Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Murowana Goślina

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Mściszewo, Raduszyn, Starczanowo, Uchorowo, Złotoryjsko.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jacek Zaranek
    282 (56,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Dawid Piotr Krauze
    217 (43,49%)

Okręg 2

Sołectwa: Białęgi, Białężyn, Długa Goślina, Kąty, Łoskoń Stary, Nieszawa, Trojanowo.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Bogusław Stefan Frąckowiak
    294 (39,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Konrad Mariusz Strykowski
    280 (37,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW SZPOT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Agnieszka Pelagia Somerfeld
    121 (16,37%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wojciech Kazimierz Owczarzak
    44 (5,95%)

Okręg 3

Sołectwo Rakownia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Piotr Wiesław Tecław
    153 (44,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Michał Hałas
    140 (40,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW SZPOT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marzanna Tomicka-Galbas
    51 (14,83%)

Okręg 4

Sołectwo Przebędowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Grażyna Nawrocka
    338 (68,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marek Józef Karasiewicz
    52 (10,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW SZPOT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Zdzisław Szczepan Bromberek
    102 (20,73%)

Okręg 5

Sołectwa: Głębocko, Łopuchowo, Łopuchówko, Wojnowo, Wojnówko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Leszek Andrzej Sommerfeld
    271 (63,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Józef Krugiołka
    154 (36,24%)

Okręg 6

Sołectwa: Boduszewo, Głęboczek, Kamińsko, Zielonka.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Elżbieta Dziel
    207 (50,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Wiesława Maria Stawska
    146 (35,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW SZPOT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marek Michał Perczyński
    59 (14,32%)

Okręg 7

Miasto Murowana Goślina: Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Górka, Jeziorna, Jodłowa, Juliusza Słowackiego, Lipowa, Łabędzia, Łąkowa, Marii Konopnickiej, Młyńska, Mściszewska od numeru 15 do końca, Nadwarciańska, Na Stoku, Nowa, Spokojna, Starczanowska, Stefana Żeromskiego, Żurawia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Magdalena Binięda-Grzebyta
    366 (69,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Joanna Elżbieta Duhr
    79 (14,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW SZPOT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Julianna Aleksandra Leszkowicz
    60 (11,32%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ryszard Dariusz Nagórski
    25 (4,72%)

Okręg 8

Miasto Murowana Goślina: Dworcowa do numeru 9, Kochanowskiego, Mściszewska do numeru 14, Plac Powstańców Wielkopolskich, Podgórna, Poznańska numery 1 - 48, Rogozińska do numeru 52 oraz nr 54, 56 i 58, Strzelecka, Wodna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Kamil Grzebyta
    225 (52,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Patryk Olszewski
    164 (37,96%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Stanisław Hanzewniak
    43 (9,95%)

Okręg 9

Miasto Murowana Goślina: Bonawentury Graszyńskiego, Dworcowa od numeru 10, Kolejowa, Kwiatowa, Okrężna, Pogodna, Polna, Poranek, Promienista, Promyk, Przelotowa, Rogozińska nr 53 i 55 oraz od numeru 57, Słoneczna, Szkolna, Tartaczna, Tęczowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Andrzej Wojciech Kuźniewski
    318 (59,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Zbigniew Furman
    127 (23,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW SZPOT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Lech Tadeusz Stern
    60 (11,13%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jacek Jerzy Pol
    34 (6,31%)

Okręg 10

Miasto Murowana Goślina: Bernarda Kłosa, Bohuna, Bracka, Brzoskwiniowa, Chabrowa, Czereśniowa, Cześnika, Fiołkowa, Gnieźnieńska, Heleny, Irysowa, Józefa Milewskiego, Kmicica, Konwaliowa, Krokusowa, Krótka, Metalowa, Morelowa, Mostowa, Narcyzowa, Ogrodowa, Oleńki, Oliwkowa, Papkina, Podbipięty, Podkomorzego, Poznańska od numeru 51, Przemysłowa, Rejenta, Różana, Soplicy, Stefana Motylewskiego, Storczykowa, Sylwestra Radomskiego, Śliwkowa, Telimeny, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Za Mostem.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Przemysław Piotr Popiak
    248 (33,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Aleksandra Henclewska
    121 (16,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW SZPOT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Olga Małgorzata Zaborowicz-Nowak
    82 (10,99%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Katarzyna Anna Bloch
    51 (6,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIKOŁAJA GAŁKI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mikołaj Gałka
    244 (32,71%)

Okręg 11

Miasto Murowana Goślina: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Czeremchowa, Gajowa, Jagodowa numery 1 - 35, Jaśminowa, Jeżynowa, Kłosowa, Leśna, Łanowa, Malinowa numery 1 - 32, Miodowa, Radosna, Sosnowa, Świerkowa, Wiosenna od numeru 16, Źródlana.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Bogumiła Rubach
    155 (29,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Gracjan Kaźmierczak
    234 (44,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW SZPOT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Maciej Przybylski
    100 (18,90%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Małgorzata Czarnecka
    40 (7,56%)

Okręg 12

Miasto Murowana Goślina: Długa numery 1 - 9 i numery nieparzyste 11 - 23, Dolina, Grobla, Jagodowa numery 36A - 42, Kręta numery 1A - 4, Malinowa numer 40, Modrzewiowa, Pochyła, Widok, Wiosenna numery 1 - 15.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Robert Molski
    223 (44,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Agnieszka Małgorzata Ogrodnik
    110 (21,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW SZPOT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Roman Henryk Bromberek
    111 (22,07%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Iwona Bożena Klimaszewska
    59 (11,73%)

Okręg 13

Miasto Murowana Goślina: Długa numery parzyste 10 - 24 i numery nieparzyste 25A - 25B, Jerzego Lenartowskiego, Kręta numery 6 - 29, 31, 42, Za Bramą.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Danuta Maria Szczepaniak
    218 (41,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW SZPOT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jan Leonard Ilski
    155 (29,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA KANIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Wiesław Kaniecki
    149 (28,54%)

Okręg 14

Miasto Murowana Goślina: Długa numery 26 - 38, Kręta numery 30, 33 - 41, 43 - 60, Nowy Rynek, Przesmyk, Rogu Renifera.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wiesław Tadeusz Stankowiak
    192 (29,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jędrzej Mikołaj Kaźmierczak
    123 (18,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW SZPOT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Elżbieta Anna Walczak
    252 (38,59%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dariusz Paprocki
    86 (13,17%)

Okręg 15

Miasto Murowana Goślina: Generała Tadeusza Kutrzeby, Jarzębinowa, Hipolita Cegielskiego, Kalinowa, Księdza Romana Kosteckiego, Leszczynowa, Plac Kasztanowy, Poziomkowa, Raduszyńska, Smolna, Tarninowa, Wrzosowa, Żurawinowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA DARIUSZA URBAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Katarzyna Marita Ziomek
    236 (37,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA PĘDZIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mateusz Jewasiński
    106 (16,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW SZPOT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Justyna Radomska
    286 (45,54%)