Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Gołcza

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Gołcza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Orłowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBYWATELSKI DLA GMINY GOŁCZA

118 (42,14%)

Jan Antoni Słaboń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ

162 (57,86%)

Okręg 2

Wielkanoc, Cieplice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogumił Jan Gajos

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

30 (15,38%)

Piotr Toboła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBYWATELSKI DLA GMINY GOŁCZA

59 (30,26%)

Andrzej Kazimierz Bonemberg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ

106 (54,36%)

Okręg 3

Krępa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Kobiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBYWATELSKI DLA GMINY GOŁCZA

71 (42,26%)

Elżbieta Lucyna Kozieł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ

97 (57,74%)

Okręg 4

Rzeżuśnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Stanisław Gajos

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBYWATELSKI DLA GMINY GOŁCZA

0 (0,00%)

Okręg 5

Chobędza, Kamienica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Antoni Sęk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBYWATELSKI DLA GMINY GOŁCZA

123 (50,41%)

Kamil Józef Sobczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ

121 (49,59%)

Okręg 6

Szreniawa, Adamowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Kazimierz Gajos

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

138 (65,09%)

Witold Janusz Konieczny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBYWATELSKI DLA GMINY GOŁCZA

61 (28,77%)

Artur Curyło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ

13 (6,13%)

Okręg 7

Przybysławice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Józef Wójcikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBYWATELSKI DLA GMINY GOŁCZA

171 (89,06%)

Klaudia Anna Rosół

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ

21 (10,94%)

Okręg 8

Trzebienice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Urszula Genowefa Tabaka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBYWATELSKI DLA GMINY GOŁCZA

0 (0,00%)

Okręg 9

Maków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edyta Włodarczyk - Gawron

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

87 (46,77%)

Jan Włodzimierz Rosół

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBYWATELSKI DLA GMINY GOŁCZA

99 (53,23%)

Okręg 10

Mostek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Andrzej Maślanka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

50 (29,94%)

Tomasz Cencek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBYWATELSKI DLA GMINY GOŁCZA

117 (70,06%)

Okręg 11

Buk

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Zdzisław Maślanka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBYWATELSKI DLA GMINY GOŁCZA

69 (74,19%)

Wojciech Robert Rosół

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ

24 (25,81%)

Okręg 12

Ulina Wielka, Ulina Mała, Zawadka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lucyna Grażyna Kubik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

57 (21,84%)

Monika Sylwia Kyzioł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBYWATELSKI DLA GMINY GOŁCZA

204 (78,16%)

Okręg 13

Wysocice, Laski Dworskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Łukasz Dybaś

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (9,38%)

Stanisław Bolesław Makola

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBYWATELSKI DLA GMINY GOŁCZA

153 (68,30%)

Grzegorz Bałazy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ

50 (22,32%)

Okręg 14

Czaple Małe, Żarnowica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Anna Durbas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBYWATELSKI DLA GMINY GOŁCZA

140 (74,87%)

Aneta Marta Domagała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA - TWOJA PRZYSZŁOŚĆ

47 (25,13%)

Okręg 15

Czaple Wielkie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Maria Molenda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBYWATELSKI DLA GMINY GOŁCZA

0 (0,00%)