Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Jordanów Śląski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

sołectwa: Biskupice, Popowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Morawski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CZAS PLUS

57 (57,58%)

Sylwia Magdalena Karpa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANĘ”

42 (42,42%)

Okręg 2

sołectwo: Jezierzyce Wielkie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Edward Bogucki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CZAS PLUS

0 (0,00%)

Okręg 3

sołectwa: Mleczna, Pożarzyce I, Pożarzyce II

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Wiesław Choiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CZAS PLUS

62 (50,82%)

Albert Paweł Szarow

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANĘ”

60 (49,18%)

Okręg 4

sołectwo: Dankowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Dorota Tapka-Brzeźna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CZAS PLUS

35 (25,93%)

Andrzej Paweł Ligas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANĘ”

100 (74,07%)

Okręg 5

sołectwo: Jordanów Śląski ulice: Wrocławska od Nr 1 do Nr 20A, Kolejowa, Ślężańska, Promykowa, Słoneczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adrian Paweł Zakrawacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CZAS PLUS

67 (54,47%)

Adam Capaja-Smolis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANĘ”

56 (45,53%)

Okręg 6

sołectwo: Jordanów Śląski ulice: Wrocławska od Nr 21 do 50, Wąska, Pocztowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Czaicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CZAS PLUS

24 (16,44%)

Paweł Filipczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANĘ”

66 (45,21%)

Andrzej Urbanowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNY”

56 (38,36%)

Okręg 7

sołectwo: Jordanów Śląski ulice: Wrocławska od Nr 51 do końca, Sobótki, Przemysłowa, Świdnicka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Adam Mirowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANĘ”

75 (51,02%)

Helena Gaweł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNY”

72 (48,98%)

Okręg 8

sołectwo: Jordanów Śląski ulice: Łąkowa, Szkolna, Spółdzielcza, Spacerowa, Nad Zalewem

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Barbara Dróżdż

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CZAS PLUS

32 (39,51%)

Jakub Markiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANĘ”

49 (60,49%)

Okręg 9

sołectwo: Jordanów Śląski ulice: Suchowicka, Kombatantów, Kręta, Krótka, Perłowa, Leśna, Rubinowa, Szafirowa, Szmaragdowa, Turkusowa, Nefrytowa, Platynowa, Złota, Diamentowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Majer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CZAS PLUS

47 (30,32%)

Barbara Anna Zmyślony

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANĘ”

45 (29,03%)

Tomasz Wojciech Walczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNY”

63 (40,65%)

Okręg 10

sołectwo: Wilczkowice od nr 1 do 33

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Grzegorz Kurtycz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANĘ”

61 (70,11%)

Zdzisława Danuta Pisarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNY”

26 (29,89%)

Okręg 11

sołectwo: Wilczkowice od nr 34 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Huptyś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CZAS PLUS

33 (42,31%)

Mateusz Edward Przywara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANĘ”

45 (57,69%)

Okręg 12

sołectwo: Tomice, Winna Góra

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Alicja Maliszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CZAS PLUS

41 (46,07%)

Dorota Ewa Gołdyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANĘ”

48 (53,93%)

Okręg 13

sołectwo: Karolin, Piotrówek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Filończuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CZAS PLUS

57 (48,72%)

Miriam Bogumiła Bornio

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANĘ”

60 (51,28%)

Okręg 14

sołectwo: Janówek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Marian Tylecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CZAS PLUS

0 (0,00%)

Okręg 15

sołectwo: Glinica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Mazurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ CZAS PLUS

58 (56,31%)

Lilia Wiktoria Iwanków

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANĘ”

45 (43,69%)