Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Piekary Śląskie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

PIEKARY ŚLĄSKIE: 3 - go Maja, Adama Asnyka, Alfonsa Zgrzebnioka, Alojzjanów, Armii Krajowej, Astrów, Azalii, Bazaltowa, Bazarowa, Bolesława Prusa, Bratków, Brynicka, Bulwarowa, Bursztynowa, Ceramiki, Chabrowa, Cicha od nr 32 parzyste do końca, Diamentowa, Elizy Orzeszkowej, Fiołków, Gajowa, Gen. Franciszka Kleeberga, Gen. Jerzego Ziętka od nr 23 nieparzyste do końca i od nr 68 parzyste do końca, Gen. Józefa Hallera, Gen. Leopolda Okulickiego, Gen. Stanisława Szeptyckiego, Gen. Stefana Roweckiego, Gen. Władysława Andersa, Gen. Zygmunta Jankego, generała Stanisława Maczka, Goździków, Górna, Górnośląska, Granitowa, Groszkowa, Grunwaldzka, Grzybowa, Gustawa Morcinka, Ignacego Paderewskiego, Jagodowa, Jana Dzierżonia, Jana Ludygi, Janusza Daaba, Jaśminowa, Jesienna, Józefa Szafranka, Józefska, Juliusza Ligonia, Kamienna, Kłosowa, Konstytucji 3 - go Maja od nr 39 nieparzyste do końca i od nr 38 parzyste do końca, Konwaliowa, Kościelna, Królowej Jadwigi, Kruszcowa, Ks. Jakuba Roczkowskiego, ks. Józefa Czempiela, księdza Gerarda Waculika, Kwiatowa, Leśna, Liliowa, Łąkowa, Łukowa, Maciejków, Majora Henryka Sucharskiego, Makowa, Marii Konopnickiej, Mirtowa, Niepodległości, Ofiar Katynia, Olimpijska, Papieża Jana Pawła II od nr 30 parzyste do końca i od nr 49 nieparzyste do końca, Park Donnersmarków, Perłowa, Piaskowa, Plebiscytowa, Pod Gajem, Pokoju, Polna, Poprzeczna, Powstańców Śląskich, Radzionkowska, Rewolucjonistów, Równoległa, Różana, Rubinowa, Słoneczna, Słonecznikowa, Sokołów, Stanisława Mastalerza, Stawowa, Szkolna, Szmaragdowa, Szparagowa, Śląska, Tarnogórska, Teodora Heneczka, Tulipanów, Turkusowa, Tysiąclecia, Ustronna, Węglowa, Wiosenna, Zaciszna, Zamkowa, Źródlana.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWY UMIŃSKIEJ-DURAJ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Karolina Henryka Kłak-Bojór
    179 (2,33%)
  2. 4 Daria Aleksandra Naczyńska
    254 (3,31%)
  3. 8 Dariusz Ireneusz Pilarczyk
    205 (2,67%)
  4. 1 Helena Maria Warczok
    599 (7,79%)
  5. 2 Stanisław Ryszard Plajzner
    695 (9,04%)
  6. 3 Andrzej Stanisław Wymysło
    662 (8,61%)
  7. 5 Mariusz Maciej Kempys
    665 (8,65%)
  8. 10 Daniel Paweł Pliszka
    406 (5,28%)
  9. 6 Mariola Ewa Koziołek-Zioło
    144 (1,87%)
  10. 9 Szymon Artur Danecki
    217 (2,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE PIEKARY - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Gabriela Wiktoria Cichy
    159 (2,07%)
  2. 6 Katarzyna Sylwia Malinowska
    59 (0,77%)
  3. 2 Anna Maria Gałbas
    221 (2,88%)
  4. 3 Adrian Józef Szastok
    203 (2,64%)
  5. 5 Leszek Paweł Podzimski
    140 (1,82%)
  6. 7 Marcelina Elżbieta Krawiec
    149 (1,94%)
  7. 9 Piotr Adam Klama
    98 (1,28%)
  8. 10 Karina Barbara Kraiczek
    43 (0,56%)
  9. 1 Zenon Franciszek Przywara
    278 (3,62%)
  10. 8 Anna Elżbieta Kudełko
    28 (0,36%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Agnieszka Katarzyna Skotarek
    345 (4,49%)
  2. 2 Piotr Jacek Papaja
    411 (5,35%)
  3. 3 Łukasz Marek Nocoń
    311 (4,05%)
  4. 8 Jacek Aleksander Skopp
    53 (0,69%)
  5. 6 Jan Wawrzyniec Kępny
    55 (0,72%)
  6. 4 Barbara Borecka
    93 (1,21%)
  7. 5 Roman Jan Kałdonek
    149 (1,94%)
  8. 9 Ilona Teresa Będkowska
    64 (0,83%)
  9. 7 Dorota Anna Duda
    325 (4,23%)
  10. 10 Grzegorz Marek Zieliński
    56 (0,73%)

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dariusz Janusz Krajan
    50 (0,65%)
  2. 1 Łukasz Piotr Balczarek
    174 (2,26%)
  3. 3 Piotr Jan Konowoł
    108 (1,41%)
  4. 4 Joanna Ewa Blochel
    9 (0,12%)
  5. 5 Anna Maria Jureczek
    10 (0,13%)
  6. 7 Paweł Józef Kwiatkowski
    10 (0,13%)
  7. 6 Sara Marlena Cisek
    18 (0,23%)
  8. 8 Krzysztof Józef Wieczorek
    40 (0,52%)

Okręg 2

PIEKARY ŚLĄSKIE: 1 - go Maja, Adama Didura, Adama Mickiewicza, Akacjowa, Bernarda Purkopa, Boczna, Brata Alberta, Bukowa, Bytomska, Cicha od nr 1 do 20b, Dębowa, Do Kopca Wyzwolenia, Franciszka Żwirki, Fryderyka Chopina, Gen. Jerzego Ziętka od nr 1 do 22 parzyste i nieparzyste oraz od nr 24 do 28 i od nr 60 do 66 parzyste, Gimnazjalna, Głęboka, Górzysta, Grabowa, Graniczna, Henryka Londnera, Henryka Sienkiewicza, Inwalidów Wojennych, Jana Kochanowskiego, Jana Lortza, Jana Sobieskiego, Jarosława Dąbrowskiego, Jarzębinowa, Jasna, Jaworowa, Jesionowa, Józefa Bema, Józefa Janty, Józefa Lompy, Józefa Sowińskiego, Juliana Kawalca, Juliusza Słowackiego, Kalwaryjska, Kanałowa, Karola Darwina, Karola Miarki, Kasztanowa, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Konstantego Damrota, Konstytucji 3 - go Maja od nr 1 do 37 parzyste i nieparzyste, Krótka, ks. Jana Ficka, Ks. Jerzego Popiełuszki, Lipka, Ludwika Waryńskiego, Maksymiliana Jasionowskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Miodowa, Nerlicha, Norberta Bończyka, Ogrodowa, Okrzei Stefana, Papieża Jana Pawła II od nr 2 do 28 parzyste i od nr 1 do 47 nieparzyste, Park Wolności, Parkowa, Piotra Skargi, Plac Noblistów Śląskich, Podgórna, Pod Lipami, Podmiejska, Powstańców Warszawskich, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Przy Dworcu, Romualda Traugutta, rondo Kopalni „Andaluzja”, rondo Kopalni „Julian”, Sikorek, Skalista, Słowików, Solidarności, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Stanisława Moniuszki, Stanisława Staszica, Stanisława Wigury, Stara, Stefana Czarnieckiego, Studzienna, Szpaków, Szpitalna, Tadeusza Kościuszki, Targowa, Wawrzyńca Hajdy, Wesoła, Wierzbowa, Wojska Polskiego, Wolności, Wyzwolenia, Zakładowa, Zbożowa, Złota, Zygmunta Starego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWY UMIŃSKIEJ-DURAJ

kandydatliczba głosów

  1. 9 Marcin Łukasz Felderhoff
    310 (4,52%)
  2. 6 Marcin Michał Kobyłecki
    230 (3,36%)
  3. 1 Sława Matylda Umińska-Duraj
    1 470 (21,45%)
  4. 2 Maciej Jakub Czempiel
    661 (9,65%)
  5. 3 Natalia Anna Ciupińska-Szoska
    329 (4,80%)
  6. 5 Aleksandra Maria Duda
    181 (2,64%)
  7. 8 Rafał Szulczewski
    91 (1,33%)
  8. 4 Tomasz Emanuel Wesołowski
    257 (3,75%)
  9. 7 Bożena Róża Boczek
    250 (3,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE PIEKARY - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 9 Krzysztof Przybylski
    217 (3,17%)
  2. 2 Piotr Arkadiusz Adamczyk
    89 (1,30%)
  3. 1 Gabriela Leticja Kossakowska
    219 (3,20%)
  4. 4 Iwona Maria Giza
    90 (1,31%)
  5. 5 Czesław Stanisław Wymysło
    353 (5,15%)
  6. 3 Mateusz Janusz Ludyga
    86 (1,26%)
  7. 8 Wojciech Andrzej Krawczyk
    94 (1,37%)
  8. 6 Sandra Agnieszka Grabowska
    28 (0,41%)
  9. 7 Beata Joanna Głogowska-Okrutny
    84 (1,23%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Małgorzata Janina Gruszczyk
    584 (8,52%)
  2. 3 Jolanta Katarzyna Kubik-Migoń
    113 (1,65%)
  3. 2 Grzegorz Paweł Zorychta
    320 (4,67%)
  4. 7 Angelika Edyta Witkowska
    55 (0,80%)
  5. 4 Jerzy Andrzej Smok
    144 (2,10%)
  6. 5 Teresa Halina Ochmańska
    84 (1,23%)
  7. 8 Dariusz Grzegorz Zając
    49 (0,72%)
  8. 6 Piotr Marian Wosz
    108 (1,58%)
  9. 9 Roman Harbuz
    24 (0,35%)

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Piotr Antoni Barczyński
    15 (0,22%)
  2. 2 Barbara Wioletta Dziewońska
    18 (0,26%)
  3. 4 Anna Katarzyna Panek
    14 (0,20%)
  4. 5 Jacek Michał Kupka
    41 (0,60%)
  5. 6 Katarzyna Danuta Jany
    57 (0,83%)
  6. 8 Wioletta Teresa Mackiel
    29 (0,42%)
  7. 1 Tomasz Janusz Cisek
    133 (1,94%)
  8. 7 Euzebiusz Piotr Nowakowski
    25 (0,36%)

Okręg 3

PIEKARY ŚLĄSKIE: Aleksandra Fredry, Andrzeja Kmicica, Andrzeja Wajdy, Barbary, Biskupa Herberta Bednorza, Biskupa Nankera, Bolesława Chrobrego, Braterstwa, Cypriana Kamila Norwida, Czołgistów, Czwartaków, Dąbrówki, Franciszka Kotuchy, Gabrieli Zapolskiej, Gen. Jana Sadowskiego, Główna, Górnicza, Grenadierów, Gwarków, Haliny Konopackiej, Harcerska, Heleny Modrzejewskiej, Henryka Wieniawskiego, Hugo Kołłątaja, Hutnicza, Ignacego Daszyńskiego, Jagiellońska, Jana Brzechwy, Jana Demarczyka, Jana Długosza, Jana Matejki, Jana Sabały, Janusza Korczaka, Janusza Kusocińskiego, Jerzego Kukuczki, Joachima Lelewela, Jordana, Józefa Mielęckiego, Józefa Poniatowskiego, Juliana Tuwima, Jurija Gagarina, Karola Szymanowskiego, Kazimierza Tetmajera, Kocota, Kolejowa, Komunardów, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Konstytucji, Kornela Makuszyńskiego, Kosynierów, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ks. Jana Frenzla, Ks. Józefa Krupy, Lotników, Ludwika Solskiego, Łużyczan, Mała, Marii Curie-Skłodowskiej, Maurycego Mochnackiego, Michała Drzymały, Michała Wołodyjowskiego, Mieczysława Karłowicza, Miła, Osiedle Andaluzja, Oświęcimska, Park im. Franciszka i Władysława Kotuchów, Partyzantów, Pawła Stalmacha, Piastów, Piekarska, Pierwszej Armii Wojska Polskiego, Piotra Michałowskiego, Piotra Szymonka, Piotra Ściegiennego, Podchorążych, Poli Gojawiczyńskiej, Pożarna, Przemysłowa, Przyjaźni, Robotnicza, Rolnicza, Rozalki, Rycerska, Rychla, Rymera, Saperów, Słowiańska, Stalowa, Stanisława Konarskiego, Stanisława Witkiewicza, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Batorego, Stefana Jaracza, Stefana Żeromskiego, Szybowa, Światowida, Tadeusza Makowskiego, Teodora Trautmana, Teofila Lenartowicza, Trzech Bohaterów, Walentego Roździeńskiego, Wandy, Wentylacyjna, Westerplatte, Wincentego Pola, Władysława Łokietka, Władysława Orkana, Władysława Reymonta, Władysława Sikorskiego, Wodna, Wojciecha Korfantego, Zawiszy Czarnego, Zofii Nałkowskiej, Związkowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWY UMIŃSKIEJ-DURAJ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Klaudia Magdalena Franiel
    257 (3,35%)
  2. 10 Bartosz Tomasz Szołtysik
    283 (3,69%)
  3. 2 Krzysztof Aleksander Turzański
    674 (8,78%)
  4. 3 Tadeusz Józef Wieczorek
    745 (9,71%)
  5. 4 Bożena Elżbieta Cichocka
    139 (1,81%)
  6. 8 Iwona Bożena Zorychta
    132 (1,72%)
  7. 6 Małgorzata Danuta Szendzielorz
    159 (2,07%)
  8. 7 Michał Grzegorz Wadowski
    93 (1,21%)
  9. 9 Krzysztof Karol Kłosek
    59 (0,77%)
  10. 1 Łukasz Andrzej Ściebiorowski
    1 221 (15,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE PIEKARY - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 8 Sabina Elżbieta Gendziwełna
    109 (1,42%)
  2. 2 Jerzy Grzegorz Krauza
    278 (3,62%)
  3. 3 Halina Gertruda Czapla-Ilga
    60 (0,78%)
  4. 1 Stanisław Andrzej Korfanty
    755 (9,84%)
  5. 5 Henryk Marek Pietruszka
    91 (1,19%)
  6. 4 Marcin Marek Gaweł
    195 (2,54%)
  7. 6 Jacek Zenon Mazur
    116 (1,51%)
  8. 7 Jadwiga Maria Łysik
    39 (0,51%)
  9. 9 Anna Teresa Garcorz
    24 (0,31%)
  10. 10 Łukasz Jan Świerkowski
    189 (2,46%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Grzegorz Jan Ficek
    23 (0,30%)
  2. 8 Celina Agnieszka Tkaczyk
    19 (0,25%)
  3. 10 Barbara Justyna Oczko-Grzesik
    91 (1,19%)
  4. 9 Marcin Józef Baczewicz
    31 (0,40%)
  5. 5 Anna Maria Szołtysik
    118 (1,54%)
  6. 7 Mateusz Cezary Pander
    79 (1,03%)
  7. 1 Piotr Franciszek Buchwald
    827 (10,77%)
  8. 3 Mateusz Robert Targoś
    303 (3,95%)
  9. 2 Stanisław Wincenty Krauza
    230 (3,00%)
  10. 4 Karolina Marta Madeja
    78 (1,02%)

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Adam Henryk Ludyga
    18 (0,23%)
  2. 1 Marek Henryk Blochel
    37 (0,48%)
  3. 7 Jolanta Madzia
    5 (0,07%)
  4. 2 Ryszard Sylwester Ogiołda
    48 (0,63%)
  5. 5 Klaudia Wioletta Winciersz
    7 (0,09%)
  6. 8 Roman Konrad Kiera
    107 (1,39%)
  7. 4 Barbara Maria Jureczek
    22 (0,29%)
  8. 6 Bronisław Henryk Niziol
    15 (0,20%)