzyna Adamczyk
    40 (9,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK WIŚNIEWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marek Wiśniewski
    45 (11,22%)

Okręg 13

SOŁECTWO: Lichen Stary-część: ulice: Akacjowa, Bukowa, Brzozowa, Gosławicka, Graniczna, Konińska, Lipowa, Tomasza Kłosowskiego, Miła

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ryszard Kwiatkowski
    64 (15,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 14 Łukasz Staszak
    204 (50,00%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jerzy Andrzej Maciejewski
    140 (34,31%)

Okręg 14

SOŁECTWA:-Mikorzyn (Mikorzyn),-Lubomyśle (Lubomyśle, Biele, Dąbrowa Duża, Dąbrowa Mała, Goraninek, Lizawy)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZABOROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Małgorzata Chmurska
    185 (34,77%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Mazur
    165 (31,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CZARKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Piotr Czarkowski
    182 (34,21%)

Okręg 15

SOŁECTWA:-Honoratka (Honoratka, Rębowo, Władysławów),-Goranin (Goranin)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZABOROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Paweł Janczewski
    111 (36,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 14 Zbigniew Siupa
    191 (63,25%)