Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Masłów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Barcza, Brzezinki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Anna Jołda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA MASŁÓW

12 (2,86%)

Andrzej Januchta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

100 (23,87%)

Wojciech Dariusz Haba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAPITALNE MĄCHOCICE

245 (58,47%)

Stanisław Franciszek Białowąs

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

62 (14,80%)

Okręg 2

Sołectwa: Ciekoty, Mąchocice-Scholasteria

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Ksel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA MASŁÓW

181 (36,71%)

Robert Józef Fortuna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

138 (27,99%)

Roman Jan Kołomański

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

174 (35,29%)

Okręg 3

Część sołectwa: Dąbrowa od 1 do 108, ul. Szybowcowa od 15 do końca nieparzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Doleziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

200 (64,52%)

Jan Sylwester Kamiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

110 (35,48%)

Okręg 4

Część sołectwa: Dąbrowa od 316 do końca, Dąbrowa-Osiedle

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Stanisław Łakomiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA MASŁÓW

76 (33,19%)

Piotr Ryszard Dachowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

65 (28,38%)

Ryszard Jan Filipowicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

88 (38,43%)

Okręg 5

Sołectwa: Dolina Marczakowa, Wiśniówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marta Barbara Król

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA MASŁÓW

43 (9,84%)

Janusz Obara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

234 (53,55%)

Jakub Dawid Sikora

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MASŁÓW NASZA GMINA

160 (36,61%)

Okręg 6

Część sołectwa: Domaszowice od 62 - 152, ul. Walerego Przyborowskiego od 2 do 106A parzyste, od 1 do 127 nieparzyste, Św. Ojca Pio

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bernarda Komorowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA MASŁÓW

140 (51,09%)

Regina Jadwiga Chyb

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

82 (29,93%)

Piotr Józef Konat

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (18,98%)

Okręg 7

Część sołectwa: Domaszowice od 153 do końca, ulice: Dominika Tutaja, Gustawa Morcinka od 32 do końca parzyste, Jasna, Klonowa, Kwiatów Polnych, mjr Hubala, Młoda, Odzyskana, Otrocz Nowy, Pogodna, Szeroka, Uniwersytecka, Walerego Przyborowskiego od 108 do końca parzyste, od 129 do końca nieparzyste, Wichrowa, Wiosenna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Maciej Lis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

191 (59,69%)

Bartosz Zbigniew Staszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ DLA DOMASZOWIC

129 (40,31%)

Okręg 8

Sołectwo Masłów Drugi

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Marcin Piwko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

164 (35,04%)

Wioletta Cecylia Moskal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

93 (19,87%)

Zenon Adam Pedrycz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

211 (45,09%)

Okręg 9

Część sołectwa: Masłów Pierwszy, ulice: Księdza Józefa Marszałka od 31 do końca, Podklonówka, Północna, Widokowa nieparzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Henryk Czernecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA MASŁÓW

128 (47,94%)

Andrzej Kułak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

139 (52,06%)

Okręg 10

Część sołectwa: Masłów Pierwszy, ulice: Działkowa, Foliowa, Graniczna nieparzyste, Jana Pawła II nieparzyste od 1 do końca, Lawendowa, Lotnicza, Mała, Miodowa, Modrzewiowa 23, od 25 do końca, Piaskowa, Słoneczna, Spokojna, Świerczyńska, Świętokrzyska, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzena Ewa Gil

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA MASŁÓW

36 (11,73%)

Małgorzata Kozubek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARCELA

153 (49,84%)

Sylwester Wojtyna

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

118 (38,44%)

Okręg 11

Część sołectwa: Masłów Pierwszy, ulice: Jana Pawła II parzyste od 2 do końca, Jana Pieniążka, Krajobrazowa, Księdza Józefa Marszałka od 1 - 30, Leśna, Miła, Modrzewiowa od 1 - 22, 24, Ogrodowa, Spacerowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Marta Skrzypek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA MASŁÓW

119 (40,48%)

Piotr Władysław Zegadło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

175 (59,52%)

Okręg 12

Część sołectwa: Mąchocice Kapitulne ulice: Dolna, Nad Lubrzanką

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Jaros

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA MASŁÓW

115 (30,59%)

Ryszard Piotr Szymczuch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

208 (55,32%)

Zbigniew Marian Bujak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MĄCHOCIC DOLNYCH

53 (14,10%)

Okręg 13

Część sołectwa: Mąchocice Kapitulne, ulice: Amelii, Bogdana Kosińskiego, Górna, Górska, Łysogórska, Szkolna, Św. Floriana, Widokowa parzyste, Wielkiego Kamienia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Tadeusz Chojnacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA MASŁÓW

26 (8,97%)

Mirosław Andrzej Januchta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

96 (33,10%)

Mateusz Jan Fąfara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAPITALNE MĄCHOCICE

168 (57,93%)

Okręg 14

Część sołectwa: Wola Kopcowa ulice: Antoniego Lenartowicza, Bukowa, Cicha, Dębowa, Dojazdowa, Graniczna parzyste, Jaśminowa, Kielecka od 1 - 9, Kopcówki, Leśna, Letniskowa, Podmasłowie 1, parzyste 2 - 10, Różana, Sosnowa, Spokojna, Stefana Żeromskiego, Wspólna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusław Krukowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA MASŁÓW

108 (29,19%)

Andrzej Pedrycz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

204 (55,14%)

Wiktor Domański

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

58 (15,68%)

Okręg 15

Część sołectwa: Wola Kopcowa, ulice: Jeziorkowa, Kielecka od 10 do końca, Podmasłowie nieparzyste od 3 do końca, parzyste od 12 do końca, Polna, Świętokrzyska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Adam Niechaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA MASŁÓW

27 (7,63%)

Marek Łukasz Dudzik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MASŁÓW

171 (48,31%)

Teodora Jagiełło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

156 (44,07%)