Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Mogielnica

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Mogielnica-ulice: Przy Kościółku, Wolska, Stegny, Warszawska, Krzyżowa, Mostowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Piotr Nejman
    114 (45,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Mateusz Cegła
    45 (18,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY MOGIELNICA”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Beata Katarzyna Kwiecień
    90 (36,14%)

Okręg 2

Miasto Mogielnica-ulice: Przejazd, Ks. Zagańczyka, Plac Poświętne, Zielewska, Kościelna, Krakowskie Przedmieście, Nowomiejska, Szkolna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jerzy Mendyk
    147 (44,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Adam Duszyński
    17 (5,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY MOGIELNICA”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Bogdan Sawicki
    168 (50,60%)

Okręg 3

Misto Mogielnica-ulice: Ogrodowa, 3 - go Maja, Jana Kilińskiego, Modrzewiowa, Lipowa, Sosnowa, Kasztanowa, Belwederska, Brzozowa, Armii Krajowej, Plac Dół, Grójecka, Przylesie, Rynek, Żabia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Stanisław Kępka
    191 (65,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Anna Tuszyńska
    45 (15,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY MOGIELNICA”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Bogdan Wasila
    56 (19,18%)

Okręg 4

Miasto Mogielnica-ulice: Dziarnowska, Rudna Droga, Polna, Henryka Sienkiewicza.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Grzegorz Michalski
    141 (49,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Patrycja Luiza Mikołajko
    11 (3,83%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Andrzej Szczepański
    135 (47,04%)

Okręg 5

Sołectwa: Górki, Izabeli, Jastrzębia, Odcinki Dylewskie.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Sławomir Baran
    141 (39,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Jacek Kamiński
    100 (27,70%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Małgorzata Lewandowska
    120 (33,24%)

Okręg 6

Sołectwa: Dylew, Gracjanów, Jastrzębia Stara, Kaplin.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Agnieszka Jadwiga Malinowska
    126 (57,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Bartłomiej Piotr Wójcicki
    7 (3,17%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Adam Jakubczak
    88 (39,82%)

Okręg 7

Sołectwa: Otaląż, Cegielnia, Dąbrowa, Weżowiec.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Grzegorz Szczepański
    78 (36,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Dominika Maria Dobrowolska
    22 (10,19%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Marek Radecki
    116 (53,70%)

Okręg 8

Sołectwa: Dobiecin, Główczyn Towarzystwo, Miechowice, Pawłowice, Popowice.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Radosław Marek Kaczmarek
    114 (37,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Małgorzata Łajszczak
    28 (9,30%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Edward Kieszek
    159 (52,82%)

Okręg 9

Sołectwa: Dalboszek, Dziunin, Główczyn, Marysin, Wodziczna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Adam Jagieliński
    123 (46,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Ireneusz Piotr Balcerzak
    30 (11,28%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Zgieb
    79 (29,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY MOGIELNICA”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Marek Włodzimierz Michalak
    34 (12,78%)

Okręg 10

Sołectwa: Dziarnów, Otalążka, Stryków.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jan Marciniak
    165 (70,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Karol Madej
    68 (29,18%)

Okręg 11

Sołectwa: Ługowice, Stamirowice, Tomczyce, Ulaski Gostomskie.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Halina Budzik
    124 (54,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY MOGIELNICA”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Małgorzata Barbara Koper
    105 (45,85%)

Okręg 12

Sołectwa: Michałowice, Ślepowola, Świdno.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Wiesław Małek
    171 (60,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Joanna Orzechowska
    36 (12,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Feliks Dudek
    78 (27,37%)

Okręg 13

Sołectwa: Brzostowiec, Pączew, Wólka Gostomska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Włodzimierz Zenon Wasiak
    118 (45,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Wioletta Lipiec
    35 (13,57%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krystyna Jadwiga Ślifierska
    105 (40,70%)

Okręg 14

Sołectwa: Borowe, Dębnowola.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Irena Bogdan
    198 (86,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Adam Chmielewski
    30 (13,16%)

Okręg 15

Sołectwa: Kozietuły, Kozietuły Nowe.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Beata Haśkie
    145 (46,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI LUDZIE-LEPSZA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Artur Michał Tuszyński
    7 (2,22%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jerzy Marczak
    163 (51,75%)