Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Gorzów Śląski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Budzów, Dębina, Kobyla Góra, Pakoszów.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Bogusław Jan Dziedzic
    76 (41,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Piotr Józef Ziegfeld
    67 (36,61%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zdzisław Władysław Sówka
    40 (21,86%)

Okręg 2

Miasto Gorzów Śląski, Osiedle Centrum (III), ulice: Boczna, Curie-Skłodowskiej, Kluczborska 1 - 70, Kościelna, Krasickiego, Marcina Gorzołki, Pieloka, Powstańców Śląskich, Rynek, Słoneczna, Juliusza Słowackiego, Stawowa, Wąska, Zielona, Złota

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Antoni Alojzy Mądry
    66 (25,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Robert Józef Malecha
    152 (58,46%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Franciszek Żak
    42 (16,15%)

Okręg 3

Miasto Gorzów Śląski, Osiedle Centrum (III) ulice: Adama Mickiewicza, Byczyńska, Gustawa Morcinka, Józefa Lompy, Kolorowa, Kwiatowa, Mała, Młyńska, Ogrodowa, Pawła Stalmacha, Polna, Sportowa, Stanisława Moniuszki, Tylna, Wałowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marek Stanisław Adamczyk
    73 (29,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Klaudia Aleksandra Froncek
    98 (39,04%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Renata Maria Pasowska
    50 (19,92%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grzegorz Sławomir Krzemiński
    30 (11,95%)

Okręg 4

Miasto Gorzów Śląski, Osiedle Centrum (III), ulice: Fryderyka Chopina, Henryka Sienkiewicza, Józefa Piłsudskiego, Karola Miarki, Ks. Józefa Olszoka, Makowa, Parkowa, Piaskowa, Towarowa, Wojska Polskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Tomasz Joachim Stefan
    150 (49,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Teresa Urszula Sachta
    76 (25,17%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Łukasz Tęcza
    76 (25,17%)

Okręg 5

Miasto Gorzów Śląski, Osiedle Zachód (II) ulice: Grzybowa, Kluczborska od nr 71 do końca, Leśna, Leśniki. Osiedle Północ (I) ulice: Golska, Jabłonkowa, Krótka, Łąkowa, Okólna, Poprzeczna, Sosnowa, Wrzosowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Włodzimierz Bolesław Płonka
    23 (20,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marcin Gawlik
    65 (57,52%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marian Marcinowski
    25 (22,12%)

Okręg 6

Miasto Gorzów Śląski, Osiedle Południe (IV), ulice: Jana Jaronia, Oleska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marek Stanisław Jurczok
    21 (15,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Joanna Ewa Kamińska
    77 (55,80%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ewelina Wiktoria Żyta
    40 (28,99%)

Okręg 7

Sołectwo: Jamy.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Joanna Justyna Kulesza
    69 (66,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Erwin Paweł Gallus
    34 (33,01%)

Okręg 8

Sołectwo: Skrońsko.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sebastian Marek Dyrka
    0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwo: Jastrzygowice.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Edyta Iwona Barska-Czuchnicka
    29 (20,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Damian Jan Kulesa
    114 (79,72%)

Okręg 10

Sołectwo: Kozłowice.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Artur Marian Kajkowski
    184 (68,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Sebastian Jacek Wiecha
    86 (31,85%)

Okręg 11

Sołectwo: Pawłowice.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Sara Anna Kulik
    68 (45,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Joachim Bartłomiej Kinach
    66 (44,30%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agnieszka Izabela Bachowska
    15 (10,07%)

Okręg 12

Sołectwo: Uszyce od 1 - 68 i 79, 171 - do końca.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Janusz Paweł Kiecko
    0 (0%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Józef Paweł Münzer
    0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwo: Uszyce 69 - 78, 80 - 170.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Ireneusz Józef Wieczorek
    75 (48,08%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Giza
    65 (41,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Łukasz Sebastian Wolter
    16 (10,26%)

Okręg 14

Sołectwa: Goła, Krzyżanowice, Nowa Wieś.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marcin Mariusz Czyżewski
    53 (22,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Kamil Józef Biskup
    99 (42,49%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Paweł Dziaczuk
    33 (14,16%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wiesław Marczak
    48 (20,60%)

Okręg 15

Sołectwo: Zdziechowice.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marek Zdzisław Kaczkowski
    77 (37,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Ewa Monika Błach
    35 (16,91%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jadwiga Barbara Jabłońska
    95 (45,89%)