Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Świeszyno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Świeszyno od Nr 1 do Nr 13, ulica Akacjowa, Chałupy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Bednarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MARCINKOWSKIEGO

88 (28,95%)

Grzegorz Kazimierz Sowa

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

27 (8,88%)

Wieńczysław Bebich

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY KORCZAK

112 (36,84%)

Michał Kłosinski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

77 (25,33%)

Okręg 2

Świeszyno od Nr 14 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Daria Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MARCINKOWSKIEGO

78 (27,56%)

Ryszard Pilipiec

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

94 (33,22%)

Mariusz Adam Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY KORCZAK

111 (39,22%)

Okręg 3

Bagno, Biała Kępa, Chłopska Kępa, Krokowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwia Brożyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MARCINKOWSKIEGO

81 (49,39%)

Władysław Dariusz Krajcer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY KORCZAK

83 (50,61%)

Okręg 4

Brzeźniki, Kępa Świeszyńska, Mierzym, Olszak, Włoki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Witosław Lech Kołodziej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MARCINKOWSKIEGO

83 (40,89%)

Marcin Karol Bujak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

34 (16,75%)

Bogdan Stanisław Dańczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY KORCZAK

86 (42,36%)

Okręg 5

Konikowo od Nr 1 do Nr 49, od nr 140 do 148 ulice: Biedronki, Motyli, Przyjaciół

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Anna Odymała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MARCINKOWSKIEGO

107 (61,85%)

Teresa Płowczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY KORCZAK

66 (38,15%)

Okręg 6

Konikowo od Nr 50 do nr 70, od nr 250 do końca, ulice: Konika Polnego, Lenia, Pogodna, Promienna, Przedwiośnie, Słoneczna, Tęczowa, Wiosenna, Jasna, Liliowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Joanna Piotrowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MARCINKOWSKIEGO

147 (53,26%)

Monika Honorata Gawłowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

47 (17,03%)

Edward Karol Romanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY KORCZAK

82 (29,71%)

Okręg 7

Czersk Koszaliński, Konikowo od nr 71 do 139, od nr 149 do nr 249, ulice: Architektów, Budowniczych, Elektryków, Konstruktorów, Projektantów, Wierzbowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Urszula Elżbieta Górka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MARCINKOWSKIEGO

132 (54,77%)

Rafał Jan Imioła

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

29 (12,03%)

Barbara Stefania Ościsłowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY KORCZAK

80 (33,20%)

Okręg 8

Niekłonice od nr 1 do nr 30, ulice: Agrestowa, Aroniowa, Malinowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Brzoskwiniowa, Truskawkowa, Jagodowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Andrzej Cysewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MARCINKOWSKIEGO

99 (32,04%)

Ryszard Jerzy Waluś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA WALUSIA

59 (19,09%)

Iwona Katarzyna Gąsior

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (6,80%)

Bogdan Marian Koryga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY KORCZAK

130 (42,07%)

Okręg 9

Niekłonice od nr 31 do końca, ulice: Borówkowa, Brylantowa, Brzozowa, Diamentowa, Kryształowa, Lipowa, Perłowa, Rubinowa, Szafirowa, Złota, Bursztynowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Zbigniew Kuźmiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MARCINKOWSKIEGO

76 (30,65%)

Wanda Maria Wilk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

88 (35,48%)

Jolanta Mirosława Górczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY KORCZAK

84 (33,87%)

Okręg 10

Strzekęcino

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomira Turczynowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MARCINKOWSKIEGO

64 (26,45%)

Mirosław Rafał Krzyściak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

14 (5,79%)

Paweł Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY KORCZAK

164 (67,77%)

Okręg 11

Dunowo, Jarzyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Szaliłow

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MARCINKOWSKIEGO

29 (16,29%)

Roman Paweł Pyda

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

95 (53,37%)

Ewelina Langner

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY KORCZAK

54 (30,34%)

Okręg 12

Giezkowo, Kłokęcin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Urszula Romankiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MARCINKOWSKIEGO

29 (29,90%)

Ryszard Władysław Wojewoda

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

11 (11,34%)

Angelika Bogusława Gawrońska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY KORCZAK

57 (58,76%)

Okręg 13

Bardzlino, Golica, Węgorki, Sieranie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Wojciech Jezierski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MARCINKOWSKIEGO

69 (62,16%)

Emilia Monika Pawlik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

8 (7,21%)

Aleksandra Miksza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY KORCZAK

34 (30,63%)

Okręg 14

Niedalino, Czacz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Edmund Żmudziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MARCINKOWSKIEGO

49 (21,30%)

Ewa Dorota Kułaga

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

34 (14,78%)

Łukasz Neumann

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY KORCZAK

147 (63,91%)

Okręg 15

Zegrze Pomorskie, Czaple, Zegrzyn, Kurozwęcz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wanda Jędrzejczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MARCINKOWSKIEGO

44 (19,64%)

Iwona Teresa Brulińska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

56 (25,00%)

Waldemar Potoniec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY KORCZAK

124 (55,36%)