Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Jastrzębie-Zdrój

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Skrzeczkowice, Sołectwo Borynia, Sołectwo Szeroka, Osiedle 1000 - lecia Szeroka, Osiedle Jastrzębie Górne i Dolne, Osiedle Zofiówka, Sołectwo Bzie, Osiedle Przyjaźń

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Maria Kinga Müller-Polnik
    4 (0,04%)
  2. 2 Łukasz Antoni Dzierlęga
    109 (1,22%)
  3. 4 Krystian Lucjan Kempny
    23 (0,26%)
  4. 7 Daria Beata Wygasz
    13 (0,15%)
  5. 5 Sylwia Szołtysek
    36 (0,40%)
  6. 6 Barbara Strawiak
    9 (0,10%)
  7. 3 Tomasz Kazimierz Kopertowski
    53 (0,59%)
  8. 1 Jakub Krystian Gruszka
    362 (4,06%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNE JASTRZĘBIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ryszard Piechoczek
    532 (5,96%)
  2. 2 Bogusława Maria Marchewka
    230 (2,58%)
  3. 3 Renata Marta Sułkowska
    57 (0,64%)
  4. 4 Parys Tomasz Błachut
    85 (0,95%)
  5. 8 Anna Maria Kubica
    25 (0,28%)
  6. 6 Tadeusz Kasprzycki
    10 (0,11%)
  7. 5 Mirosław Damian Piksa
    136 (1,52%)
  8. 7 Jacek Dariusz Zbyl
    38 (0,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN

kandydatliczba głosów

  1. 8 Izabela Regina Dąbrowska
    328 (3,67%)
  2. 1 Janusz Toborowicz
    593 (6,64%)
  3. 2 Urszula Sobik
    504 (5,65%)
  4. 3 Robert Łukasz Chojecki
    403 (4,51%)
  5. 5 Daniel Stanisław Waluś
    137 (1,53%)
  6. 4 Halina Janina Konińska
    143 (1,60%)
  7. 6 Kamil Wojciech Sobik
    93 (1,04%)
  8. 7 Krzysztof Marek Reschke
    66 (0,74%)

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU

kandydatliczba głosów

  1. 3 Lucyna Urszula Salamon
    49 (0,55%)
  2. 8 Agnieszka Matyszewska
    25 (0,28%)
  3. 7 Krzysztof Jan Pala
    10 (0,11%)
  4. 6 Agnieszka Stanisława Stępień
    42 (0,47%)
  5. 2 Robert Węgrzyn
    34 (0,38%)
  6. 4 Damian Rafał Mikołowicz
    62 (0,69%)
  7. 5 Sławomir Sędłak
    1 (0,01%)
  8. 1 Marian Bernard Janecki
    760 (8,51%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łukasz Marcin Kasza
    1 463 (16,39%)
  2. 3 Jarosław Andrzej Fojt
    451 (5,05%)
  3. 6 Sławomir Sobczak
    180 (2,02%)
  4. 5 Danuta Polak
    121 (1,36%)
  5. 4 Michał Antoni Urgoł
    653 (7,32%)
  6. 7 Magdalena Anna Szyda
    30 (0,34%)
  7. 8 Adriana Wioleta Gut
    50 (0,56%)
  8. 2 Stefan Józef Woźniak
    535 (5,99%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Katarzyna Osowska
    76 (0,85%)
  2. 1 Jarosław Piotr Ligas
    231 (2,59%)
  3. 2 Zbigniew Łukasik
    45 (0,50%)
  4. 4 Grażyna Jadwiga Jarecka
    29 (0,32%)
  5. 7 Damian Świderek
    36 (0,40%)
  6. 5 Agnieszka Małgorzata Hasik - Dziergas
    19 (0,21%)
  7. 6 Edyta Elżbieta Sondowska
    17 (0,19%)
  8. 8 Krzysztof Leszek Chaber
    18 (0,20%)

Okręg 2

Osiedle Bogoczowiec, Osiedle Zdrój, Osiedle Chrobrego, Osiedle Tuwima, Osiedle Gwarków, Sołectwo Moszczenica, Osiedle Złote Łany

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Ewelina Sroka
    45 (0,46%)
  2. 4 Mieczysława Emilia Mróz
    15 (0,15%)
  3. 5 Izabela Maria Kłosek
    70 (0,72%)
  4. 3 Patrycja Stefańska
    62 (0,64%)
  5. 2 Mariusz Ireneusz Tront
    40 (0,41%)
  6. 6 Ewa Urszula Cop
    8 (0,08%)
  7. 1 Janusz Jerzy Pielecki
    270 (2,77%)
  8. 7 Michał Marek Bartczak
    40 (0,41%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNE JASTRZĘBIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Józef Paweł Danek
    89 (0,91%)
  2. 5 Agnieszka Maria Bałazy
    89 (0,91%)
  3. 4 Lucyna Busse
    133 (1,36%)
  4. 6 Marian Jacek Mazur
    28 (0,29%)
  5. 2 Roman Ireneusz Siuda
    79 (0,81%)
  6. 1 Ewelina Barbara Auguścik
    472 (4,84%)
  7. 8 Stanisława Joanna Pasoń
    9 (0,09%)
  8. 7 Dariusz Jacek Mildner
    53 (0,54%)
  9. 9 Bogdan Leon Goły
    52 (0,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN

kandydatliczba głosów

  1. 3 Piotr Hubert Możwiło
    208 (2,13%)
  2. 2 Roman Piotr Foksowicz
    288 (2,96%)
  3. 4 Bernadeta Magiera
    483 (4,96%)
  4. 1 Alina Chojecka
    1 189 (12,20%)
  5. 5 Janusz Andrzej Ogiegło
    466 (4,78%)
  6. 6 Bożena Jadwiga Pasek
    109 (1,12%)
  7. 8 Jarosław Józef Potępa
    103 (1,06%)
  8. 9 Jerzy Raszewski
    116 (1,19%)
  9. 7 Wanda Krystyna Pawliczek
    222 (2,28%)

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ryszard Artur Rakoczy
    134 (1,37%)
  2. 1 Zbigniew Tadeusz Supernak
    228 (2,34%)
  3. 2 Tadeusz Markiewicz
    466 (4,78%)
  4. 5 Celina Agnieszka Jaworecka
    77 (0,79%)
  5. 6 Małgorzata Piwko
    102 (1,05%)
  6. 9 Piotr Franciszek Oszek
    28 (0,29%)
  7. 8 Szczepan Korzański
    24 (0,25%)
  8. 7 Renata Kazimiera Gagat
    17 (0,17%)
  9. 4 Teresa Danuta Bac
    146 (1,50%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Tomasz Szereda
    495 (5,08%)
  2. 4 Janina Bronisława Kozłowska
    132 (1,35%)
  3. 3 Wojciech Mikołaj Marcol
    867 (8,90%)
  4. 5 Malwina Magdalena Guzy
    185 (1,90%)
  5. 8 Janina Barańska
    97 (1,00%)
  6. 1 Tadeusz Grzegorz Sławik
    938 (9,62%)
  7. 7 Sylwia Magdalena Bortlik
    78 (0,80%)
  8. 6 Wojciech Leszek Bąk
    121 (1,24%)
  9. 9 Piotr Sokal
    106 (1,09%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Magdalena Ewa Sujkowska
    57 (0,58%)
  2. 3 Anna Wioleta Szczepaniak
    136 (1,40%)
  3. 1 Piotr Aleksander Urbańczyk
    267 (2,74%)
  4. 4 Paweł Warchałowski
    108 (1,11%)
  5. 5 Alicja Gocman
    26 (0,27%)
  6. 7 Józef Pietrek
    34 (0,35%)
  7. 6 Daniel Dominik Bonar
    91 (0,93%)
  8. 8 Oskar Stec
    24 (0,25%)
  9. 9 Aneta Aleksandra Wójcicka
    24 (0,25%)

Okręg 3

Osiedle Pionierów, Osiedle Arki Bożka, Sołectwo Ruptawa-Cisówka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dawid Wiktor Mikołajek
    170 (2,25%)
  2. 2 Dariusz Krzysztof Gorski
    100 (1,32%)
  3. 3 Artur Stanisław Domaszk
    63 (0,83%)
  4. 4 Elżbieta Maria Balzam
    16 (0,21%)
  5. 5 Marta Magdalena Pielecka
    99 (1,31%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNE JASTRZĘBIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janina Barbara Szymańska
    108 (1,43%)
  2. 4 Michał Łukasz Bugdoł
    53 (0,70%)
  3. 2 Joanna Lucyna Żmudzińska
    64 (0,85%)
  4. 3 Tomasz Szymon Motowidło
    77 (1,02%)
  5. 5 Malwina Karolina Nowak
    57 (0,75%)
  6. 6 Karol Sobczak
    21 (0,28%)
  7. 7 Aleksandra Barbara Fabisz-Zblewska
    139 (1,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN

kandydatliczba głosów

  1. 5 Franciszek Alojzy Franek
    243 (3,22%)
  2. 1 Anna Hetman
    1 340 (17,75%)
  3. 2 Bolesław Jerzy Lepczyński
    282 (3,74%)
  4. 4 Ewa Maria Niemiec
    179 (2,37%)
  5. 3 Małgorzata Joanna Filipowicz
    206 (2,73%)
  6. 6 Adam Dawid Śmigielski
    107 (1,42%)
  7. 7 Grażyna Zofia Dąbkiewicz
    69 (0,91%)

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Damian Józef Gałuszka
    488 (6,46%)
  2. 3 Anna Pelagia Gnaś
    68 (0,90%)
  3. 4 Iwona Kamila Pierchała
    48 (0,64%)
  4. 7 Piotr Wojciech Boszowski
    12 (0,16%)
  5. 2 Iwona Stanisława Rosińska
    490 (6,49%)
  6. 5 Ewa Irena Wiśniewska
    38 (0,50%)
  7. 6 Franciszek Cichoń
    10 (0,13%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marian Ludwik Króliczek
    191 (2,53%)
  2. 2 Mirosław Józef Lęga
    471 (6,24%)
  3. 3 Szymon Stanisław Klimczak
    659 (8,73%)
  4. 4 Wioletta Anna Frank
    246 (3,26%)
  5. 1 Andrzej Matusiak
    754 (9,99%)
  6. 7 Jolanta Irena Pasek
    107 (1,42%)
  7. 6 Ewa Janina Frąckiewicz
    137 (1,81%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tadeusz Zając
    160 (2,12%)
  2. 3 Iwona Elżbieta Drożdż
    65 (0,86%)
  3. 4 Roman Januszewski
    19 (0,25%)
  4. 2 Adam Stec
    40 (0,53%)
  5. 7 Bogusława Maria Tomaszewska
    27 (0,36%)
  6. 6 Sebastian Czesław Sadowski
    55 (0,73%)
  7. 5 Bożena Ewa Guzicka
    72 (0,95%)

Okręg 4

Osiedle Staszica, Osiedle Morcinka, Osiedle Barbary

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Justyna Grażyna Kempny
    36 (0,48%)
  2. 5 Krystian Paweł Boksa
    73 (0,97%)
  3. 3 Paweł Grzegorz Piechoczek
    76 (1,01%)
  4. 1 Jacek Próchnicki
    170 (2,27%)
  5. 2 Beata Edyta Stachura
    65 (0,87%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNE JASTRZĘBIE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Edyta Nalepka
    26 (0,35%)
  2. 1 Elżbieta Maria Siwiec
    454 (6,05%)
  3. 2 Marek Krzysztof Krawczyk
    83 (1,11%)
  4. 4 Barbara Krystyna Pieczatowska
    58 (0,77%)
  5. 3 Marcin Paweł Gołębiowski
    59 (0,79%)
  6. 7 Marek Andrzej Piwoński
    72 (0,96%)
  7. 6 Natalia Emilia Legierska
    29 (0,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN

kandydatliczba głosów

  1. 2 Józef Adam Kubera
    535 (7,13%)
  2. 4 Lucyna Maryniak
    484 (6,45%)
  3. 1 Jarosław Józef Potępa
    546 (7,28%)
  4. 5 Beata Agnieszka Kisielewska
    297 (3,96%)
  5. 3 Radosław Zygmunt Pluta
    208 (2,77%)
  6. 6 Monika Krystyna Brachaczek
    200 (2,67%)
  7. 7 Adam Bolesław Łukasik
    168 (2,24%)

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Wojciech Mosoń
    362 (4,83%)
  2. 4 Ewa Huchulska
    46 (0,61%)
  3. 2 Paweł Tadeusz Jagodziński
    306 (4,08%)
  4. 3 Tadeusz Piotr Skubis
    79 (1,05%)
  5. 5 Agata Agnieszka Zygmańska
    28 (0,37%)
  6. 6 Anna Agnieszka Cilska
    70 (0,93%)
  7. 7 Tadeusz Zygmunt Wilk
    47 (0,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mirosław Jan Kolb
    861 (11,48%)
  2. 5 Michał Mariusz Chodura
    301 (4,01%)
  3. 2 Angelika Krystyna Garus
    486 (6,48%)
  4. 3 Bożena Spałek
    234 (3,12%)
  5. 7 Wojciech Ireneusz Marek
    300 (4,00%)
  6. 4 Bogusława Maria Knapik
    65 (0,87%)
  7. 6 Lech Władysław Osiak
    63 (0,84%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Alicja Maria Sambor
    33 (0,44%)
  2. 1 Janusz Andrzej Buda
    370 (4,93%)
  3. 4 Irena Gertruda Koczor
    56 (0,75%)
  4. 7 Maciej Adam Leśniak
    7 (0,09%)
  5. 5 Mirosław Dariusz Grochowski
    26 (0,35%)
  6. 2 Jadwiga Brzeska
    61 (0,81%)
  7. 3 Wiesław Latoch
    60 (0,80%)