Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Chrząstowice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Chrząstowice: ul. Cicha, ul. Długa, ul. Dworcowa, ul. Ks. J. Leboka, ul. Kwiatowa, ul. Nowa, ul. Ogrodowa, ul. Ozimska-numery nieparzyste od 1 do 51 i numery parzyste od 2 do 38, ul. Pszczelarska, ul. Stawowa, ul. Wąska, ul. Wiejska, ul. Wspólna, ul. Zwycięstwa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Dariusz Tomasiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 2

Sołectwo Chrząstowice: ul. 1 Maja, ul. Borowa, ul. Brzozowa, ul. Cmentarna, ul. Drzymały, ul. Kopalina, ul. Lawendowa, ul. Leśna, ul. Nowowiejska, ul. Opolska, ul. Ozimska-numery nieparzyste od 53 do końca i numery parzyste od 40 do końca, ul. Turawska, ul. Wrzosowa, ul. Zawadzka, ul. Zielona.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Jerzy Warzecha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 3

Sołectwo Chrząstowice: ul. Bukowa, ul. Kotorska, ul. Krótka, ul. Młyńska, ul. Olimpijczyków, ul. Paula Hadascha, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Sportowa, ul. Szkolna, ul. Śluzowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Irena Wieszołek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 4

Sołectwo Daniec: ul. Dąbrowicka-numery nieparzyste od 13 do końca i numery parzyste od 20 do końca, ul. Dębska, ul. Dębskiej Kuźni, ul. Leśna, ul. Polna, ul. Sadowa, ul. Wąska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Stanisław Dynowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 5

Sołectwo Daniec: ul. Dąbrowicka-numery nieparzyste od 1 do 11 i numery parzyste od 2 do 18, ul. Jeziorowa, ul. Krótka, ul. Ozimska, ul. Ślepa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Hubert Grabowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 6

Sołectwo Daniec: ul. Boczna, ul. Dolna, ul. Dzierżonia, ul. Krośnicka, ul. Mała, ul. Nowa, ul. Rynkowa, ul. Szeroka, ul. Szkolna, ul. Utracka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Piotr Wieszołek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwa: Dąbrowice, Falmirowice.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Zasuwa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 8

Sołectwo Dębie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Graczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwo Dębska Kuźnia: ul. Cicha, ul. Daniecka, ul. Henryka Dąbrowskiego, ul. Ignacego Krasickiego, ul. Młyńska, ul. Podstawie, ul. Polna, ul. Wiejska-numery nieparzyste od 1 do 51 i numery parzyste od 2 do 62, ul. Wolności.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Jerzy Pasoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 10

Sołectwo Dębska Kuźnia: ul. Kolonia, ul. Leśna, ul. Niwecka-numery nieparzyste od 1 do 3 i numery parzyste od 2 do 8, ul. Solarka, ul. Starodębie, ul. Szkolna, ul. Św. Anny, ul. Św. Jadwigi, ul. Wiejska-numery nieparzyste od 53 do 73 i numery parzyste od 64 do 82.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alicja Maria Malińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 11

Sołectwo Dębska Kuźnia: ul. Borowa, ul. Dębowa, ul. Nowa, ul. Niwecka-numery nieparzyste od 5 do końca i numery parzyste od 10 do końca, ul. Osiedle Podlesie, ul. Ozimska, ul. Sosnowa, ul. Torowa, ul. Wiejska-numery nieparzyste od 75 do końca i numery parzyste od 84 do końca, ul. Wyzwolenia, ul. Zacisze, ul. Zawadzka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Horst Jan Skowronek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 12

Sołectwo Lędziny.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Szymon Ledwig

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwo Niwki.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Maria Weinert

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 14

Sołectwo Suchy Bór: ul. Akacjowa, ul. Cicha, ul. Kasztanowa, ul. Kopernika, ul. Krótka, ul. Leśna, ul. Nowa, ul. Ogrodowa, ul. Pawlety-numery nieparzyste od 1 - 29 i numery parzyste od 2 do 36, ul. Polna, ul. Pszczelarska, ul. Słoneczna, ul. Sosnowa-numery od 1 do 9, ul. Tartaczna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lech Kowalski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 15

Sołectwo Suchy Bór: ul. 1 Maja, ul. Chabrowa, ul. Dębska, ul. Fiołkowa, ul. Grudzicka, ul. Łąkowa, ul. Makowa, ul. Niezapominajek, ul. Pawlety-numery nieparzyste od 31 do końca i numery parzyste od 38 do końca, ul. Poziomkowa, ul. Rumiankowa, ul. Sosnowa-numery od 10 do końca, ul. Szkolna, ul. Świerkowa, ul. Wrzosowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Donata Adamska-Wedler

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

72 (36,18%)

Łukasz Piotr Nowak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

127 (63,82%)