Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Ujsoły

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Złatna: Głębokie, Zagroń, Bucioryska, Ciapkówka, Łobózkówka, Kotrysia Polana, Jastrzębie, Okrągłe, Rzeka do Zakładu Produkcyjnego WOLDREW

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karolina Magdalena Szlachta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU ŻYWIECKIEGO

61 (41,50%)

Barbara Kreczmer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA UJSOŁY

86 (58,50%)

Okręg 2

Sołectwo Złatna: Dziurowa, Sułki, Zapolanka, Lory, Bura Polana, Motykówka, Skalanka, Cerla, Huta, Rzeka od Zakładu Produkcyjnego WOLDREW do Dziurowej.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Bryja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA UJSOŁY

0 (0,00%)

Okręg 3

Sołectwo Glinka: Zawodzie, Smerekówka, Smereków Mały, Glinka od kamieniołomu do mostu do Tajchu

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Władysława Anna Salachna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA UJSOŁY

72 (63,16%)

Anna Maria Szatanik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (36,84%)

Okręg 4

Sołectwo Glinka: Kubiesówka, Kulówka, Długi Groń, Glinka-od mostu do Tajchu do granicy państwa – lewa strona drogi oraz bud. Nr 164, 166, 228.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Szymon Wawrzyniec Kopiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU ŻYWIECKIEGO

23 (20,18%)

Danuta Kołodziej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA UJSOŁY

29 (25,44%)

Iwona Monika Kiełbasa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

62 (54,39%)

Okręg 5

Sołectwo Glinka: Wielki Smereków, Butorówka, Solisko, Wojniaczka, Tajch, Worniczki, Jureczka, Pałom, Glinka Nowsie – prawa strona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Biber

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU ŻYWIECKIEGO

42 (29,17%)

Wiesław Stanisław Mizia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA UJSOŁY

36 (25,00%)

Czesław Wojciech Kobielus

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

66 (45,83%)

Okręg 6

Sołectwo Soblówka: (lewa strona drogi do Soblówki), Młynarzowa, Snokówka, Wielki Smereków, Soblówka, Podgrapy, Hutyrowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Maria Rybarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA UJSOŁY

78 (52,70%)

Jan Paweł Miękina

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

70 (47,30%)

Okręg 7

Sołectwo Soblówka: (prawa strona drogi do Soblówki), Młada Hora, Szczytkówka, Kiełbasówka, Śliwkówka, Petkówka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lidia Furczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA UJSOŁY

45 (41,67%)

Jacenty Rybarski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

63 (58,33%)

Okręg 8

Sołectwo Ujsoły – ulice: Targówek, Krótka, Królów, Kołodzieja, Mostowa, Spacerowa, Ks. Pr. J. Piotrowskiego – nr bud. od 178 do 170.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Stanisław Grabowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA UJSOŁY

0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwo Ujsoły – ulice: Myśliwska, Nowa, Lachów, Graniczna, Ks. Pr. J. Piotrowskiego – od Butorowej Grapy do ul. Wspólnej, Turystyczna – od ul. Granicznej do ul. Wspólnej.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Elżbieta Bryś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA UJSOŁY

54 (46,15%)

Marzena Marianna Caputa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

63 (53,85%)

Okręg 10

Sołectwo Ujsoły – ulice: Wspólna, Ogrodowa, Polna, Słoneczna, Łęgowa, Turystyczna – od ul. Wspólnej do ul. Pomietłów, Ks. Pr. J. Piotrowskiego – od ul. Wspólnej do ul. Słonecznej.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Janota

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA UJSOŁY

71 (61,21%)

Marek Henryk Graber

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (38,79%)

Okręg 11

Sołectwo Ujsoły – ulice: Pomietłów, Za Borem, Turystyczna – od ul. Pomietłów do ul. Ks. Pr. J. Piotrowskiego, Stolarska, ul. Ks. Pr. J. Piotrowskiego – od ul. Słonecznej do ul. Pasternik.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Lucyna Sporek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA UJSOŁY

63 (61,17%)

Piotr Zdzisław Hutyra

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (38,83%)

Okręg 12

Sołectwo Ujsoły – ulice: Pasternik, Stara Poczta, Danielki, Leśników, Św. Huberta, Widokowa – nr bud. nieparzyste, Topolowa – nr bud. parzyste, Ks. Pr. J. Piotrowskiego – od ul. Pasternik do ul. Topolowej.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Hutyra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA UJSOŁY

92 (73,02%)

Marzena Katarzyna Kokoszka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (26,98%)

Okręg 13

Sołectwo Ujsoły – ulice: Beskidzka – nr bud. nieparzyste, Bystra, Dziedziców, Kotrysów, Sportowa, Topolowa – nr bud. nieparzyste, Widokowa – nr bud. parzyste, Za Wodą, Ks. Pr. J. Piotrowskiego – od ul. Topolowej do ul. Beskidzkiej.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Ryszard Krawiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA UJSOŁY

84 (57,93%)

Jadwiga Powroźnik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (34,48%)

Janusz Lach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO I PORZĄDEK UJSOŁY

11 (7,59%)

Okręg 14

Sołectwo Ujsoły – ulice: Beskidzka – nr bud. parzyste, Letniskowa, Gminna, Kwiatowa, Jasna, Górska, Rzeczna, Wesoła, Spokojna, Źródlana, Ks. Dz. J. Pułki – od ul. Beskidzkiej do ul. Źródlanej.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Wojciech Szczotka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA UJSOŁY

76 (74,51%)

Bogusława Stańco

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26 (25,49%)

Okręg 15

Sołectwo Ujsoły – ulice: Brzozowa, Nad Potokiem, Cicha, Leśna, Pod Lasem, Pod Groniem, Zielona, Ks. Dz. J. Pułki – od ul. Źródlanej do kamieniołomul.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Kotrys

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA UJSOŁY

79 (72,48%)

Piotr Wojciech Bryja

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

30 (27,52%)