Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Krasnystaw

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

ULICE: Błonie, Grobla, Hetmana Jana Zamoyskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Krótka, Leśna, Lwowska od nr 1 do nr 123, Mikołaja Sienickiego, Miodowa, Mostowa – nieparzyste od nr 15 do nr 41 i parzyste nr 10, Nieczaja, Przemysłowa, Przeskok, Pszczela, Rejowiecka, Zawieprze.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRASNOSTAWIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 22 Andrzej Jacek Smorga
    198 (43,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mariusz Albert Rysak
    132 (28,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Tomasz Cezary Laskowski
    56 (12,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PO PIERWSZE KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jarosław Drzewiecki
    71 (15,54%)

Okręg 2

ULICE: Bławatna, Bohaterów Września, Gołębia, Gospodarcza, Jabłonkowa, Kickiego, Kółkowa, Kwiatowa, Lipowa, Makowa, Nasienna, Polna, Stokowa od nr 1 do nr 28, Torowa, Tytoniowa, Ułańska, Wiśniowa, Witosa, Wójta Stanisława.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRASNOSTAWIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 22 Marcin Ciechan
    91 (14,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Monika Wiesława Podolak
    169 (26,53%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Grzegorz Rysak
    133 (20,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Jacek Jagiełło
    97 (15,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PO PIERWSZE KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 19 Wojciech Hus
    147 (23,08%)

Okręg 3

ULICE: Bieleszy, Czuby, Księdza Ściegiennego, Lwowska od nr 124, Łukasińskiego, Niesieckiego, Sokołowskiego, Stokowa od nr 29, Wąska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRASNOSTAWIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 22 Małgorzata Orłowska
    56 (13,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Stanisław Józef Dębski
    109 (26,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Maria Laskowska
    96 (23,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PO PIERWSZE KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 19 Marek Wiktor Wrzesiński
    152 (36,80%)

Okręg 4

ULICE: Browarna, Cicha, Czysta, Jezuicka, Kościelna, Marszałka Piłsudskiego nieparzyste od nr 1 do nr 5A i parzyste od nr 2 do nr 14, Matysiaka, Mostowa – nieparzyste od nr 1 do nr 9, parzyste nr 2, Oleszczyńskiego, Partyzantów, Plac 3 Maja, Pocztowa, Podwale, Rzeczna, Sikorskiego, Zamkowa, Zaułek Nadrzeczny, Żurka.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARSZAŁEK WARCHULSKI BURMISTRZEM

kandydatliczba głosów

  1. 18 Sylwia Teresa Bałabaj
    9 (2,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRASNOSTAWIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 22 Agnieszka Pocińska-Bartnik
    180 (52,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Wojciech Dobiesław Hryniewicz
    64 (18,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Wiesław Marian Siwiec
    40 (11,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PO PIERWSZE KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 19 Michał Berezowski
    53 (15,32%)

Okręg 5

ULICE: Borowa, Brzechwy, Czechowicza, Jaskółcza, Kłosowskiego od nr 1 do nr 25 A, Korczaka, Krasickiego, Makuszyńskiego, Miętowa, Modra, Nadwieprzańska, Piaskowa, Ptasia, Różana, Słoneczna, Słowicza, Spacerowa, Tuwima, Wysockiej.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRASNOSTAWIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 22 Andrzej Józef Dulniak
    164 (33,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Dariusz Mirosław Turzyniecki
    181 (36,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Robert Niećko
    98 (19,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PO PIERWSZE KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 19 Wioletta Pastuszak
    51 (10,32%)

Okręg 6

ULICE: Konopnickiej, Marszałka Piłsudskiego – nieparzyste od nr 7 do nr 39 i parzyste od nr 16 do nr 50, Sobieskiego nr 4A i nieparzyste od nr 3 do nr 5D, Zielona.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARSZAŁEK WARCHULSKI BURMISTRZEM

kandydatliczba głosów

  1. 18 Zbigniew Janusz Młynarczyk
    46 (11,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRASNOSTAWIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 22 Tomasz Tylus
    106 (26,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marek Sobstyl
    67 (16,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Wiesław Ryszard Bojarczuk
    39 (9,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PO PIERWSZE KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 19 Beata Chwiej
    30 (7,39%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marcin Zbigniew Worotyński
    118 (29,06%)

Okręg 7

ULICE: Bociania, Gawryłowa, Kacza, Kilińskiego, Kołowrót, Kościuszki, Łąkowa, Polewana, Rybia, Szkolna, Topolowa, Wspólna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARSZAŁEK WARCHULSKI BURMISTRZEM

kandydatliczba głosów

  1. 18 Artur Józef Dworuga
    12 (2,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRASNOSTAWIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 22 Lucjan Wąsiura
    128 (21,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Andrzej Krzysztof Jakubiec
    167 (28,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Tadeusz Andrzej Kiciński
    49 (8,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PO PIERWSZE KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 19 Wiesława Stanisława Kalinecka
    147 (25,26%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY KRASNYSTAW”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Mirosław Andrzej Wysocki
    79 (13,57%)

Okręg 8

ULICE: Anny Jagiellonki, Grunwaldzka, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Królowej Sońki, Litewska, Okrzei – parzyste od nr 50 do nr 172B, Poniatowskiego, Władysława Jagiełły, Zygmunta Augusta.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARSZAŁEK WARCHULSKI BURMISTRZEM

kandydatliczba głosów

  1. 18 Piotr Banaszkiewicz
    27 (5,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRASNOSTAWIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 22 Bartłomiej Szymaniak
    83 (15,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marek Wawrzyniec Kowalik
    170 (32,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Lech Józef Berezowski
    213 (40,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PO PIERWSZE KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 19 Tomasz Kochańczyk
    27 (5,19%)

Okręg 9

ULICE: PCK

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARSZAŁEK WARCHULSKI BURMISTRZEM

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marta Irena Berbeć
    37 (6,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRASNOSTAWIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 22 Grzegorz Terlecki
    68 (11,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Adam Zdzisław Swatek
    180 (31,25%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Paweł Goławski
    168 (29,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Małgorzata Pietszczyk
    61 (10,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PO PIERWSZE KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 19 Ewa Radziej
    62 (10,76%)

Okręg 10

ULICE: Mickiewicza, Okrzei – nieparzyste od nr 1 do nr 21C i parzyste od nr 2 do nr 48.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARSZAŁEK WARCHULSKI BURMISTRZEM

kandydatliczba głosów

  1. 18 Alicja Popielnicka
    11 (2,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Janusz Stanisław Rzepka
    176 (42,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Jadwiga Agata Litkowska
    91 (21,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PO PIERWSZE KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 19 Paweł Wojciech Skiba
    60 (14,32%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY KRASNYSTAW”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Cezary Roman Bojankowski
    81 (19,33%)

Okręg 11

ULICE: Chmielna nr 3, nr 3A i nr 5, Głowackiego, Okrzei – nieparzyste od nr 23 do nr 29, Sobieskiego nr 7A, nr 7B i parzyste od nr 10 do nr 14A.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRASNOSTAWIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 22 Damian Bielecki
    55 (9,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Grzegorz Tomasz Brodzik
    225 (38,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Krystyna Kobylańska
    67 (11,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PO PIERWSZE KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 19 Edyta Monika Kisiel
    74 (12,50%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „WSPÓLNY KRASNYSTAW”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Agnieszka Katarzyna Wolanin
    171 (28,89%)

Okręg 12

ULICE: Chmielna nr 4, Okrzei – nieparzyste od nr 31 do nr 35, Sobieskiego – parzyste od nr 16 do nr 24.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRASNOSTAWIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 22 Paweł Jacek Mazurek
    120 (26,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Tomasz Jarosław Król
    95 (21,16%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Mrozek
    82 (18,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Sławomir Grabiec
    102 (22,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PO PIERWSZE KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 19 Agnieszka Błaszczak
    50 (11,14%)

Okręg 13

ULICE: Graniczna od nr 6A do nr 6D, Sobieskiego nr 7C i nr 7D, Tokarzewskiego nr 43, nr 45, nr 47.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARSZAŁEK WARCHULSKI BURMISTRZEM

kandydatliczba głosów

  1. 18 Wiesław Popielnicki
    6 (1,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRASNOSTAWIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 22 Marcin Andrzej Wilkołazki
    319 (55,57%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Rafał Hołysz
    81 (14,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PO PIERWSZE KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 19 Magdalena Manachiewicz
    43 (7,49%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Konrad Grzegorz Cichosz
    125 (21,78%)

Okręg 14

ULICE: Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Bojarczuka, Bojarskiego od nr 10 do nr 13, Ceramiczna, Graniczna od nr 3 do nr 5 i od nr 7 do nr 119, Kolonia Krakowskie Przedmieście, Krańcowa, Kresowa, Kuflowa, Odrodzenia, Okrzei – nieparzyste od nr 37 do nr 123, Orląt Lwowskich, Podmiejska, Reja, Sienkiewicza, Sobieskiego – nieparzyste od nr 9 do nr 55 i parzyste od nr 26 do nr 40, Szymonowicza, Tokarzewskiego od nr 1 do nr 41, Waręckich.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARSZAŁEK WARCHULSKI BURMISTRZEM

kandydatliczba głosów

  1. 18 Emil Laskowski
    39 (5,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRASNOSTAWIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 22 Kamil Hukiewicz
    295 (38,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Agnieszka Adamska
    153 (20,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Andrzej Misiura
    151 (19,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PO PIERWSZE KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 19 Mariusz Andrzej Sapko
    120 (15,83%)

Okręg 15

ULICE: Bacha, Bojarskiego od nr 1 do nr 9, Cegielniana, Chopina, Czajkowskiego, Kamieńskiej, Kłosowskiego od nr 26, Krakowskie Przedmieście, Lutosławskiego, Marszałka Piłsudskiego – nieparzyste od nr 41 i parzyste od nr 52, Moniuszki, Mozarta, Paderewskiego, Piekarskiego, Porucznika Zręba, Szarych Szeregów, Szymanowskiego, Wagnera, Zacisze.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARSZAŁEK WARCHULSKI BURMISTRZEM

kandydatliczba głosów

  1. 18 Mirosław Janusz Królikowski
    16 (3,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRASNOSTAWIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 22 Magdalena Pizoń
    110 (22,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Ewa Kwiecień
    189 (38,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Monika Iwona Kędziera
    134 (27,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PO PIERWSZE KRASNYSTAW

kandydatliczba głosów

  1. 19 Ariel Bartosiak
    38 (7,80%)