Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Złoty Stok

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Złoty Stok: ul. Gajowa, ul. Sienkiewicza, ul. Słoneczna, ul. Staszica, ul. Wolności

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY ORCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Piotr Waldemar Ogielski
    108 (78,26%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Edyta Sylwia Kasowska
    30 (21,74%)

Okręg 2

Złoty Stok: ul. Bolesława Chrobrego, ul. Leśna, ul. Św. Jadwigi

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY ORCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Maria Jolanta Górska-Kajdak
    90 (69,23%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Teresa Maria Rowińska
    40 (30,77%)

Okręg 3

Złoty Stok: Pl. Kościelny, ul. 3 Maja od nr 1 do 15a (nieparzyste), ul. Wiejska, ul. Wojska Polskiego od nr 2 do nr 14

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY ORCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Karolina Irena Mielniczak
    46 (48,94%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dominika Katarzyna Teper
    48 (51,06%)

Okręg 4

Złoty Stok: Pl. Kościuszki, Skwer Jana Pawła II, ul. Niska, ul. Wojska Polskiego od nr 14a do nr 38

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY ORCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Danuta Znamirowska-Wieja
    86 (76,79%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Wiesław Jacynowicz
    26 (23,21%)

Okręg 5

Złoty Stok: ul. Działkowa, ul. Górnicza, ul. Kłodzka, ul. Krótka, ul. Krzywa, ul. Orłowicza, ul. Spacerowa, ul. Sportowa, ul. Sudecka, ul. Wąska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY ORCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Stanisław Kozdrowski
    100 (78,13%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mieczysław Kucharek
    28 (21,88%)

Okręg 6

Zloty Stok: ul. Lelewela, pl. Mickiewicza, Rynek, ul. Traugutta, ul. Złota

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY ORCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Bartłomiej Tomasz Prorok
    87 (68,50%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Remigiusz Gołębiowski
    40 (31,50%)

Okręg 7

Złoty Stok: ul. Chemików nr 2, ul. Harcerska, ul. Kolejowa, ul. Radosna, ul. Strzelecka, ul. 3 Maja od nr 17 do 35 (nieparzyste), ul. 3 Maja od nr 2 (parzyste)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY ORCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Elżbieta Gawdonowicz
    69 (43,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Eliza Daria Stępień
    43 (27,22%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Helena Tchórzewska
    46 (29,11%)

Okręg 8

Złoty Stok: ul. Chemików (bez nr 2)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY ORCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Katarzyna Ewa Popera
    83 (56,08%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Iga Marlena Burzyńska
    29 (19,59%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Eugeniusz Pikul
    36 (24,32%)

Okręg 9

Złoty Stok: ul. Kasprowicza, ul. 3 Maja od nr 39 (nieparzyste), ul. Ogrodowa, ul. Polna, ul. Prusa, ul. Stawowa, ul. Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY ORCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Elżbieta Teresa Ruszkowska
    117 (67,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mariusz Jan Dziopa
    56 (32,37%)

Okręg 10

Sołectwo Błotnica + Sołectwo Płonica

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY ORCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Tomasz Piotr Kawa
    65 (42,76%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Jaśko
    68 (44,74%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Roman Pleczko
    19 (12,50%)

Okręg 11

Sołectwo Mąkolno od nr 1 do nr 68

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY ORCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marta Głąb
    60 (51,28%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Henryk Stępień
    57 (48,72%)

Okręg 12

Sołectwo Mąkolno od nr 69 do nr 157

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY ORCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Patrycja Janina Kucharek
    91 (77,78%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wanda Maria Kwaśna
    26 (22,22%)

Okręg 13

Sołectwo Chwalisław

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY ORCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Andrzej Grzegorz Wielgus
    52 (42,28%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jarosław Andrzej Majorczyk
    71 (57,72%)

Okręg 14

Sołectwo Laski od nr 1 do nr 27 i od nr 112 do nr 156

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY ORCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Anna Magdalena Gajek
    60 (51,72%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Urszula Maria Motylewska
    56 (48,28%)

Okręg 15

Sołectwo Laski od nr 28 do nr 111

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY ORCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Krystyna Helena Żurawiak
    102 (64,97%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ryszard Michalak
    55 (35,03%)