Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dębowiec

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część sołectwa Dębowiec, ulice: Leśna, Majowa, Sadowa i Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Katarzyna Witas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ

16 (10,96%)

Adam Sylwester Moskwik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY!”

68 (46,58%)

Dorota Nogowczyk

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

62 (42,47%)

Okręg 2

Część sołectwa Dębowiec, ulice: Katowicka, Osiedlowa i Polna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Trombik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ

68 (44,16%)

Adam Piotr Mencnarowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY!”

86 (55,84%)

Okręg 3

Część sołectwa Dębowiec, ulice: Herstówki, Łęgowa, Rolnicza, Rzeczna, Skoczowska Spółdzielcza, Stroma i Wrzosowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Litowińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ

21 (13,29%)

Grzegorz Józef Kurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY!”

74 (46,84%)

Beata Cieślińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

63 (39,87%)

Okręg 4

Część sołectwa Dębowiec, ulice: Cieszyńska, Dębowa, Lipowa i Słoneczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Kłoda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ

137 (64,62%)

Ryszard Henryk Kubica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY!”

75 (35,38%)

Okręg 5

Część sołectwa Dębowiec, ulice: Ogrodowa, Rajska, Spokojna i Żniwna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karol Kozieł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ

38 (18,01%)

Sylwester Józef Kałuża

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY!”

73 (34,60%)

Dariusz Adam Parchański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

100 (47,39%)

Okręg 6

Sołectwo Kostkowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Zawada

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ

89 (43,00%)

Przemysław Szymon Rak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY!”

32 (15,46%)

Szymon Rafał Wardas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW

86 (41,55%)

Okręg 7

Część sołectwa Simoradz, ulice: Osiedle, Sportowa, Górna, Kasztanowa i Dworkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Rafał Cymorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ

76 (74,51%)

Elżbieta Sabina Malik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW

26 (25,49%)

Okręg 8

Część sołectwa Simoradz, ulice: Długa, Kręta, Kwiatowa i Urocza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Zygmunt Danel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 9

Część sołectwa Simoradz, ulice: Główna, Dębina, Zacisze, Myśliwska, Krajobrazowa, Rolna, Sienna, Pszenna, Turystyczna i Podlesie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Gustaw Greń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ

99 (78,57%)

Kacper Krzysztof Zaborski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY!”

27 (21,43%)

Okręg 10

Część sołectwa Iskrzyczyn, ulice: Mirów, Łagodna, Okrężna, Źródlana, Cytrynowa, Golina, Stroma i Wiejska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karol Rudolf Chwastek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ

82 (64,57%)

Mirosław Piotr Lizak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY!”

45 (35,43%)

Okręg 11

Część sołectwa Iskrzyczyn, ulice: Bielska, Sosnowa, Laskowa, Halna, Wąska, Przedszkolna, Tarnawa i Ładna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Gaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 12

Część sołectwa Ogrodzona, ulice: Centralna, Przemysłowa, Radosna, Wiosenna, Piękna i Nad Knajką

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Grzegorz Glajc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 13

Część sołectwa Ogrodzona, ulice: Bażanowicka, Potoczki, Zielona, Dojazdowa, Jabłonna, Jastrzębia, Kościelna, Łączna, Olchowa, Orzechowa, Pod Kamieńcem, Rodzinna, Wiedeńska, Zaciszna, Wielodroga i Pod Chełmem

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Janusz Iskrzycki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ

150 (72,46%)

Mariusz Edward Gaś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY!”

57 (27,54%)

Okręg 14

Sołectwo Gumna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Grzegorz Kubicius

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ

128 (66,32%)

Edward Olejarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY!”

65 (33,68%)

Okręg 15

Sołectwo Łączka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bronisław Brudny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ

80 (61,07%)

Andrzej Klimowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY!”

51 (38,93%)