Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Koziegłowy

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Cynków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Zbigniew Lichwała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA LICHWAŁA

119 (25,27%)

Joanna Jadwiga Kołodziejczyk

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY

352 (74,73%)

Okręg 2

Sołectwo Gniazdów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marianna Teresa Gradek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY KOZIEGŁOWY

120 (31,17%)

Jadwiga Danuta Balińska

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY

265 (68,83%)

Okręg 3

Koziegłowy ulice: Bema, Cicha, Kościelna, Kościuszki, Plac Moniuszki, Różana, Szkolna, Świętokrzyska, Targowa, Wojsławicka, Żarecka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Jakub Szmukier

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY KOZIEGŁOWY

64 (20,00%)

Marcin Szmukier

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN SZMUKIER NOWOCZESNA STABILIZACJA

53 (16,56%)

Leonard Jagoda

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY

107 (33,44%)

Elżbieta Barbara Golus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY GOLUS

96 (30,00%)

Okręg 4

Koziegłowy ulice: Boczna, Brzozowa, Cegielniana, Dębowa, Gajowa, Gęzyńska, Jasna, Krótka, Kręta, Kwiatowa, Leśna, Letniskowa, Lipowa, Łąkowa, Miła, Nowa, Ogrodowa, Plebańska, Polna, Poprzeczna, Porajska, Przejazdowa, Rosochacz, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Staropolska, Wesoła, Wrzosowa, Zacisze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Saladra

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

68 (21,25%)

Michał Krzysztof Kubalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY KOZIEGŁOWY

164 (51,25%)

Antoni Łuszczyk

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY

88 (27,50%)

Okręg 5

Koziegłowy ulice: 3 - go Maja, Częstochowska, Rycerska, Słoneczna, Topolowa, Warszawska, Woźnicka, Zamkowa, Zielona, Wylągi, Jagodowa, Malinowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Antoni Marek Bielecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY KOZIEGŁOWY

233 (55,08%)

Marian Antoni Szmukier

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIAN SZMUKIER

125 (29,55%)

Jadwiga Barbara Węgrzyn

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY

65 (15,37%)

Okręg 6

Sołectwo Koziegłówki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paulina Dominika Sowa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY KOZIEGŁOWY

28 (7,24%)

Krystyna Grażyna Noszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE

19 (4,91%)

Rafał Piotr Zenderowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ ZENDEROWSKI

171 (44,19%)

Monika Magda Skrobarczyk

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY

169 (43,67%)

Okręg 7

Sołectwa: Gliniana Góra (Wsie: Brzeziny, Gliniana Góra), Mysłów, Osiek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Bańka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

90 (18,79%)

Bartosz Marek Pakuła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY KOZIEGŁOWY

151 (31,52%)

Dariusz Zbigniew Stuła

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY

238 (49,69%)

Okręg 8

Sołectwo Lgota Górna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Agnieszka Jegier

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

55 (14,75%)

Tomasz Jakub Lebiocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY KOZIEGŁOWY

127 (34,05%)

Krzysztof Łukasz Leśniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE

77 (20,64%)

Grzegorz Antoni Pietrzyk

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY

114 (30,56%)

Okręg 9

Sołectwa: Nowa Kuźnica, Lgota-Mokrzesz, Miłość, Oczko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Dorota Kruzel-Gocyła

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

208 (46,43%)

Andrzej Stanisław Szóstak

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY

240 (53,57%)

Okręg 10

Sołectwa: Lgota-Nadwarcie, Postęp

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Rafał Chrapek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY KOZIEGŁOWY

250 (50,81%)

Patrycja Monika Polak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE

103 (20,93%)

Elżbieta Zofia Jarecka

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY

139 (28,25%)

Okręg 11

Sołectwa: Pińczyce, Zabijak

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Okularczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

192 (38,87%)

Anna Teresa Gocyła-Rosikoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY KOZIEGŁOWY

119 (24,09%)

Krzysztof Antoni Machura

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY

183 (37,04%)

Okręg 12

Sołectwa: Koclin, Pustkowie Lgockie, Stara Huta I, Stara Huta II

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Katarzyna Kołodziej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY KOZIEGŁOWY

161 (40,15%)

Marcin Jan Będkowski

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY

240 (59,85%)

Okręg 13

Sołectwa: Markowice, Winowno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Gruszka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

206 (45,78%)

Damian Mateusz Cesarz

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY

244 (54,22%)

Okręg 14

Sołectwa: Krusin, Rzeniszów, Wojsławice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Renata Sitek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE

285 (57,93%)

Dagmara Teresa Radosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI W GMINIE KOZIEGŁOWY

207 (42,07%)

Okręg 15

Sołectwa: Mzyki, Siedlec Duży (Wsie: Siedlec Duży, Siedlec Mały)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Czesław Chwist

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA GMINY KOZIEGŁOWY

354 (57,28%)

Bożena Małgorzata Konopka

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA GMINY KOZIEGŁOWY

264 (42,72%)