Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Szaflary

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Bańska Niżna (część): ul. Kantorówka, Migle, Papieska od nr 1 do nr 128, Osiedla Brzyzek, Hodówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Józef Babiarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY

66 (36,46%)

Helena Guśpiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO

115 (63,54%)

Okręg 2

Sołectwo Bańska Niżna (część): ul. Cieplice, Na Brzegu, Papieska od nr 129 do końca, Topory, Osiedle Za Potokiem

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Urszula Waliczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY

64 (32,16%)

Władysław Łukaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO

135 (67,84%)

Okręg 3

Sołectwo Bańska Wyżna (część): ul. Do Cieślów, Szlak Papieski od nr 1 do nr 117, Osiedla Kubacówka, Pitoniówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Zofia Antoł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY

82 (49,70%)

Józef Zarycki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO

42 (25,45%)

Małgorzata Maria Krauzowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

41 (24,85%)

Okręg 4

Sołectwo Bańska Wyżna (część): ul. Szlak Papieski od nr 118 do końca, Osiedle Gielatówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Zalińska-Sikoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY

99 (54,70%)

Stanisław Sikoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO

82 (45,30%)

Okręg 5

Sołectwo Bór

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lucyna Anna Bafia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY

65 (36,52%)

Wacław Józef Furczoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO

113 (63,48%)

Okręg 6

Sołectwo Maruszyna (część): ul. Gancarze, Jana Pawła II od nr 1 do nr 68, Ludźmierska, Stopki, Pod Górą, św. Stanisława Kostki, Wspólna, Osiedla Bałtyzory, Bukowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Paweł Wilkus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY

158 (46,20%)

Józef Wojciech Strama

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO

156 (45,61%)

Katarzyna Zofia Jachymiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

28 (8,19%)

Okręg 7

Sołectwo Maruszyna (część): ul. Jana Pawła II od nr 69 do końca, Kosy, św. Jana Kantego, Za Żor, Osiedla Byliny, Cisonie, Janiki, Stanki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Marcin Gał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO

164 (51,25%)

Piotr Czesław Gubała

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

75 (23,44%)

Zofia Strama

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚĆ I ROZWÓJ

81 (25,31%)

Okręg 8

Sołectwo Skrzypne (część): ul. św. Jadwigi Królowej, św. Józefa, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Lipowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Michniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY

78 (36,28%)

Wojciech Piszczór

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

137 (63,72%)

Okręg 9

Sołectwo Skrzypne (część): ul. Kościelna, Wierchowa, Dolna, Osiedla Fułówka, Potok

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Maria Chramiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY

55 (32,54%)

Joanna Palka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO

114 (67,46%)

Okręg 10

Sołectwo Szaflary (część): ul. Augustyna Suskiego od nr 1 do nr 64, Kolejowa, Skałka, Zakopiańska od nr 1 do nr 51, Wąska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Rafał Szlęk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY

126 (39,13%)

Bartłomiej Stanisław Fatla

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO

149 (46,27%)

Zenon Władysław Ochmański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

47 (14,60%)

Okręg 11

Sołectwo Szaflary (część): ul. Boczna, Nadwodnia, Palenice, Władysława Orkana, Zakopiańska od nr 52 do końca, Osiedle Zadział

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Andrzej Wątorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO

153 (52,94%)

Wiktor Piotr Zagórski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALAŃSKA WSPÓLNOTA

136 (47,06%)

Okręg 12

Sołectwo Szaflary (część): ul. Kościelna, Ogrodowa, Pod Górą, Polna, Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, Rola Galicowa, Szkolna, Do Barci, Widokowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Jurzec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY

220 (66,27%)

Marzena Katarzyna Kozik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO

112 (33,73%)

Okręg 13

Sołectwo Szaflary (część): ul. 75 - lecia Ruchu Ludowego, Augustyna Suskiego od nr 65 do końca, Krzywa, Na Potoczku, Osiedla Nowe, Podlubelki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Handzel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY

78 (31,08%)

Stanisław Andrzej Wąsik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO

173 (68,92%)

Okręg 14

Sołectwo Zaskale (część): ul. Kościelna, Kardynała Karola Wojtyły od nr 1 do nr 57, Skałka, Słoneczna, Sportowa, św. Wojciecha, Za Wodą

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Krzysztof Białoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY

70 (24,31%)

Adam Gabriel Waras

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO

137 (47,57%)

Andrzej Bukowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

81 (28,13%)

Okręg 15

Sołectwo Zaskale (część): ul. Bogdana Werona, Józefa Piłsudskiego, Kardynała Karola Wojtyły od nr 58 do końca, Leśna, Polna, Tadeusza Kościuszki, Osiedla Kopaczyska, Za Torem

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Tylka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNIE DLA DOBRA GMINY SZAFLARY

107 (41,63%)

Julian Buroń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA SZKARADZIŃSKIEGO

73 (28,40%)

Krzysztof Józef Gacek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

77 (29,96%)