Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Cynków
Pokaż więcej
Andrzej Zbigniew Lichwała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA LICHWAŁA
119
(25,27%)
Joanna Jadwiga Kołodziejczyk
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY
352
(74,73%)
Okręg 2
Sołectwo Gniazdów
Pokaż więcej
Marianna Teresa Gradek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY KOZIEGŁOWY
120
(31,17%)
Jadwiga Danuta Balińska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY
265
(68,83%)
Okręg 3
Koziegłowy ulice: Bema, Cicha, Kościelna, Kościuszki, Plac Moniuszki, Różana, Szkolna, Świętokrzyska, Targowa, Wojsławicka, Żarecka
Pokaż więcej
Piotr Jakub Szmukier
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY KOZIEGŁOWY
64
(20,00%)
Marcin Szmukier
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN SZMUKIER NOWOCZESNA STABILIZACJA
53
(16,56%)
Leonard Jagoda
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY
107
(33,44%)
Elżbieta Barbara Golus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY GOLUS
96
(30,00%)
Okręg 4
Koziegłowy ulice: Boczna, Brzozowa, Cegielniana, Dębowa, Gajowa, Gęzyńska, Jasna, Krótka, Kręta, Kwiatowa, Leśna, Letniskowa, Lipowa, Łąkowa, Miła, Nowa, Ogrodowa, Plebańska, Polna, Poprzeczna, Porajska, Przejazdowa, Rosochacz, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Staropolska, Wesoła, Wrzosowa, Zacisze
Pokaż więcej
Józef Saladra
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(21,25%)
Michał Krzysztof Kubalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY KOZIEGŁOWY
164
(51,25%)
Antoni Łuszczyk
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY
88
(27,50%)
Okręg 5
Koziegłowy ulice: 3 - go Maja, Częstochowska, Rycerska, Słoneczna, Topolowa, Warszawska, Woźnicka, Zamkowa, Zielona, Wylągi, Jagodowa, Malinowa
Pokaż więcej
Antoni Marek Bielecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY KOZIEGŁOWY
233
(55,08%)
Marian Antoni Szmukier
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIAN SZMUKIER
125
(29,55%)
Jadwiga Barbara Węgrzyn
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY
65
(15,37%)
Okręg 6
Sołectwo Koziegłówki
Pokaż więcej
Paulina Dominika Sowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY KOZIEGŁOWY
28
(7,24%)
Krystyna Grażyna Noszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE
19
(4,91%)
Rafał Piotr Zenderowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ ZENDEROWSKI
171
(44,19%)
Monika Magda Skrobarczyk
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY
169
(43,67%)
Okręg 7
Sołectwa: Gliniana Góra (Wsie: Brzeziny, Gliniana Góra), Mysłów, Osiek
Pokaż więcej
Halina Bańka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
90
(18,79%)
Bartosz Marek Pakuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY KOZIEGŁOWY
151
(31,52%)
Dariusz Zbigniew Stuła
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY
238
(49,69%)
Okręg 8
Sołectwo Lgota Górna
Pokaż więcej
Elżbieta Agnieszka Jegier
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(14,75%)
Tomasz Jakub Lebiocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY KOZIEGŁOWY
127
(34,05%)
Krzysztof Łukasz Leśniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE
77
(20,64%)
Grzegorz Antoni Pietrzyk
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY
114
(30,56%)
Okręg 9
Sołectwa: Nowa Kuźnica, Lgota-Mokrzesz, Miłość, Oczko
Pokaż więcej
Małgorzata Dorota Kruzel-Gocyła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
208
(46,43%)
Andrzej Stanisław Szóstak
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY
240
(53,57%)
Okręg 10
Sołectwa: Lgota-Nadwarcie, Postęp
Pokaż więcej
Wojciech Rafał Chrapek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY KOZIEGŁOWY
250
(50,81%)
Patrycja Monika Polak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE
103
(20,93%)
Elżbieta Zofia Jarecka
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY
139
(28,25%)
Okręg 11
Sołectwa: Pińczyce, Zabijak
Pokaż więcej
Andrzej Okularczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
192
(38,87%)
Anna Teresa Gocyła-Rosikoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY KOZIEGŁOWY
119
(24,09%)
Krzysztof Antoni Machura
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY
183
(37,04%)
Okręg 12
Sołectwa: Koclin, Pustkowie Lgockie, Stara Huta I, Stara Huta II
Pokaż więcej
Aneta Katarzyna Kołodziej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY KOZIEGŁOWY
161
(40,15%)
Marcin Jan Będkowski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY
240
(59,85%)
Okręg 13
Sołectwa: Markowice, Winowno
Pokaż więcej
Marek Gruszka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
206
(45,78%)
Damian Mateusz Cesarz
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY
244
(54,22%)
Okręg 14
Sołectwa: Krusin, Rzeniszów, Wojsławice
Pokaż więcej
Grażyna Renata Sitek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE
285
(57,93%)
Dagmara Teresa Radosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI W GMINIE KOZIEGŁOWY
207
(42,07%)
Okręg 15
Sołectwa: Mzyki, Siedlec Duży (Wsie: Siedlec Duży, Siedlec Mały)
Pokaż więcej
Czesław Chwist
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY KOZIEGŁOWY
354
(57,28%)
Bożena Małgorzata Konopka
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY
264
(42,72%)