Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Włodawa

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Armii Krajowej, 9 Pułku Artylerii Ciężkiej, Czołgistów, Garnizonowa, Lotnicza, Pancerniaków, Podchorążych, Saperów, Szpitalna, Sztabowa, Wojska Polskiego, Żołnierska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jarosław Ryszard Nurzyński
    90 (25,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Wiesław Mazurek
    42 (11,73%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Stanisław Kurkiewicz
    94 (26,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Andrzej Bisko
    132 (36,87%)

Okręg 2

Aleja Józefa Piłsudskiego P - 36 - 66, N - 55 - 125, Alfreda Sokołowskiego, Graniczna, Kołłątaja, Koszarowa, Krzywa, Lubelska 2 - 53, Modrzewskiego, Podzamcze, Północna, Przemysłowa, Staszica, Wiejska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Mariola Teresa Nowosad
    53 (13,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Wiesława Zofia Bedenak
    91 (23,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA HENRYKA CZUJA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Mariusz Henryk Czuj
    135 (34,79%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Elżbieta Dorota Wołoszun
    109 (28,09%)

Okręg 3

Cicha, Długa, Gospodarcza, Mielczarskiego, Ogrodowa, Polna, Rzemieślnicza, Sybiraków, Targowa, Tartaczna, Usługowa, Władysława Broniewskiego, Wspólna, Żołnierzy WiN, Żytnia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Romuald Jerzy Dydiuk
    110 (30,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Danuta Maria Jamroz
    53 (14,68%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Daniel Rajmund Ryl
    61 (16,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marek Flis
    137 (37,95%)

Okręg 4

Aleja Józefa Piłsudskiego P - 2 - 34, N - 3 - 53, Reymonta.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Arkadiusz Piotr Olszewski
    98 (29,25%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Michał Józef Miącz
    105 (31,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Krzysztof Jarząbek
    132 (39,40%)

Okręg 5

Przechodnia, Sienkiewicza, Słowackiego, Żeromskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Łukasz Solarz
    51 (15,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Janusz Trzeciak
    22 (6,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Sylwester Flis
    120 (36,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOFA KOTA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Krzysztof Kot
    68 (20,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Stanisław Grzywaczewski
    69 (20,91%)

Okręg 6

Czworobok, 11 Listopada, Jurdyka, Klasztorna, Kościelna, Kościuszki, Mostowa, Niecała, Pocztowa, Rynek, Sadowa, Sejmowa, Spokojna, Szkolna, Trębacka, Zielna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Konrad Derkacz
    86 (27,39%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Henryk Rusiński
    108 (34,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODAWA BIAŁO - CZERWONA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mirosława Elżbieta Dynkiewicz
    120 (38,22%)

Okręg 7

Furmańska, Klonowa, Konopnickiej, Kopernika, Lipowa, Nadrzeczna, Nadstawna, Okunińska, Rymarska, Słoneczna, Wąska, Wąwozowa, Widokowa, Zabagonie, Zamknięta.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Anna Maria Jańczak
    60 (16,53%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Janusz Ludwik Bieliński
    114 (31,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Lucjan Aleksander Gąsiorowski
    189 (52,07%)

Okręg 8

Aleksandra Fredry, Adama Asnyka, B. Prusa, Elizy Orzeszkowej, I. Łęckiej, Jasna, Kraszewskiego, Mikołaja Reja, Rzeckiego, Wokulskiego, Gabrieli Zapolskiej.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Maria Stanisława Krukowska
    63 (13,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Czesław Jerzy Ulaniuk
    46 (9,79%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tadeusz Paweł Borkowski
    102 (21,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Joanna Radosława Szczepańska
    259 (55,11%)

Okręg 9

Estery, Jaszki, Kupały, Piastowska, Rokiczany, Saska, Sawki, Semki, Światowida, Ulany, Waligóry, Ziemowita.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Artur Pazura
    42 (10,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Eugeniusz Omelczuk
    96 (25,13%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Leszek Załapicz
    79 (20,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Joanna Uryniuk
    165 (43,19%)

Okręg 10

Aleja Jana Pawła II 7 - 12, 16, 17, 23, 27, 29, 31, Krótka, księcia Sanguszki, Partyzantów, Sokołowa, Wincentego Witosa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jarosław Marek Jarmarkier
    39 (13,73%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ewa Litkowiec
    97 (34,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Łucja Jadwiga Pamulska
    148 (52,11%)

Okręg 11

Czerwonego Krzyża, Kotlarska, Tysiąclecia PP 3/9, 4, 6, 10, 11, 12, 15, 17.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Edyta Sadowska
    33 (11,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Agnieszka Halina Stefaniuk
    40 (14,04%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krystyna Peruta
    86 (30,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Anna Megiel
    126 (44,21%)

Okręg 12

Tysiąclecia PP 14, 16, 18, 19.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Ryszard Czesław Stefaniuk
    62 (20,26%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ryszard Nilipiuk
    114 (37,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Hanna Maria Korzeniewska
    130 (42,48%)

Okręg 13

Aleja Jana Pawła II 33, Chełmska 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21A, 23, Lubelska 60.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jakub Wieliczko
    43 (11,88%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jolanta Radomska-Trojan
    76 (20,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jerzy Łagodziński
    243 (67,13%)

Okręg 14

Boczna, Cegielnia, Ceglana, Ceramiczna, Chabrowa, Chełmska-domy wolnostojące, Diamentowa, Gliniana, Glazurowa, Jagodowa, Konwaliowa, Korolowska, Malinowa, Mickiewicza, Młynarska, Morelowa, Piaskowa, Porcelanowa, Różana, Rubinowa, Suchawska, Szamotowa, Szmaragdowa, Truskawkowa, Turkusowa, Wyrykowska, Żwirkowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jerzy Wrzesień
    105 (28,38%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Antoni Skibiński
    82 (22,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Renata Małgorzata Kapelko
    183 (49,46%)

Okręg 15

Chełmska 3, 4, 6, 7, 8, 10, Prof. Zbigniewa Sierpińskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WRZEŚNIA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Katarzyna Kościuk
    106 (25,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Przemysław Grzegorz Chmiel
    34 (8,21%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Erazm Piotr Meniów
    132 (31,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Janina Wiesława Klimczuk
    142 (34,30%)