Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Stryszawa

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Krzeszów (część): przysiółki Krzeszów Dolny, Bór, Misiakówka, Wójcikówka, Palichlebówka, Scieżkówka, Margosiaki, Sikorowiec, Drewianki, Krzaki, Czubakówka, Podpagórek, Kadelówka, Kożle, Podkożle

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Nosal

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

112 (39,16%)

Barbara Palichleb

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ LASEK DLA DOBRA WSPÓLNEGO

174 (60,84%)

Okręg 2

Sołectwo Krzeszów (część): przysiółki Krzeszów Centrum, Krzeszów Górny, Fludrówka, Wyrwówka, Sekułówka, Kaźmierzakówka, Nad Kościołem, Żurawnica, Zarębki, Podoły, Granica, Górki (Krzeszowskie), Na Pańskie, Międzygronia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Młyńska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

200 (57,97%)

Sylwia Karkula

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ LASEK DLA DOBRA WSPÓLNEGO

145 (42,03%)

Okręg 3

Sołectwo Targoszów; Sołectwo Kuków (część): przysiółki Żakówka, Markówka, Knapiakówka, Kawówka, Ligusówka, Miasto, Zawiłówka, Olejarzówka, Sajnogówka, Stanaszkówka, Ździebel, Budzinówka, Wątrobówka, Gawłówka, Palichlebówka, Szczygłówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Płonka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

241 (65,31%)

Maria Katarzyna Jurczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ LASEK DLA DOBRA WSPÓLNEGO

128 (34,69%)

Okręg 4

Sołectwo Kuków (część): przysiółki Kapalówka, Kubińcówka, Bacówka, Chuściajkówka, Gnidówka, Grajnówka, Wajdówka, Dolny Kuków, Dyduchówka, Ispówka, Janeczkówka, Kubielasówka, Głodówka, Paniczkówka, Scieżkówka, Skupiniówka, Rzeczki, Babcówka, Korzeniówka, Górki (Kukowskie), Kachlówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Kawończyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM

174 (54,55%)

Tadeusz Spyrka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

75 (23,51%)

Renata Kołodziej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ LASEK DLA DOBRA WSPÓLNEGO

70 (21,94%)

Okręg 5

Sołectwo Stryszawa Dolna (część): przysiółki Gancarzyki, Czepelówka, Dudy, Pietyry, Janiczki, Dyduchy, Cygany, Zawodzie, Hetmańczyki, Ciaki, Ićki, Gołuszki, Krupiaki, Kapicówka, Zarąbki, Miki, Zapadliny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Włodzimierz Pająk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM

18 (5,54%)

Jan Andrzej Iciek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

195 (60,00%)

Krzysztof Robert Głuszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ LASEK DLA DOBRA WSPÓLNEGO

112 (34,46%)

Okręg 6

Sołectwo Stryszawa Dolna (część): przysiółki Głuszki, Sale, Czerna, Bielarze, Szałasiska, Gawrony, Kolędy, Pilarczyki, Kotliki, Kotelnica, Steczki, Świerkosze, Słapy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Tokarz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

146 (35,27%)

Wiesław Pieróg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ LASEK DLA DOBRA WSPÓLNEGO

268 (64,73%)

Okręg 7

Sołectwo Stryszawa Dolna (część): przysiółki Chmiele, Stachówka Dolna, Stachówka Górna, Kopce, Babiarze, Misierówka, Krzyżówka, Madejczyki, Rusiniaki, Sikory

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Owczarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM

9 (2,36%)

Jan Świerkosz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

67 (17,54%)

Bogusław Paweł Surówka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ LASEK DLA DOBRA WSPÓLNEGO

306 (80,10%)

Okręg 8

Sołectwo Stryszawa Górna (część): przysiółki Mikusy, Wojewody, Karczmarczyki, Burzy, Kowale, Bachorzówka, Jacki, Surówka, Bartyle, Sejkówka, Świerkosze, Biłki, Magiery, Tomczyki, Polańszczyki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Hutniczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

162 (39,51%)

Marian Stanisław Łaciak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ LASEK DLA DOBRA WSPÓLNEGO

166 (40,49%)

Grzegorz Marcin Sikora

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SUSKI RAZEM

82 (20,00%)

Okręg 9

Sołectwo Stryszawa Górna (część): przysiółki Trzopy, Pietrusy, Jurki, Wale, Krzysie, Janiki, Sarleje, Matusy, Jaworzyna, Wsiarz, Cyrchel, Lechówka, Bańkowskie, Roztoki, Kępy, Bogunie, Siwce (Siwcówka)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zygmunt Kąkol

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

165 (39,76%)

Łukasz Tadeusz Nisio

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ LASEK DLA DOBRA WSPÓLNEGO

250 (60,24%)

Okręg 10

Sołectwo Stryszawa Górna (część): przysiółki Kowaliczki, Jaworskie, Mierkówka, Chrząszcze, Topory, Spyrki, Janiki pod Magurką, Surzyny, Bartoszki, Polanka, Balcery, Handzele, Małysy, Klimasory, Kwaki, Wygoda, Bujary, Carzaki, Blech, Stachury, Pluchy, Biernaciki, Sołtysiki, Panki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Korczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

123 (33,24%)

Krystyna Anna Wajdzik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ LASEK DLA DOBRA WSPÓLNEGO

247 (66,76%)

Okręg 11

Sołectwo Lachowice (część): przysiółki Kachlówka, Elżbieciakówka, Kalówka, Rumiaków, Pająkówka, Świerkoszówka, Banasie, Łaciaki, Chrząszczówka, Mącznianka, Laliki, Gustawy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Świerkosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM

115 (38,21%)

Stanisława Krystyna Sobańska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

22 (7,31%)

Anna Irena Trybała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ LASEK DLA DOBRA WSPÓLNEGO

164 (54,49%)

Okręg 12

Sołectwo Lachowice (część): przysiółki Mączne, Karówka, Lasiki, U Grzesicy, Kapałów Potok, Zagródki, Podgronie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wanda Iciek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

104 (35,62%)

Stanisław Muła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ LASEK DLA DOBRA WSPÓLNEGO

67 (22,95%)

Henryk Dyduch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA DYDUCHA

121 (41,44%)

Okręg 13

Sołectwo Lachowice (część): przysiółki Pierchałówka, Kubińce, Krzystki, Bogacze, Kotliny, Mizioły, Sobańskie, Karczówka, Wojtaszki, Zagrody, Sobalówka, Buczynka, Krale, Polanki, Granica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Pochopień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WSPÓLNYM DOBREM

205 (65,50%)

Łukasz Tomasz Elżbieciak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ LASEK DLA DOBRA WSPÓLNEGO

108 (34,50%)

Okręg 14

Sołectwo Kurów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Henryk Szwed

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

81 (31,03%)

Jerzy Szwed

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ LASEK DLA DOBRA WSPÓLNEGO

180 (68,97%)

Okręg 15

Sołectwa: Pewelka, Hucisko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Hernas

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

114 (44,53%)

Marek Chorąży

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ LASEK DLA DOBRA WSPÓLNEGO

142 (55,47%)